26.08.07, 20:29
Skończyła się 3 seria NY, kończy 5 Miami i 7 LV. Czy następne już
powstają/wyświetlane są w USA? Nie wiecie,czy AXN je kupi?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka