Dodaj do ulubionych

Dynastia:-)

09.06.05, 11:40
A od 26 czerwca powtarzają Dynastie!
Strasznie to glupie, szczegolnie im dalej tym gorzej, ale ja sie ciesze!
Przeciez to bylo moje dziecinstwo, z kolezanka sobie opowiadalysmy kolejne
odcinki, zawsze nastepnego dnia po emisji, w szkole, padalo sakramentalne
pytanie: OGLADALAS DYNASTIE?? I sie zaczynalo, ze Blake zrobl to, Crystal
zrobila tamto, a ta okropna Alexis znowu cos innego, no i biedny Dex teraz
bedzie musial jeszcze cos innego...uff nawet pamietam te imiona.
Na pewno nie bede ogladac calego serialu, ale pare odcinkow chetnie sobie
przypomne. I przynajmniej nie bedzie tego, co kiedys:
Co? Nie odrobilas lekcji? To NIE BEDZIE Dynastii!;-)))
Obserwuj wątek
    • Gość: dora Re: Dynastia:-) IP: *.kom / *.kom-net.pl 09.06.05, 11:57
      Tele Tydzień podał, że pokażą tylko 2ostatnie odcinki pt.Pojednanie.
      • Gość: zzz Re: Dynastia:-) IP: *.isb.com.pl 09.06.05, 11:59
        i całe szczęściE!!!!
      • Gość: m Re: Dynastia:-) IP: 195.94.207.* 09.06.05, 13:58
        zakończenie? a po co?
        przecież już to tyle razy pokazywali
        ja chcę dynastię od początku tak jak 15 lat temu
        chcę pierwsze odcinki gdy nie było jeszcze alexis i innych różnych bohaterów
        • Gość: zzz Re: Dynastia:-) IP: *.isb.com.pl 09.06.05, 14:05
          to proponuję żeby to emitowali w telewizji trwam,w przeciwnym razie przestanę oglądać tv:(((((((((((((((((((((((((
          • piotr7777 Re: Dynastia:-) 09.06.05, 20:41
            Jak"Pojednanie" to zobaczycie porucznika Dempseya z popularnego brytyjskiego
            serialu kryminalnego.
            W ogóle w "Dynastii" grało bardzo dużo brytyjskich aktorów z Joan Collins na
            czele.
            • Gość: dark.raven Re: Dynastia:-) IP: *.ds.ae.wroc.pl 10.06.05, 10:41
              ????? a co robil Machael Brandon w Dynastii????
              • piotr7777 Re: Dynastia:-) 10.06.05, 18:23
                Gość portalu: dark.raven napisał(a):

                > ????? a co robil Machael Brandon w Dynastii????
                W "Pojednaniu" zagrał dzianego żonatego projektanta odzieży który kręcił z
                postacią graną przez Heather Locklear.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka