IP: *.subscribers.sferia.net 08.07.07, 09:33
Gdzie sie podział Józef Tkaczuk?
Obserwuj wątek
    • Gość: tkaczukawianin Re: Tkaczuk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.07, 09:52
      spędza urlop na Przylądku Dobrego Tkaczuka
    • yabol428 Re: Tkaczuk 08.07.07, 11:17
      Wyszedł po papierosy.
      • kris.m Re: Tkaczuk 09.07.07, 13:27
        Tkaczuk pewnie pije z Kilroyem i Tony Halikiem...
        • Gość: wisa46 Re: Tkaczuk IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.07, 14:18
          pędzi ...
    • Gość: sonia Re: Tkaczuk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.07, 14:37
      A pamięta ktoś może nazwy geograficzne z Tkaczukiem w roli głównej?Rondo
      Tkaczuka,most tkaczuka,a na Saskiej Kępie






      ulica Walecznych Tkaczuków.I logo nawet miał,ale jestem za
      cienka,żeby je pokazać na forum


      • Gość: Giertych Roman Tkaczuk IP: *.tpca-cz.com 11.07.07, 22:44
        Ježeli poszukiwany J. Tkaczuk zostanie odnaleziony,
        to proszony jest o oplacenie zaleglych skladek
        czlonkowskich w L P R.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka