ariwederczi
12.01.06, 14:29
Zakładam nowy wątek dla wszystkich, którzy widzieli odcinek. :)
Moim zdaniem to jeden z lepszych epizodów drugiego sezonu, o ile nie
najlepszy (na wyróżnienie póki co zasługują Man of Science..., Orientation,
Collision i od dzisiaj The 23rd Psalm). Wreszcie dostaliśmy trochę więcej
Claire, rozwija się nam postać Charliego (motyw ze statuetkami) i Michaela
(fan Gadu Gadu ;)).
Fantastyczna scena z Sun, Jinem i Aną Lucią. Za perełkę można też uznać
ujęcie z Hurleyem i jego nową koleżanką.
Wspomnienia Eko najlepsze ze wszystkich wspomnień w drugim sezonie.
A potwór... cóż... nadal pozostaje zagadką. Ale teraz przynajmniej wiemy
(albo chociaż możemy domyślać się), co zobaczył Locke.
Chmurę dymu z przebłyskami!