Gość: Amor IP: *.mat.uni.torun.pl 24.02.01, 13:45 Agencja matrymonialna Poznam... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ernest Re: Anonse IP: *.mat.uni.torun.pl 24.02.01, 13:51 Poznam mila dziwczyne z Torunia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fala Re: Anonse IP: 131.130.223.79, 131.130.225.* 02.03.01, 15:46 To wsiadz czlowieku do samochodu i jedz do Torunia, co w tym trudnego?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hotlips Re: Anonse IP: 195.217.164.* 02.03.01, 18:04 Poznam kogos z Anglii, szczegolnie z Londynu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: terry Re: Anonse IP: *.rdc1.on.home.com 03.03.01, 01:30 Poznam pania,ale nie zapyziala polska hrabine Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yogi Re: Anonse IP: 172.30.25.103, 195.117.127.* 05.03.01, 07:23 A widzisz hotlips, gdybys mnie chciala to moglbym przyjechac nawet do Londynu. Nastepnym razem nie sugeruj sie zdjeciami ze stron www. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hotlips Re: Anonse do yogi IP: 195.217.164.* 05.03.01, 14:21 Ale Ty nie widziales mojego zdjecia!!!! Gość portalu: yogi napisał(a): > A widzisz hotlips, gdybys mnie chciala to moglbym > przyjechac nawet do Londynu. Nastepnym razem nie > sugeruj sie zdjeciami ze stron www. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tatko Re: Anonse do yogi - feedback do HOTLIPS!!! IP: 195.41.66.* 05.03.01, 17:09 Yogi mnie dobija. Co z toba Hotlips? Jak leci w Londynie (albo w Londonie, jak kto woli). Wiesz co, ja mam do Ciebie tak blisko - 50km + ferry + stowka z Harwich. A ty wolisz jakiegos pajaca z zachodniego Fulham. Prosze Cie, zrob odwazny krok (do przodu)! Musze sie jeszcze wytlumaczyc, ze Yogi dostal ode mnie Twoja fotke, niestety, sfalszowana, bo chcialem, zeby sie od Ciebie odczepil, no wiesz, te jego mokre oczy, nie scierpie. A on wciaz swoje! Ta fotka to byla pewnie jakas z tych olsaintsow albo cos w stylu wiec wypadlas calkiem dobrze. Moze to go tak rozpalilo? Nie wiem. Ale zwroc uwage, ze Yogi rozpalony jest wciaz zimny jak sledz. Nie pasuje do Hotlips, kompletnie i absolutnie jak mowia na prowincji. Pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: senny Re: Anonse - do BIGBAN IP: 195.41.66.* 06.03.01, 08:28 Nie pisze sie BIGBAN ale BIGBUNNY A ja jestem z West End! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bigb Re: Anonse - do BIGBAN IP: 212.244.191.* 06.03.01, 09:32 A wiec to prawda że tam zyja ludzie Odpowiedz Link Zgłoś
karolek Re: Anonse 05.03.01, 21:15 Ja mieszkam w Marlow (taka dziura pod Londynem) W samej stolicy jestem trzy razy w tygodniu. Co porabiasz w Anglii jesli mozna spytac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: senny do BIGB IP: 195.41.66.* 06.03.01, 11:29 Nie pisze sie BIGB ale BIGBROTHER. Tak, tam tez zyja ludzie. Pa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BIB Re: do BIGB IP: 212.244.191.* 06.03.01, 13:42 a to przeciez ja mialem byc tam pierwszy - melancholia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Anonse do karolka IP: 195.217.164.* 06.03.01, 14:25 Czesc Karolek, nie wiem do kogo to pytanie bylo skierowane, ale ja mieszkam w High Wycombe!!! Blisko. karolek napisał(a): > Ja mieszkam w Marlow (taka dziura pod Londynem) W samej stolicy jestem trzy > razy w tygodniu. Co porabiasz w Anglii jesli mozna spytac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tatko Re: Anonse do karolka IP: 195.41.66.* 07.03.01, 11:03 Basiu, czy ty aby nie Hotlips? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: Anonse do tatko IP: 195.217.164.* 07.03.01, 12:06 Tylko czasami...... Gość portalu: tatko napisał(a): > Basiu, czy ty aby nie Hotlips? > Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tatko Re: Anonse do tatko IP: 195.41.66.* 07.03.01, 20:03 No pewnie ze czasami skoro jako Basia takze. Ach te Hotlipsy! Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś