Dodaj do ulubionych

Re:miłość w szkole

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.05, 12:27
W szkole jest dużo par , które są ze sobą.Nauczyciele nie wiedzą ile jest tych
par.Można powiedzieć że nauczyciele zazdroszczą tym ucznią.
W szkole dzieje się tyle że nie długo nauczyciele nie powstrzymają tego.
W szkole uczniowie wywołują bund moralny.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka