Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    nowe Dynastar OMECARVE 10

    03.04.03, 14:07
    hey, pojawily sie narty na przyszly sezon, ktorych sam
    Dynastar jeszcze nie pokazuje w katalogach ani nawet w
    internecie. Omecarve 10, ktore widzialem w sklepie, to
    deseczki o talii i dlugosci Omeglass 64 ale bardziej
    miekkie, czyli normalny funcarver po prostu. Czuby
    minimalnie wezsze (przymierzalem obie) ale za to pietka
    w Omecarve 10 jeszcze szersza co sugeruje ich sile
    odrzutu w skrecie:) W koncu funcarver od francuskiej firmy
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka