IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.07.02, 21:26
Kochany Kujonie
Czy jest możliwe zamieszczenie w piątek (tak jak bedą ogłaszane w szkołach)
listy w necie z wolnymi miejscami. Piekielnie by to usprawniło działanie
dzieciakom i rodzicom.
Monia
Obserwuj wątek
    • zbyszek.pendel Re: Do Kujona 04.07.02, 18:08
      W sobote "Gazeta Stołeczna" opublikuje listę miejsc w Warszawie (w innych oddziałach nasze
      dodatki robią to lub już to zrobiły). Potem ma to zawisnąć w portalu, być może już w niedzielę..
      pozdro
      Kujon

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka