Dodaj do ulubionych

wybor liceum

IP: *.smgr.pl 18.01.09, 17:32
czym sie kierujecie przy wyborze liceum? pytania moze troche glupiei
przedwczesne, ale wszyscy moi znajomi wiedza juz do jakiej szkoly
pojda po gimnazjum a ja ciagle sie wacham...:(
Obserwuj wątek
    • aniaxii Re: wybor liceum 18.01.09, 19:21
      Właśnie sama staję w tym roku przed tym wyborem. Na 100% jestem pewna, że będzie
      to liceum. Przede wszystkim kieruję się profilem. Matma i fizyka to dla mnie
      czarna magia , nienawidzę tych przedmiotów więc profil gdzie są one realizowane
      na poziomie rozszerzonym ODPADA:)Myślałam nad klasą humanistyczną albo na
      profilu język polski i biologia(ten drugi byłby super).Druga rzecz to oczywiście
      lokalizacja, a także liczba punktów i tego obawiam się najbardziej, bo wiadomo
      że egzamin jest jak loteria.:/ Życzę powodzenia w wyborze szkoły. Radzę trochę
      poszperać w Internecie, ja od tego zaczęłam;)
      Pozdrawiam,
    • natt93 Re: wybor liceum 18.01.09, 19:36
      ja co do wyboru szkoły to nie mam problemu, bo w sumie w moim mieście tych dobrych jest bardzo mało. Ale zostaje najgorsze - jaki profil? Myślałam o wyborze humana, ale nie znoszę historii. Później chciałam biol-chem, ale z chemii w naszej szkole nie można być dobrym. Więc chyba wybiorę mat-geo. Wydaje mi się, że to najlepsza opcja dla tych, którzy nie mają problemów z matmą i językami. A znając życie na początku września przepiszę się do innej klasy:D Pozdrawiam i życzę powodzenia przy wyborze:)
      • Gość: Magda Re: wybor liceum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 13:41
        Ja mam też dylemat. Czy mam iść do liceum w swoim mieście w którym
        jest niższy poziom, ale wiem,że będę tu miała bardzo dobre wyniki.
        Czy lepiej do liceum, który jest uważane za najlepsze w powiecie,
        tylko muszę dojeżdzać 20km, na pewno nie będę prymuską i nie wiem
        czy sobie dam tam radę. Co ja mam zrobić??
        • choba Re: wybor liceum 18.02.09, 14:57
          mam podobny problem... w moim miescie sa 3 licea - jesli mam isc do ktoregos z
          nich to nawet wiem do ktorego... ale one maja sredni poziom... zastanawiam sie
          czy nie jezdzic codziennie godzine autobusem do jednego z podobno lepszych
          liceow (sa tam 2). w jednym z nich byla moja siostra i jej sie podobalo ale ja
          zas mam chorobe lokomocyjna... moze ktos mi doradzi...
    • Gość: roberto ranking2009 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.09, 14:45
      1.LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
      2.XIV LO im. Stanisława Staszica
      3.II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
      4.VIII LO im. Władysława IV
      5.XXXIII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika
      6.V LO im. ks. Józefa Poniatowskiego
      7.XXVII LO im. Tadeisza Czackiego
      8.IX LO im. Klementyny Hoffmanowej
      9.Społeczne LO nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"
      10.XVIII LO im. Jana Zamoyskiego
    • Gość: jaga baba Re: wybor liceum IP: *.elblag.vectranet.pl 18.10.09, 15:06
      najważniejszy jest chyba generalny poziom szkoły. lepiej sprawdzić czy szkoła ma
      renomę, jacy nauczyciele tam uczą etc. jest dużo for/ portali, gdzie mozna
      wyszukać multum informacji na temat swojej przyszłej szkoły. ja korzystałam z
      www.ocenliceum.pl i szczerze mówiąc już podjęłam decyzję. powodzenia!
      • bernadettawasiewicz1994 Re: wybor liceum 29.04.10, 15:07
        Ludzie doradźcie mi kocham matmę i fizykę, chce iść do klasy z tym profilem
        tylko nie wiem jaką szkołe w warszawie wybrać. Weście pod uwagę to że średnią
        będę miała około 5,5 , a egzamin gimnazjalny napisałam na około 70+. Prosze !!!!!
    • Gość: boleo1 Re: wybor liceum IP: 31.63.236.* 30.03.11, 17:16
      Musisz zadać sobie pytanie co będziesz robić w przyszłości lub co chesz robić? Co Cie interesuje? Z jakich przedmiotów dobrze ci idzie? itp. Ja wybrałem się na prosil mat-fiz gdzyz zamierzam isć na politechnike. I tak samo kierowałem się tymi pytaniami.

_______________________________________________________________________________czarter jachtów | katalog spa | centrum rozrywkowe dla dzieci | wakacje nad morzem | forum pokerowe | sklep internetowy | drobne panele podłogowe | Najpiękniejsze miejsca | zdrowie, uroda, aromaterapia | prezentacja maturalna | Producent ekranów LED | outsourcing it | PRACA.ZARABIANIE PRZEZ INTERNET | części samochodowe | kajaki atrakcje mazury | części samochodowe | bielizna erotyczna | allplayer | kręgosłup | Butik YourLuxury - luksowy butik | producent medali | skup monet warszawa | dietetyk Gdynia |zespół na wesele warszawa | dźwirzyno | filmy online

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka