IP: *.mat.uni.torun.pl 24.02.01, 13:45
Agencja matrymonialna

Poznam...
Obserwuj wątek
    • Gość: Ernest Re: Anonse IP: *.mat.uni.torun.pl 24.02.01, 13:51
      Poznam mila dziwczyne z Torunia.
      • Gość: fala Re: Anonse IP: 131.130.223.79, 131.130.225.* 02.03.01, 15:46
        To wsiadz czlowieku do samochodu i jedz do Torunia,
        co w tym trudnego?!
        • Gość: hotlips Re: Anonse IP: 195.217.164.* 02.03.01, 18:04
          Poznam kogos z Anglii, szczegolnie z Londynu.
          • Gość: terry Re: Anonse IP: *.rdc1.on.home.com 03.03.01, 01:30
            Poznam pania,ale nie zapyziala polska hrabine
          • Gość: yogi Re: Anonse IP: 172.30.25.103, 195.117.127.* 05.03.01, 07:23
            A widzisz hotlips, gdybys mnie chciala to moglbym
            przyjechac nawet do Londynu. Nastepnym razem nie
            sugeruj sie zdjeciami ze stron www.
            • Gość: hotlips Re: Anonse do yogi IP: 195.217.164.* 05.03.01, 14:21
              Ale Ty nie widziales mojego zdjecia!!!!


              Gość portalu: yogi napisał(a):

              &#62 A widzisz hotlips, gdybys mnie chciala to moglbym
              &#62 przyjechac nawet do Londynu. Nastepnym razem nie
              &#62 sugeruj sie zdjeciami ze stron www.

              • Gość: tatko Re: Anonse do yogi - feedback do HOTLIPS!!! IP: 195.41.66.* 05.03.01, 17:09
                Yogi mnie dobija. Co z toba Hotlips? Jak leci w Londynie (albo w Londonie, jak kto woli).
                Wiesz co, ja mam do Ciebie tak blisko - 50km + ferry + stowka z Harwich. A ty wolisz
                jakiegos pajaca z zachodniego Fulham. Prosze Cie, zrob odwazny krok (do przodu)!
                Musze sie jeszcze wytlumaczyc, ze Yogi dostal ode mnie Twoja fotke, niestety,
                sfalszowana, bo chcialem, zeby sie od Ciebie odczepil, no wiesz, te jego mokre oczy, nie
                scierpie. A on wciaz swoje! Ta fotka to byla pewnie jakas z tych olsaintsow albo cos w
                stylu wiec wypadlas calkiem dobrze. Moze to go tak rozpalilo? Nie wiem. Ale zwroc
                uwage, ze Yogi rozpalony jest wciaz zimny jak sledz. Nie pasuje do Hotlips, kompletnie i
                absolutnie jak mowia na prowincji.
                Pozdrawiam,
          • Gość: BIGBAN Re: Anonse IP: 212.244.191.* 05.03.01, 17:51
            z ktorej czesci
            • Gość: senny Re: Anonse - do BIGBAN IP: 195.41.66.* 06.03.01, 08:28
              Nie pisze sie BIGBAN ale BIGBUNNY
              A ja jestem z West End!
              • Gość: bigb Re: Anonse - do BIGBAN IP: 212.244.191.* 06.03.01, 09:32
                A wiec to prawda że tam zyja ludzie
          • karolek Re: Anonse 05.03.01, 21:15
            Ja mieszkam w Marlow (taka dziura pod Londynem) W samej stolicy jestem trzy
            razy w tygodniu. Co porabiasz w Anglii jesli mozna spytac?
            • Gość: senny do BIGB IP: 195.41.66.* 06.03.01, 11:29
              Nie pisze sie BIGB ale BIGBROTHER.
              Tak, tam tez zyja ludzie.
              Pa!
              • Gość: BIB Re: do BIGB IP: 212.244.191.* 06.03.01, 13:42
                a to przeciez ja mialem byc tam pierwszy - melancholia
            • Gość: basia Re: Anonse do karolka IP: 195.217.164.* 06.03.01, 14:25
              Czesc Karolek, nie wiem do kogo to pytanie bylo skierowane, ale ja mieszkam w
              High Wycombe!!! Blisko.


              karolek napisał(a):

              &#62 Ja mieszkam w Marlow (taka dziura pod Londynem) W samej stolicy jestem trzy
              &#62 razy w tygodniu. Co porabiasz w Anglii jesli mozna spytac?

              • Gość: tatko Re: Anonse do karolka IP: 195.41.66.* 07.03.01, 11:03
                Basiu, czy ty aby nie Hotlips?

                • Gość: basia Re: Anonse do tatko IP: 195.217.164.* 07.03.01, 12:06
                  Tylko czasami......

                  Gość portalu: tatko napisał(a):

                  &#62 Basiu, czy ty aby nie Hotlips?
                  &#62

                  • Gość: tatko Re: Anonse do tatko IP: 195.41.66.* 07.03.01, 20:03
                    No pewnie ze czasami skoro jako Basia takze. Ach te Hotlipsy!
                    Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka