Dodaj do ulubionych

Gilmore Girls

27.08.05, 18:26
Ktos tu kiedys tak pieknie tlumaczyl, kiedy wejda nowe odcinki.... a potem
zdradzil sekret, ze mozna je skads sciagnac... bede wdzieczna za obie
informacje, dzieki!
Obserwuj wątek
    • Gość: ktoś Re: Gilmore Girls IP: *.icpnet.pl 29.08.05, 17:48
      Jeśli chodzi o 5 serię to można spokojnie liczyć na tvn7 jakos jesienia (inf. potwierdzona przez stacje). 6 seria w Stanach rozpoczyna się 13 września. Sciagac mozna od razu po wyemitowaniu odcinka poprzez torrenta...Lub tez (jednak z malym opoznieniem) przez osiolka ze strony www.the-realworld.de (tylko ze obecnie nie dziala).
      • marrtawu Re: Gilmore Girls 31.08.05, 17:09
        Ok, jesli ktos ma informacje o dzialajacych sposobach lub jakiekolwiek ponadto,
        bede bardzo wdzieczna:) A czy ktos juz to posiada ?
        • Gość: ktoś Re: Gilmore Girls IP: *.icpnet.pl 01.09.05, 17:08
          Jeju, jak się uprzesz to Kazaa też Ci pościąga...A torrentem najlepiej- wystraczy w Google wpisać. Innych sposobów nie znajdziesz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka