j.b102
25.09.04, 16:59
Wiem, że temat oklepany. Ale ostatnio rozpoczęła staż młoda kobieta.
Wysportowana, zadbana, ładna, miła generalnie wszystko OK. Ma jakiegoś
partnera. Rozmawialiśmy na gg i okazało się że może mogłoby coś być. Wiem jak
pewien polityk skończył na kontakcie ze stażystką ;) ale jakie macie zdanie
na ten temat? Czy fakt że jestem żonaty ma jakieś znaczenie?