IP: *.dip.t-dialin.net 12.12.03, 13:13
republika.pl/silesia4/formularzautonomiczny.htm
Obserwuj wątek
    • Gość: świdrzaty Autónómjo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.03, 13:49
      To w kóńcu kjery? Szwager cy Arnold?

      Bo mi sie już we łocach ćmi.
      • Gość: harc mistrrz Re: Autónómjo IP: 62.233.241.* 12.12.03, 16:28
        Przecież to nie ma najmniejszego znaczenia: "Szwager cy Arnold?".
        Arnold i tak walczy nieustannie i niezłomnie o AUTONOMIĘ - CZYLI O LEPSZE JUTRO
        DLA SIEBIE... I DLA SWOICH SZWAGRÓW!!!

        Powtarzajmy więc, po trzy razy i "da capo al fine", (jak mawiają spadkobiercy
        kultury śródziemnomorskiej):

        AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA!
        AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA!
        AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA!

        AU... itd. itd itd. (aż do skutku).

        Pyrsk, autonomiomaniacy!!!
        • arnold7 Re: Autónómjo 13.12.03, 00:30
          Gość portalu: harc mistrrz napisał(a):

          > Przecież to nie ma najmniejszego znaczenia: "Szwager cy Arnold?".
          > Arnold i tak walczy nieustannie i niezłomnie o AUTONOMIĘ - CZYLI O LEPSZE
          JUTRO
          >
          > DLA SIEBIE... I DLA SWOICH SZWAGRÓW!!!
          >
          > Powtarzajmy więc, po trzy razy i "da capo al fine", (jak mawiają spadkobiercy
          > kultury śródziemnomorskiej):
          >
          > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA!
          > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA!
          > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA!
          >
          > AU... itd. itd itd. (aż do skutku).
          >
          > Pyrsk, autonomiomaniacy!!!
          Niy uosmiyszej sie synek.

          I na wiyrch!
        • Gość: builder Re: Autónómjo IP: *.cable.ubr02.hari.blueyonder.co.uk 13.12.03, 00:38
          ja pierdole jak za komuny!,
          dajcie jeszcze szwadron zomowcoow

          by lepiej krzyczeli


          Gość portalu: harc mistrrz napisał(a):

          > Przecież to nie ma najmniejszego znaczenia: "Szwager cy Arnold?".
          > Arnold i tak walczy nieustannie i niezłomnie o AUTONOMIĘ - CZYLI O LEPSZE
          JUTRO
          >
          > DLA SIEBIE... I DLA SWOICH SZWAGRÓW!!!
          >
          > Powtarzajmy więc, po trzy razy i "da capo al fine", (jak mawiają
          spadkobiercy
          > kultury śródziemnomorskiej):
          >
          > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA!
          > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA!
          > AUTONOMIA! AUTONOMIA! AUTONOMIA!
          >
          > AU... itd. itd itd. (aż do skutku).
          >
          > Pyrsk, autonomiomaniacy!!!
          • arnold7 Re: Autónómjo 13.12.03, 00:41
            Coby niy dali i tak som do zadku.
            • Gość: tyż dlo inkszych Autónómijo IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.03, 16:46
              Tak sie lepi sucho. Noo niy?

              Ale coby mógła sie łodrodzić na Szlónsku, muszóm być uznane autónómiczne
              prawidła inkszych.

              Na poczóntek Górali żywjeckich, kjerzi zowdy przinoleżeli do Mały Polski
              i kaj swojóm autónómicznóm decyzyjóm powrócóm, jak ino snojdymy sie we
              yjropyjski Uniji.

              Wtynczos Jejich Wole żodyn niy bydzie móg już poniywjyrać.
              Jak to bóło do teroska.
              • Gość: jegła Autónómijo ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.03, 12:03
                ... i yjropyjski Regijón Szlónsk!
                • Gość: Ania Autónómijo ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.03, 08:56
                  Zapewne nie będzie innego wyjścia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka