Gość: Szwager IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.03, 13:13 republika.pl/silesia4/formularzautonomiczny.htm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: świdrzaty Autónómjo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.03, 13:49 To w kóńcu kjery? Szwager cy Arnold? Bo mi sie już we łocach ćmi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harc mistrrz Re: Autónómjo IP: 62.233.241.* 12.12.03, 16:28 Przecież to nie ma najmniejszego znaczenia: "Szwager cy Arnold?". Arnold i tak walczy nieustannie i niezłomnie o AUTONOMIĘ - CZYLI O LEPSZE JUTRO DLA SIEBIE... I DLA SWOICH SZWAGRÓW!!! Powtarzajmy więc, po trzy razy i "da capo al fine", (jak mawiają spadkobiercy kultury śródziemnomorskiej): AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! AU... itd. itd itd. (aż do skutku). Pyrsk, autonomiomaniacy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
arnold7 Re: Autónómjo 13.12.03, 00:30 Gość portalu: harc mistrrz napisał(a): > Przecież to nie ma najmniejszego znaczenia: "Szwager cy Arnold?". > Arnold i tak walczy nieustannie i niezłomnie o AUTONOMIĘ - CZYLI O LEPSZE JUTRO > > DLA SIEBIE... I DLA SWOICH SZWAGRÓW!!! > > Powtarzajmy więc, po trzy razy i "da capo al fine", (jak mawiają spadkobiercy > kultury śródziemnomorskiej): > > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! > > AU... itd. itd itd. (aż do skutku). > > Pyrsk, autonomiomaniacy!!! Niy uosmiyszej sie synek. I na wiyrch! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: builder Re: Autónómjo IP: *.cable.ubr02.hari.blueyonder.co.uk 13.12.03, 00:38 ja pierdole jak za komuny!, dajcie jeszcze szwadron zomowcoow by lepiej krzyczeli Gość portalu: harc mistrrz napisał(a): > Przecież to nie ma najmniejszego znaczenia: "Szwager cy Arnold?". > Arnold i tak walczy nieustannie i niezłomnie o AUTONOMIĘ - CZYLI O LEPSZE JUTRO > > DLA SIEBIE... I DLA SWOICH SZWAGRÓW!!! > > Powtarzajmy więc, po trzy razy i "da capo al fine", (jak mawiają spadkobiercy > kultury śródziemnomorskiej): > > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA! > > AU... itd. itd itd. (aż do skutku). > > Pyrsk, autonomiomaniacy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tyż dlo inkszych Autónómijo IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.03, 16:46 Tak sie lepi sucho. Noo niy? Ale coby mógła sie łodrodzić na Szlónsku, muszóm być uznane autónómiczne prawidła inkszych. Na poczóntek Górali żywjeckich, kjerzi zowdy przinoleżeli do Mały Polski i kaj swojóm autónómicznóm decyzyjóm powrócóm, jak ino snojdymy sie we yjropyjski Uniji. Wtynczos Jejich Wole żodyn niy bydzie móg już poniywjyrać. Jak to bóło do teroska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jegła Autónómijo ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.03, 12:03 ... i yjropyjski Regijón Szlónsk! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Autónómijo ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.03, 08:56 Zapewne nie będzie innego wyjścia. Odpowiedz Link Zgłoś