Gość: O IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.03.02, 22:41 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xp Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.03.02, 23:09 Dzień dobry. Jestem Roman Tyczka chcę być inny Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 24.03.02, 23:43 wy to tak zawsze, dla tradycji FT, probujecie wszystko co mile spieprzyc ? bez urazy dla wszystkich z tego forum -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xp Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 00:03 ja? ja ratuję! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 00:08 do P.Romana Proponuje operacje plastyczna i pranie mozgu .Bedzie Pan inny .prof.dr.hab Samanta Poradnicka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xp Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 00:18 no teraz to już wątek spieprzony dokumentnie płakać mi się chce, uczucia juz chyba żadne nie istnieją na tym forum Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 00:22 znasz bajke o romantyku, panie Romanie T. ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S.P Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 00:25 Czy znasz feniksie bajke o ..wezu?;)))))) S.Poradnicka Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 00:28 Znam (podobnie jak o fokach lub smokach) i dlatego ide grzecznie już spać -:))) Gość portalu: S.P napisał(a): > Czy znasz feniksie bajke o ..wezu?;)))))) S.Poradnicka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 00:23 Jak to nie istnieja? A zlosliwosc, wynaturzenie totalne? Tylko trepanacja moze zmienic to,tylko trepanacja......prof.dr.hab S.Poradnica Ps.Skalpel mam przygotowany Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 00:29 Tylko prosze znowu nie pomylić mozgów, tak jak na tym filmie o doktorze F. !-:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: S.P Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 00:32 Wszystko pod kontrola drogi feniksie, fachowiec czuwa.Milych snow zycze i klaniam sie pieknie.prof.S.Poradnicka Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 00:36 dziekuję i wzajemnie, feniks przeszczepiony, fuj, odrodzony -:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 07:12 Tyś Samanta z Poradnickich, czy z tych Potwornickich ? -:) dzień dobry Gość portalu: S.P napisał(a): > Wszystko pod kontrola drogi feniksie, fachowiec czuwa.Milych snow zycze i > klaniam sie pieknie.prof.S.Poradnicka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xp Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 00:37 feniks? U again? :) co to za bajki? w Tobie cała nadzieja nie spieprz tyko tego wątku ratujmy go, jeszcze się nie spalił wiesz nic naprawdę nic nie pomoże jeśli Ty nie pomożesz dziś wątkoowi spróbuj... uwierzyć, że... Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 00:40 popros panią S.P., Ona Ci opowie tak bardziej grzecznie tę bajke, niz ja -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 07:18 Na dszien dobry ?Ja na dobranoc bajki opowiadam.LillyPotwornicka;) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 07:27 To ja idę rzucić na ząb coś krwistego -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 07:45 brrrr tak z rana?:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 07:55 Słodkości zostawiam na wieczór -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 07:58 słodkosci na wieczór a co noc w takim razie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 08:00 Nie powiem miłe Panie !!!!!!!! wstydliwy -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 08:01 a my: ciekawe! i dlatego bedziemy naciskac:) no?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 08:11 Pozostawiam Panie w niepewności -:)) Uciekam do reszty zawstydzony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 08:20 my tez wstydliwe ...chociaz ciekawskie:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 08:30 Gość portalu: oona napisał(a): > my tez wstydliwe - jak śpicie -:) > ...chociaz ciekawskie:) - zawsze !-:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 08:38 nie przecze:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 08:45 To teraz zaniemówiłem z tej niespotykanej szczerości, Tyś naprawde kobietą jest ?-:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 08:49 aha,już chyba sam mój superkobiecy nick na to wskazuje?:) choc nicki czasem mogą nieżle zmylić..:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 08:53 No nie wiem, nie wiem -:) Mój chyba jednoznaczny ?-:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 08:58 Może i tak, a może zastanawiam się, kiedy ten "?" zlikwidowac ?-:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona? Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 08:57 tak?zdecydowanie jednoznaczny?:)))) tak jak mój w tej chwili:))) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 09:08 Toś wreszcie kobietą, czy nie "?" -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 09:11 kobietą,zdecydowanie kobietą:)) tak zdecydowanie kobietą jak Ty niezdecydowanie feniksem:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta lodz???? 25.03.02, 09:14 Bo jeszcze nad tym myslę - tzn. nad taka pewna bajką -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta lodz???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 09:16 jakieś szczegóły mogę prosić? rąbek tajemnicy uchylisz?:) bo lubie bajki ...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 09:54 bajka o feniksie -:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 09:57 bajka czyli cos wymyslonego,nieprawdziwego:) wszystko sie zgadza:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks_ Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 10:07 Z wielu bajek morał płynie -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 10:10 no to czekam na morał z tej akurat bajki?:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 10:15 No może być taki ..- zwróciła Panna uwagę na poprzedni nick ?_:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 10:18 przeoczyłam przemiane,ale czyzby chwilowa tylko była? powiedzmy,ze nadal nie rozumiem morału:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 10:43 Ja tez na razie - na szczęście -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 10:47 moze dlatego ze morał jest na koncu a bajka dopiero przeciez się zaczyna?:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 10:50 No nie wiem, w bajki wierzyłem, jak byłem mały -:) tzn. jeszcze niedawno -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 10:53 w bajki nie trzeba wierzyc, bajek nalezy tylko słuchac a wierzyc w morał a jego póki co-nie ma...:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 10:58 Nie ma ????? A kiedys będzie ?-:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 11:06 a kto te bajke opowiada???:) przeciez to ja miałam słuchac bajki o feniksie a opowiadajacy powinien wiedziec dokąd zmierza ze swoją opowieścią:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 11:16 Przeciez ja nie opowiadam, tylko gdzieś czytałem i, jak na razie, do końca nie zrozumiałem - uczę się ustawicznie -:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 11:19 faktycznie,musisz byc młodym ptaszkiem jesli masz jeszcze taki zapał do nauki:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 11:26 Uczymy się nonstop - ja tam ostatnio na błędach -:))nietylko Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 11:35 jak wszyscy,nie jestes wyjątkiem:) to jesli chodzi o te błędy Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 11:52 Ale od dzisiaj, a raczej wczoraj juz się uczę inaczej -:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 11:56 ale to normalne!wszyscy sie uczą w ten sposób czyli na błedach- nie jestes(nie byłes)wyjątkiem i nie musisz sobie pluc w dziób feniksie z tego powodu!:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 12:25 A po co mi sie kurcze, uczyc na błędach, jeśli sa przyjemniejsze sposoby ? p.s.: dziobek, jeśli juz łaska -:)) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 12:30 a są???kurcze,nie wiedziałam:(( :)) p.s.przepraszam,dziobek oczywiscie, niewatpliwie uroczy:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 12:51 są, właśnie chce je zacząć testować -:)) p.s.: niewątpliwie, niewątpliwie -:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 12:58 ok,niech bedzie,ja jeszcze nie znam wiec dasz mam nadzieje cynk jak eksperyment dobiegnie konca i skorzystam z Twojego doswiadczenia:) p.s.feniks?-narcyz(bez znaku zapytania):)))) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 13:15 Dowie się Waćpanna pierwsza -:) p.s.: nie zakochałem sie w sobie -:) a w kim ?????? Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 13:28 z góry dziekuje:) p.s.no chyba w jakiejs feniksicy równiez uroczej niewatpliwie:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 13:34 A jest Panna pewna efektów ekperymentu, że z góry dziekuje ?:)) p.s.: no nie, bo juz wtedy od tego podwójnego ognia to ciągle popioły i zgliszcza byłyby (z ognia namiętności i pożądania ?-:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 14:21 nie jest zreszta chyba sie i tak pospieszyła i woli wrócic jednak do tej nauki na błedach jest bolesna wprawdzie ale pełna emocji! a bez emocji...nudno :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 14:23 > p.s.: no nie, bo juz wtedy od tego podwójnego ognia to ciągle popioły i > zgliszcza byłyby (z ognia namiętności i pożądania ?-:) czyli nieustanne,codzienne rodzenie sie na nowo pomysł do rozwazenia...:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:00 To juz nie wiem, która odpowiedź wybrać, z ostatniego, czy przedostatniego wpisu ?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:09 ja sobie tak na własny uzytek kombinuje, nie udzielam nikomu rad:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:22 Acha, i waćpanna tak wszystko sama i tylko dla siebie samej ?-:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:25 moze nie tak zupełnie wszystko:)))ale...:) umiesz liczyc,licz... itd:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks_ Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:42 Gdzies to juz na tym forum słyszałem -:) Tez liczę, ale w pracy !-:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:44 to ja odwrotnie! feniksie bez znaku zapytania:)) chociaz nie,tu i tu:( Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:48 Oj, bo znowu sie zastanawiam i mylę przy logowaniu -:)) przez jakies dziwne, zmienne posty -:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:50 czy to żle,że chce przede wszystkim polegać na sobie samej? sugerujesz,że powinnam sie od kogoś uzależnic?:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:51 - źle :( - tak -:)!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 19:54 no cos Ty?:( tak zupełnie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:04 nooooo !!!!! totalnie, bezwarunkowo, bezgranicznie itede -:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:06 bezgranicznie,bezwarunkowo,totalnie można kochać ale trochę niezależności nalezałoby mimo wszystko...nie? czy nie?:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:17 Dać paluszek, to chce zaraz całą łapkę -:) No niech będzie ta niezalezność - na zakupach ?-:)nie za dużo ?-:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:28 chodziło mi o taką bardziej niematerialną,wewnętrzną niezaleznosc:) ale przy totalmiłosci...moze faktycznie niemozliwa?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:33 A co to jest to niematerialne - to mozna dotknąć, obejrzeć ?-:)) Coraz lepiej, waćpanna sama sobie dobrych odpowiedzi udziela !-:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:39 dobrze,moge sie totaluzaleznic od totalobiektu mojej totalmiłości ale niech ktoś da mi totalgwarancję na jej wieczność! tej miłosci,wtedy-bardzo proszę!:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:45 Gwarancja na druku usc ?? Przeciez nie chciała !!!-:) To jaka ma być, ustna ?-:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:48 ech,tez tak niematerialna w pewnym sensie, na druku USC to zadna gwarancja, no żeby tak było i juz!:) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:49 To od kiedy tak ma być ?-:)) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:52 może juz? a moze jeszcze nie?:) musze lecieć ptaszku papa:)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka z miasta Wroclaw ???? 25.03.02, 20:55 Znowu niezdecydowana, bo znowu przyjdzie ten bez znaku zapytania -:) papa :) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 07:43 tylko samam nie da rady :))) cmok! dla Ciebie... Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 07:44 No ja się nie piszę, z przyczyn formalnych -:) Dużo masz dzisiaj od rana tych cmoków do rozdzielenia -:) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 07:50 feniks? napisał(a): > No ja się nie piszę, z przyczyn formalnych -:) ???????????????????????????????????????????????? > Dużo masz dzisiaj od rana tych cmoków do rozdzielenia -:) ocho,cho !!! cmok! cmok! to tak na zachętę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 07:54 formalnych bo noszę na codzień spodnie -:) Na innym forum zostawiłas ich całą masę -:) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 07:57 feniks? napisał(a): > formalnych bo noszę na codzień spodnie -:) a od święta? > Na innym forum zostawiłas ich całą masę -:) cicho sza, bo się wyda :)) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 07:58 też, zawiedziona ? -:)) I lalkami tez nie bawiłem się w dzieciństwie -:) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 08:09 feniks? napisał(a): > też, zawiedziona ? -:)) ???????????????????????? a cim prosie pana???? :)) > I lalkami tez nie bawiłem się w dzieciństwie -:) a ja się bawiłam samochodami braci :))) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 08:12 To jeszcze powiedz, że bawiłas się w indian i kowbojow ! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 08:23 feniks? napisał(a): > To jeszcze powiedz, że bawiłas się w indian i kowbojow ! :-) a skąd tyś to wiedział... grałam też w palanta :) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 08:29 I lałaś sie z chłopakami na podwórku ?-:) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 08:32 grałam w kopanego po kostkach - taka nowa odmiana piłki nożnej... Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Romantyczka 25.03.02, 08:35 Dzyt, Feniks to doprawdy romantyczny wątek - ten powiew nostalgii za dzieciństwem, sam urok i czar :o) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 08:44 Tak, a te wspólne zabawy w piaskownicy -:) laelia napisał(a): > Dzyt, Feniks to doprawdy romantyczny wątek - ten powiew nostalgii za > dzieciństwem, sam urok i czar :o) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 08:47 aleśmy się zgadały... chyba wiele dziewczynek chciało zostac lekarzami... Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Romantyczka 25.03.02, 08:49 A w ramach przywoływania miłych wspomnień bawimy się po dziś dzień. Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 08:53 Ja pisałem o tych ostatnich niewinnych zabawach, a am jedno w główkach -:) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 08:55 nieprawda... dwa, bo jeszcze to samo po przerwie by było weselej :)) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Romantyczka 25.03.02, 08:56 Nie rozumiem? To przecież niewinna dziecięca zabawa? Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Romantyczka 25.03.02, 09:01 Dentysty się boję i uciekam przed nimi bynajmniej nie dlatego, że liczę na pogoń :o) To już lepiej wróćmy do zabaw mniej niewinnych. Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 09:07 Podchody ? Troche mi z tej zabawy zostało we krwi -:) Odpowiedz Link Zgłoś
laelia Re: Romantyczka 25.03.02, 09:15 Dzyt przecież o to właśnie w tym wszystkim chodzi :o) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 12:50 zawsze jacys wstrętni podlącze i podglądaczki sie znajdą -:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laelia Re: Romantyczka IP: 212.244.106.* 25.03.02, 15:05 Rozumiem z tego, że my planujemy jakąś zabawę przy której podglądacze są niewskazani? Wysoce niemoralną i słodko grzeszną, czy po prostu tajemną? Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 08:36 Tys taka poetycka dusza - bardziej chyba pasuje rugby, nie ? -:) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 08:46 a bawiłeś się kiedyś w doktora? to być dopiero romantyczna zabawa hi,hi,hi cmok! to taki tajemniczy... Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 08:51 QW dzieciństwie bałem sie doktorów, wlałem zabawe w mame i tatę -:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta Re: Romantyczka IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 13:08 Dzien dobry ,i coz robimy z tym romantyzmem?Operujemy?:)prof.dr.habS.Poradnicka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SamantaP Re: Romantyczka IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 25.03.02, 13:23 Niewazne ,niewazne..krwi mi trzeba,krwi !!!:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
feniks? Re: Romantyczka 25.03.02, 13:48 hm.., mam jakieś straszne skojarzenia z ta potrzeba krwi -:) Odpowiedz Link Zgłoś
dzyt Re: Romantyczka 25.03.02, 14:20 To dołącz do Saqqary na wątku trumnianym... tylko wcześniej chodź się posilić tortem :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: Romantyczka 25.03.02, 19:27 no, od razu wiedzialam ze to watek dla Romentyka, a ktoz wie czy tez przez owego Romentyka nie otwary....:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 uprzasniczki siedza, jak aniol dzieweczki,..... 25.03.02, 19:39 przeda sobie przeda menowe wateczki:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: uprzasniczki siedza, jak aniol dzieweczki,..... 25.03.02, 19:45 ale jak to twarzowo wygląda Kitek!wyjdz z postu i spójrz: Romantyczka:onlyania Romantyczka:oona :)) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: uprzasniczki siedza, jak aniol dzieweczki,..... 25.03.02, 19:48 tak jak moje spiace itd.:))) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: uprzasniczki siedza, jak aniol dzieweczki,..... 25.03.02, 19:52 nie zasnęło chyba w wannie???:) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: uprzasniczki siedza, jak aniol dzieweczki,..... 25.03.02, 19:54 ja wrocilem z wanny, a oone spi:( Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: uprzasniczki siedza, jak aniol dzieweczki,..... 25.03.02, 19:55 to nie budz,obudzone oone bywa bardzo złe:)) Odpowiedz Link Zgłoś
kitek1 Re: uprzasniczki siedza, jak aniol dzieweczki,..... 25.03.02, 19:58 zalezy jak czule sie budzi, ale ja sie boje, ze jak ja oone obudze, to potem ja zasne, ale sprobuje:) Odpowiedz Link Zgłoś
oona Re: uprzasniczki siedza, jak aniol dzieweczki,..... 25.03.02, 20:05 próbuj,próbuj,trzymam kciuki,wszystkie dwa:)) Odpowiedz Link Zgłoś