Gość: Monia
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
03.07.02, 21:26
Kochany Kujonie
Czy jest możliwe zamieszczenie w piątek (tak jak bedą ogłaszane w szkołach)
listy w necie z wolnymi miejscami. Piekielnie by to usprawniło działanie
dzieciakom i rodzicom.
Monia