Gość: macho
IP: *.tsi.tychy.pl / *.tsi.tychy.pl
22.07.05, 20:37
Dlaczego taki tytuł? Czy te tancerze tańcowały na golasa?
Na mój gust to była instalacja. Fajne są te instalacje, lubię popatrzeć jak w
galerii siedzi baba na podłodze i obiera kartofle.To ja całe życie obierałem
i nie wiedziałem, że robię sztukę...
Teraz człowiek idzie do klopa i okazuje sie, że nagle zrobił...sztukę!
Instalacja WC. Protest jednostki przeciwko efektowi cieplarnianemu i
globalizacji.
A gdyby tych tancerzy tak na wysypisko śmieci? Ile metafor, onomatopeji,
przenośni i innych tam różnych takich, nie?