Gość: sqbana Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: 80.51.167.* 22.04.08, 14:46 Część testowa była bardzo prosta. Sprawdzałam odpowiedzi i mam max :D Co do części otwartej- gorzej. Niektórych pytań kompletnie nie rozumiałam...a charakterystykę napisałam bez problemu :) W sumie oczekiwałam rozprawki na którą była przygotowana od początku mego istnienia na tym świecie :)))) Jutro druga część egzaminów- troszq się boję :) Odpowiedz Link Zgłoś
ania.pol A co z tymi którzy nie przerabiali tych lektur?! 22.04.08, 14:46 Spoko było ;) Zamknięte bezproblemu a nawet ten obraz był prosty tylko ta charakterystyka->DNO w szczególności, że ani Syzyfowych prac ani Kamieni na szaniec nie przerabialiśmy! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paulinkaa1600 Egzaim:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:46 No moim zdaniem nie był on taki trudny. Wiele słyszałam na temat tego jaki on to nie jest,ale nieb yło tak źle nawet mogę stwierdzić że był prosty. Szkoda tylko że poprzednie roczniki miały tak ciężko, no ale my możemy mieć trudno jutro. pozdrawiam Paulina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szynkus Re: Egzaim:) IP: *.chello.pl 22.04.08, 14:53 No w sumie to nie było źle, tylko ta charakterystyka mnie wcięła. Kij z tym, że ledwo pamiętam te lektury, tylko chodzi o to, że przez cały rok mówili "ropzrawka, rozprawka, rozprawka!". No cóż, jak dla mnie to dopiero jutro będzie hardkor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angie Re: Egzaim:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:58 no u mnie też w szkole ciągle mówili, że rozprawka, teza, argumenty, bleble, a na próbnym charakterystyka, teraz charakterystyka i w ogóle nic nie wyszło z rozprawki :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAGDA POMOCY zagladajcie plz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:51 nie wiem jak mi poszlo, jak myslicie jezeli pisalam najpierw olowkiem potem na tym olowku czarnym dlugopisem (zadania otwarte) i nie zdazylam zgumkowac ;,(( jak myslicie sprawdza to ? :< okropnie sie denerwuje!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szynkus Re: POMOCY zagladajcie plz IP: *.chello.pl 22.04.08, 14:54 Sprawdzają to ludzie a nie jakieś mega komputery, więc lajtowo Ci uznają ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda Re: POMOCY zagladajcie plz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:03 dzieki :) ale boje sie i tak troszq :p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pshemko1992 Re: POMOCY zagladajcie plz IP: *.master.pl 22.04.08, 15:00 ups no to wpadka! albo i nie! no bo skad bys to miala przeciez w domu nie pisalas chociaz moga pomyslec ze zamienilas sie z kims kartkami i ze ktos ci napisal olowkiem :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: POMOCY zagladajcie plz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:21 Hej!! na karcie odpowiedzi jak zaznaczałas to jak potem poprawiłs długopisem to napewno poprawia bo gumki nie widc pewnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: martyna Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:51 yyy...ta charakterystyka-cos strasznego ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K. Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:57 Zadania zamknięte- jak dla mnie łatwe. Mam maxa. Gorzej z otwartymi... Ogłoszenie myślę, że wszystko pięknie, ładnie... Ale co do charakterystyki, to pogrom :( Te lektury przerabiałam daawno temu, i nie za wiele pamiętałam... A jak zobaczyłam, że tematem długiej wypowiedzi jest właśnie charakterystyka, to myślałam, że sie popłaczę xD ... Kuuurcze, aż się boję co będzie jutro... ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamcia Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.mlynary.net 22.04.08, 14:53 no w sumie nienajgorzej... tylko nie wiem czy z ta charakterystyka sobie dobrze poradzilam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juuliaa Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:53 ogólnie jestem strasznie zadowolona! obliczając, bez charakterystyki na 34 punkty wyszło mi około 31, więc luzik. charakterystykę napisałam w formie rozprawki, bo tak podobno było najpoprawniej. ogólnie teścik banalny, łatwiutki, gorzej z jutrem.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pshemko1992 Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.master.pl 22.04.08, 14:54 O Boże!!!!!!!! co to było!!!! Ja nawet nie czytalem tych lektur! test byl taki sredni... ja na 20 z zamknietych mam 17, nawet dobrze ale moglo byc lepiej. a co do charakterystyki.... to napisalem ze ten Rudy czy jak on tam, jest starym dziadkiem i ze opowiada wnokom swoje historie :D no to juz 0 punktów :D chyba pomylilem ksiazki :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasia Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:55 Mi bardzo dobrze poszło :) tylko jeden błąd mam, a z charakterystyki jestm zadowolona bo ostatnią lekture którą przerabialiśmy były właśnie Syzyfowe prace:P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kartofelek OłKEj IP: 212.244.34.* 22.04.08, 15:54 A dla mnie to jest bez sensu, bo w poprzednich latach na testach nie było takiego ograniczenia w lekturach, a nie tak jak teraz w tej charakterystyce. Przecież Kamienie na szaniec i Syzyfowe prace nie są obowiązkowymi lekturami w gimnazjum, więc jakim prawem kurka dali takie ograniczenie na teście?!! Jeśli ktoś nie omawiał ani tego ani tego to ma 16 punktów w plecy,a przecież to nie jego wina!! Ja na szczescie takich problemów nie miałam, ale i tak uważam, że coś z tym jest nie tak... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:56 Czy jesli pomieszalem kompletnie bohaterow i ksiazki (pisalem o Olku zamiast Alku z KnS i pomylila mi sie tresc z Syzyfowymi Pracami). Tzn. pisalem jakby KnS byly o zaborach itp itd ;| Mogą powiedziec ze nie na temat i od razu 0pkt? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Martynka Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:55 bylo dobrze:) nie potrzebnie panikowalam:)ciekawe czy jutro tez mi tak dobrze pojdzie????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: thomson37 nie najgorzej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:56 kurde,,,zastanawiam się czy mi zaliczą jak napisalem ze mezczyzna z obrazu jest straznikiem tradycji gdyz jako zolnierz zaprawiony w boju wedle tradycji narodowej jest upowazniony do pasowania?jak myślicie?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karollllek Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.08, 14:56 Ehh... do fajnych nie zaliczam ale jak sprawdziłem sobie to nie jest tak źle jak myślałem :) wiec powiem ze jestem zadowolony choć po wyjściu z sali myślałem że zawaliłem :P:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomasz :) jak mi poszło?! :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:08 JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poszłó mi dobrze, choć strasznie się denerwowałem.... napisałem charakterystykę o Alku z Kamieni na szaniec i obawiałem się że pomyliłem Alka z Rudym...... w sensie w akcji pod Arsenałem.... z nerwów nie wiedziałem kto ktogo chciał odbić... ale po wyjściu z sami okazało się że dobrze napisałem i nie pomyliłem jednago bohatera z drugim!!!! :) wow nie wliczając pkt. z charakterystyki mam 31/34pkt. jestem zachwycony!!!!!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MArta Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.telpol.net.pl 22.04.08, 15:00 pisalam test dla uczniów słabo słyszących i niesłyszących był bardzo łatwy po godzinie czasu juz sie nudziłam po zobaczeniu odpowiedzi tna ta chwile jestem juz pewna ze mam na pewno 27 punktow zobaczymy czy bedzie wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alicja Nie było tak źle:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:02 Całkiem prosty był ten test. Zadania zamknięte mam wszystkie dobrze:D Z otwartymi też nie powinno być źle. Najgorsze było zadanie o agrumencie za stwierdzeniem, że ten dziadek z obrazu jest strażnikem tradycji narodowej... ech, jakieś dziwne to było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aguśka Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:03 Mi charakterystyka poszła głupio.. ale te zadania otwarte nie były takie wcale trudne... mam nadzieje ze jutrzejszy egzamin też bedzie taki jak dzisiejszy ;DD Życze powodzenia gimnazjalistom z trzecich klas z całej Polski ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Monia odpowiedzi IP: *.3s.pl 22.04.08, 15:03 1.B - Rówieśników 2.C - Krytycyzm 3.A - Szczerości 4.D - Kim jestem wobec innych? 5.D - Czwartym 6.C - Zdadzą sobie sprawę z problemów młodzieży 7.D - Walecznosc 8.C - Piastów 9.A - Stratega 10.B - młody, ale godny szcunku 11.C- Uznanie ojca 12.A - Z uznaniem 13.B - XI i XII 14.D - Młodzieńca, który pelniac służbę przy rycerzu , przygotowywał się do stanu rycerskiego 15.B - uswiadamianie sobie istniejących ograniczeń 16.B - Siostra Kujonka 17.A - Czułośc 18.C - nauczyła się odpowiedzialności 19.D - Dorosłości 20.A - Coś mi się wydaje, że trudno mi bedzie wytłumaczyc to moje nowe myślenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: suzanne pełne zdania, czy nie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:08 nie pisałam pełnymi zdaniami :( zaliczą? Odpowiedz Link Zgłoś
paulinka_p15 Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? 22.04.08, 15:05 Zle:] Jacie taaa charakterystyka była najgorsza, a jaki zawod jak kazdy zobaczył na ostatnia storne. Ale jutro bedzie lepiej;) Trzymajmy sie wyłacznie tej pozytywnej mysli^6;D Powidzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matys Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.gprs.plus.pl 22.04.08, 15:12 Jakie??!! Przecież to wszystko było takie proste!! A charakterystyka banał... I wcale nie jestem żadnym kujonem, że tak mówie... Trzymam się srednio na poziomie 4,0... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olus Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: 83.168.75.* 22.04.08, 17:41 nie podawajcie a,b,c w kolejnosci bo przeciez sa rozne zestawy -.- Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrówka Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.097.c86.petrotel.pl 22.04.08, 15:06 Siema wszystkim. Mi poszło nawet w miarę.W zamkniętych mam chyba 2 albo3 źle. Ogłoszenie to bez większych problemów. Gorzej było z charakterystyką bo Syzyfowe prace przerabiałam w drugiej klasie i nic nie pamiętałam. Kamienie na szaniec co prawda na początku roku ale zbyt dużo nie pamiętałam z nich o bohaterach :( . Mam nadzieje, że będzie koło 40 punktów. PoZdRo ;* i Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: darusia Nie wiem jak wy ale ja to chce pisać jeszcze raz!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 17:39 ale chyba nie da rady;/;( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: afros nawet nawet IP: *.root.com.pl 22.04.08, 15:06 z zamkniętych będę miał około 16 pkt. z kolejnych 10 zadań otwartych około 6 pkt. z ogłoszenia powinienem mieć 3 pkt.Charakterystyka mnie bardzo zaskoczyła.Liczyłem że będzie rozprawka.Na dodatek w ogóle nie czytałem tej lektury. Tylko 2 miesiące temu czytałem coś z podręcznika.Nie wiedziałem czy to jest o tym ale napisałem i okazało się że dobrze strzeliłem pisząc o tym. Pozdro dla wszystkich piszących Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kuna Zadania otwarte... :(:(:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:07 AAAA! Charakterystyka...?! Miałam nadzieję, że będzie rozprawka. W dwóch zadaniach otawrtych nie pisałam pełnymi zdaniami... Tylko wydarzenie historyczne: "II wojna światowa" i cecha świata w pierwszej zwrotce: "Straszny"... nie wiem czy dostane za to punkty... a 2 punkty to dużo... :( jak myślicie?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: angie Re: Zadania otwarte... :(:(:( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:11 się okaże - noł dres, noł stres, bedzie git : D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Amelka Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.crowley.pl 22.04.08, 15:07 Nie poszło źle. Mam dwa błędy w zadaniach zamkniętych, jeden przez kompletne nieporozumienie, ale nie ważne :P zadania otwarte do 3 pkt różnie, nie wiem czy niektóre odpowiedzi uznają. charakterystyka - trochę pomyliłam nazwy wsi, gdzie uczył się Marcin Borowicz i jego nazwisko :D no ale co będzie to będzie. dzień kompletnie bez weny :P szkoda,że tyle osób mówi 'masakra', przecież mogło być gorzej ^^ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Błedy rzeczowe w charakterystyce IP: *.punkt.pl 22.04.08, 15:08 Czy za błędy rzeczowe w charakterystyce mogą mi nie policzyą w ogóle punktów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kopernik Re: Błedy rzeczowe w charakterystyce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:29 A co rozumniesz pod pojęciem 'błedy rzeczowe'.. W sensie.. bardzo poważny, np. Napisałaś jan bytnar - Zośka, czy małe, np. alek miał włosy brązowe, nie blond ( czyli jak ja... ;]) ..? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosiax Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.08, 15:09 Nawet nawet :D tylko jak by mi sie odpowiedzi otworzyłu to lux by byłoo ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.jpk.pl 22.04.08, 15:10 To było straszne byłam przygotowana na rozprawkę a tu ta charakterystyka w pierwszej chwili miałam pustkę w głowie ale potem jakos poszło..:)i mam nadzieje że jutro będzie lepiej!!:) Trzymam za wszystkich kciuki!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PAula Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.smgr.pl 22.04.08, 15:12 ten test był beznadziejny! gorszego nie dało sie wymyślec? ;/ załosne ;| mam nadzieje ze jutro pojdzie lepiej ;/ a co do charakterystyki byla jednym słowem głupia.. .toz niektórzy nie mieli moze tych lektur ?? zal....'=\ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gimnazjalista Re: Jak wam poszło na egzaminie? Jakie wrażenia? IP: *.lukman.pl 22.04.08, 16:20 Należą one do listy lektur obowiązkowych Odpowiedz Link Zgłoś