Dodaj do ulubionych

ma ktoś gorzej? ;)

29.01.10, 22:19
- zwolnił się i odszedł dziś mój osobisty Szef... i zostaję sama z całym bałaganem, tzn. 2-osobowym (włączając mnie) zespołem
- firma nie ma jakby płynności finansowej i zalega z jedną pensją, a o podwyżkach nie ma co marzyć, choć obiecywali premie...
- chłopak pojechał sobie na weekend w góry... bo myślał, że ma "wolne" skoro ja jadę do domu, tylko że pomyliły mu się weekendy i zrobił sobie wolne nie w ten, co powinien
- samochód się psuje
- nie złożyłam na czas w US deklaracji podatkowej i teraz muszę wyrazić tzw. "czynny żal"

to na razie tyle narzekania na dziś
Obserwuj wątek
      • dziwonia Re: ma ktoś gorzej? ;) 30.01.10, 10:48
        - jakoś to będzie z tym żalem i US

- co do chłopaka, no nie ma niestety głowy do dat chłopak ;) - ale już w ramach rehabilitacji zaproponował następny weekend w górach razem :) - więc może go ta pomyłka czegoś nauczy ;)

jakoś się trzymam...
      • psc0 Re: ma ktoś gorzej? ;) 11.02.10, 21:53
        Czy lepiej czy gorzej, nie wiem. Ale skoro już trafiłam to powiem.
        Moja mama łazi po lekarzach i skrzętnie ukrywa co jej jest.
        Szukam nowej pracy i nigdzie mnie nie chcą.
        Mój aktualny szef nie jest w stanie zrozumieć, że oprócz pracy mam również
        szkołę i chciałabym mieć życie prywatne.
        Sesja mi idzie jak krew z nosa,
        Przyjaciele się na mnie wk.. bo nie mam dla nich czasu, bo próbuję pogodzić
        naukę w sesji na studiach dziennych z pracą do nocy.
        Aha.. nie interesuje się mną żaden facet, a ja jak głupia cieszę się z uśmiechu
        chłopaka na ulicy snując w głowie romantyczne wizje które wprowadzają mnie w
        stany depresyjne (że tak nie jest)

hm, coś jeszcze?
        aha.. moja wypłata w tym miesiącu była gorsza niż tragiczna, więc wyjazd na
        weekend żeby się odstresować po sesji nie wchodzi w grę.
        Za chwilę moja chrześnica zapomni jak ciocia wygląda, bo nie mam fizycznie szans
        żeby do niej zajrzeć.

.. a wszyscy w około tacy szczęśliwi.. łuhuuu... <sarkazm, dla jasności>

pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka