Gość: koza
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.12.05, 12:27
W szkole jest dużo par , które są ze sobą.Nauczyciele nie wiedzą ile jest tych
par.Można powiedzieć że nauczyciele zazdroszczą tym ucznią.
W szkole dzieje się tyle że nie długo nauczyciele nie powstrzymają tego.
W szkole uczniowie wywołują bund moralny.