Gość: MJC
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.06.09, 18:48
Witam
Mam spory problem związany z rekrutacją do szkół ponadgimnazjalnych na rok
2009/2010. Prosze każdego kto wie cokolwiek na temat rekrutacji o rade. Oto
mój problem złożyłem podanie do jednej szkoły pierwszego wyboru (technikum),
nie jest to niestety jak się póżniej okazało dobra szkoła. Sekretarka u której
składałem podanie powiedziała mi że wyniki z egzaminów i wszystko przesyłają
do szkół II-wyboru. Gdy dziś ogłoszono wyniki nie było mnie na listach w
pozostałych szkołach po mimo tego że mam wystarczającą ilość pkt.
Po za tym moi koledzy z klasy którzy składali do innych szkół zostali przez
ich dyrektora zarejestrowani na omikronie i otrzymali hasło i tam mogą
sprawdzić gdzie się dostali ja czegoś takiego nie otrzymałem, dlaczego ??
ps. chciałbym wiedzieć czy jest możliwość aby zmienić decyzje odnośnie szkół i
złożyć do innej szkoły ??