rotkaeppchen1
09.06.05, 11:40
A od 26 czerwca powtarzają Dynastie!
Strasznie to glupie, szczegolnie im dalej tym gorzej, ale ja sie ciesze!
Przeciez to bylo moje dziecinstwo, z kolezanka sobie opowiadalysmy kolejne
odcinki, zawsze nastepnego dnia po emisji, w szkole, padalo sakramentalne
pytanie: OGLADALAS DYNASTIE?? I sie zaczynalo, ze Blake zrobl to, Crystal
zrobila tamto, a ta okropna Alexis znowu cos innego, no i biedny Dex teraz
bedzie musial jeszcze cos innego...uff nawet pamietam te imiona.
Na pewno nie bede ogladac calego serialu, ale pare odcinkow chetnie sobie
przypomne. I przynajmniej nie bedzie tego, co kiedys:
Co? Nie odrobilas lekcji? To NIE BEDZIE Dynastii!;-)))