atoja222
14.05.02, 21:40
Zastanawialam sie jak to zrobic, prywatnie czy publicznie. Wybralam to
drugie.
Chcailam wyrazic tutaj moja sympatie do Ciebie i przeprosic jezeli
posrednio wyrzadzilam Ci przykrosc w tym co pisalam w watku....
Chce zebys wiedziala, ze bardzo Cie lubie. Z tego tez wzgledu
zamierzam sie wycofac z tej czesci forum. Obawiam sie, ze drazniac
dzentelmena mario2 narazam niepotrzebnie Ciebie.
Szkoda byloby stracic Twoj mily glos witajacy wielu z nas o
poranku:))))))))))
Milej zabawy.
a