marrtawu 27.08.05, 18:26 Ktos tu kiedys tak pieknie tlumaczyl, kiedy wejda nowe odcinki.... a potem zdradzil sekret, ze mozna je skads sciagnac... bede wdzieczna za obie informacje, dzieki! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ktoś Re: Gilmore Girls IP: *.icpnet.pl 29.08.05, 17:48 Jeśli chodzi o 5 serię to można spokojnie liczyć na tvn7 jakos jesienia (inf. potwierdzona przez stacje). 6 seria w Stanach rozpoczyna się 13 września. Sciagac mozna od razu po wyemitowaniu odcinka poprzez torrenta...Lub tez (jednak z malym opoznieniem) przez osiolka ze strony www.the-realworld.de (tylko ze obecnie nie dziala). Odpowiedz Link Zgłoś
marrtawu Re: Gilmore Girls 31.08.05, 17:09 Ok, jesli ktos ma informacje o dzialajacych sposobach lub jakiekolwiek ponadto, bede bardzo wdzieczna:) A czy ktos juz to posiada ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Gilmore Girls IP: *.icpnet.pl 01.09.05, 17:08 Jeju, jak się uprzesz to Kazaa też Ci pościąga...A torrentem najlepiej- wystraczy w Google wpisać. Innych sposobów nie znajdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś