Dodaj do ulubionych

wróciłam :)

22.08.07, 18:14
dzięki Wam kochane za życzenia, wyjechalismy kilka dni przed slubem
i nie miałam przez cały ten czas dostepu do kompa.
jeszcze uwierzyć nie mogę, że to juz po i nadal dochodze do sibie po
tych wszystkich emocjach.
oczywiście przed slubem trochę przygód było:
- zaczęli ocieplac blok rodziców i z przodu rusztowanie i siatka, z
tyłu rusztowanie, w mieszkaniu pełno kurzu-no masakra-mam co kilka
dni myła okna. ale tato załatwił-pospieszyli się, ocieplili,
pomalowali i zdjęli siatkę
-przed slubem poszlismy jeszcze do urzędu potwierdzic wszystko i
znów był zgrzyt (wczesniej musielismy walczyc o godzinę slubu).
okazało sie,że wredna pinda powiedziała Nam,że będzie fotograf z
urzędu i skłamała. zdjęcia robił Nam facet mojej swiadkowej i na
szczęście zdążylismy go powiadomić o tym, bo szykował sie tylko na
robienie fotek weselnych.
-w piątek przyjechała część rodziny męża (spali już w hotelu.
pojechalismy do nich, zjedlismy kolację i wracalismy dośc późno. no
i prawie mielismy stłuczkę. jechalismy przez las, mega zakrety i w
dodatku z góry. tato zwolnił, a tu sarna przedreptała przez ulicę,
juz ruszyliśmy i nagle huk-druga wlazła nam na tył auta. na
szczęście nic sie nie stało.
tyle problemów przed.
nie będe zanudzać. reszta wyszła super, po slubie zamiast ryżu
wszyscy wypuścili balony napełnione helem-świetny efekt polecam.
mielismy małe kłopoty na weselu z nasza sunią, ale w końcu sie
uspokoiła. bawilismy sie do 4 rano (zespół tak grał), prawie wszyscy
wytrwali. jedzenie pyszne, zespół fantastyczny i wogóle trafilismy
na profesjonalistów.
aha, skończyło sie moim tańczeniem na bosaka smile
zdjęcia będą później, jeszcze nie dostaliśmy, bo sa w obróbce.
pozdrawiam Was wszystkie i wracam do czytania.
Obserwuj wątek
    • wiolunia79 Re: wróciłam :) 22.08.07, 18:57
      super, że sie wszystko udało a takie wpadki przed ślubem będą pewnie kiedyś
      fajnym wspomnieniem, czekam na zdjęcia big_grin
    • gacusia1 Gratuluje!!! 23.08.07, 01:41
      Poprosimy fotki!!!
    • nikitka78 Re: wróciłam :) 23.08.07, 08:11
      Gratulacje! Najważniejsze że ślub i wesele odbyły się bez problemów.
    • mamaki Re: wróciłam :) 23.08.07, 09:43
      Super! Będziesz miała cudowne wspomnienia.
      • kuriozalna Re: wróciłam :) 24.08.07, 11:42
        Gratulacje, bedziesz miała co wspominać swoim dzieciom smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka