Dodaj do ulubionych

MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.02.02, 22:27
o ile nie jestes w vikkingu.....
Obserwuj wątek
    • men_ Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 16:07
      Dzień dobry :))
      Men wczoraj był w innym "vikingu", bo nie mógł sie doprosić ...
      • Gość: onlyania Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.02.02, 17:11
        to w koncu nie bylo tego vikinga w vikingu???
        • men_ Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 17:17
          Nie wiem, ja sobie dałem spokój po tygodniowym namawianiu, O ! :))
          • onlyania Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 17:21
            ja nie moglam wiec nawet po mniesiecznym namawianiu by mnie nie bylo O!
            • men_ Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 17:29
              Domyślam się :))
              A dzisiaj koncówka karnawału, idę chyba się wyszumieć :))
              • onlyania Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 17:44
                a karnawal to niby co to jest???
                i czemu sie zkoncowal??????
                • men_ Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 18:11
                  Only, miłe dziewcze, wyrwij sie na chwile spod spódniczki mamusi i pasa
                  tatusia - to zobaczysz, co to karnawał :)))
                  • mario2 Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 18:17
                    dla mnie koncowka karnawalu to:
                    -zrywanie starych tapet i tapetowanie na nowo mieszkania, w ktorym za 3 tyg.
                    nie bede juz mieszkal
                    -gotowanie obiadku na malutkiej maszynce elektrycznej
                    -zazdroszczenie Wam mozliwosci wyjscia gdzies z przyjaciolmi!
                    -tesknota za Polska i Maryjka
                    -samotne wieczory- nawet bez telewizora
                    -itd, itp!!!
                    • men_ Mario !!!!!!! 09.02.02, 18:27
                      Ty sie prosisz o taki profilaktyczny wp.......l :))) przypomnij mi o tym, jak
                      bedziesz na miejscu :)

                      p.s.: spoko, nadrobimy zaległości we wścieklakach :)))
                  • onlyania Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 18:47
                    jaka spodniczka???/
                    jaki paseczek????
                    i wiem czy chce poznawac karnawalik......
                    • men_ Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 18:55
                      Aaaaaaaaaaaa ..:))miło
                      chcesz, czy nie, poznawać ?:))
                      • onlyania Re: MEN, NA DZIADA!!!!!!!!!!!!!! 09.02.02, 19:19
                        poznawac???
                        a czy mi na dzis malo wrazen......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka