anastazja.3 05.05.09, 13:03 Przykro mi to pisac ale w chwili obecnej to jeden z gorszych lokali w tym rejonie tragiczna obsluga nie mowiac o kuchni nie wiem co sie stalo ale nastapily tam duze zmiany i to na niekorzysc Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj