Dodaj do ulubionych

Nagie ciała przy kopalnianych murach

IP: *.tsi.tychy.pl / *.tsi.tychy.pl 22.07.05, 20:37
Dlaczego taki tytuł? Czy te tancerze tańcowały na golasa?
Na mój gust to była instalacja. Fajne są te instalacje, lubię popatrzeć jak w
galerii siedzi baba na podłodze i obiera kartofle.To ja całe życie obierałem
i nie wiedziałem, że robię sztukę...
Teraz człowiek idzie do klopa i okazuje sie, że nagle zrobił...sztukę!
Instalacja WC. Protest jednostki przeciwko efektowi cieplarnianemu i
globalizacji.
A gdyby tych tancerzy tak na wysypisko śmieci? Ile metafor, onomatopeji,
przenośni i innych tam różnych takich, nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: macho cafam złośliwości IP: *.tsi.tychy.pl / *.tsi.tychy.pl 27.07.05, 15:26
      ...dobre są te ekologiczne fotki. Kobitka w zdegradowej ekologicznie trawie i
      gostek co sie nadział na kija! Po co tam lazł? A w trawie mogą być kleszcze!
      Czekam na dalsze prace artysty.



    • Gość: roro68 Re: Nagie ciała przy kopalnianych murach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 19:21
      Moim zdaniem Barczyk robi genialne zdjęcia i jego seria z tancerzami w ruinach
      Bytomia to będzie niedługo klasyka. Te nagie ciała na podtopionych łąkach też
      są mocne. Gratuluję i podziwiam. Do macho: Co do przegięć z instalacjami masz
      rację, ale to nie są żadne instalacje, tylko dość naturalistyczne zdjęcia.
      Dobry prosty pomysł i ciekawy efekt. Pomyśl - to najlepsi tancerze świata,
      dzięki ich ciałom te zasyfione, zapomniane przez Pana Boga i ludzi miejsca, na
      nowo żyją!
      • Gość: agusia Re: Nagie ciała przy kopalnianych murach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 20:18
        Macho brak ci wyczucia i wrażliwości, a to w odbiorze sztuki niezbędne.
        Zbyt racjonalnie podchodzisz do tematu:)
        A jeśli zdjęcia byłyby dobre (a Barczyk rzeczywiście się na tym zna) to nawet
        panorama wysypiska śmieci wzbudziłaby zachwyt i przeróżne metafory do
        otaczającej nas rzeczywistości. Jestem pewna.
        Tak na marginesie- ja nie czuję takiej sztuki:)) Jestem mało wrażliwa i bardzo
        tradycyjna.
        • Gość: macho Re do Agusi IP: *.tsi.tychy.pl / *.tsi.tychy.pl 28.07.05, 09:16
          Bom ja tam marchołt gruby i sprośny....
          Ja nie mam wrażliwości? A uczulenie na pyłki traw i wawkę to nic???
          Wiesz co? Mam fotoaparat. Pyknę Ci fotke i skasujemy tego artystę.
          Ciepło jest, to się nie przeziębisz w czasie sesji zdjęciowej.
          Coś czuję, że Cie wylansuję! Na gwiazdeczkę! Hollywood, a może nawet Aleja
          Gwiazd w Międzyzdrojach?
          Widzisz jaki ja altruista jestem....
          • Gość: Rehtoor Nic niy pojmujecie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.05, 10:13

            "Jakym`es'cie Mje Poonbooczku stworzyli, takym Mje mouciy!"

            To wyrykuje Artysta imjyniym Górnego Śląska - Polsce i Światu!

            Coby sie wszyske uopamjyntauy.

            Sponiywjyrane dziedzictwo kulturowe Prus, jak zepsuty bez afa zygorowy wercojg,
            je tu yno tuym.
    • Gość: Pytek Re: Nagie ciała przy kopalnianych murach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.05, 08:31
      Tytua je tako skirz tego, coby pokouzac' we S'wjecie, jak Nous Polouki
      uogouocioouy ze kulturowego i industrijalnego dziedzictwa!

      Niy mjarkujecie tego?

      Szuo to nazwac' - "Barbarzyn'stwo", yno po co Jyh drorznic'?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka