05.05.09, 13:03

Przykro mi to pisac ale w chwili obecnej to jeden z gorszych lokali w tym
rejonie tragiczna obsluga nie mowiac o kuchni nie wiem co sie stalo ale
nastapily tam duze zmiany i to na niekorzysc
Obserwuj wątek
    • fifi0808 Re: karczma 05.05.09, 15:13
      a jakiej dokładnie karczmie piszesz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka