saqqara
05.06.02, 08:03
no dobra, klasc mi sie, ale juz!!!
ja mam koszyk z jedzeniem, troche napitku, wodka tez sie znajdzie, czasopisma
dla znudzonych z rozkladanymi stronami tez przytargalam.
Pierwszy pociag zapowiadaja na 10.30, spoznionych uprasza sie o szybkie zajecie
miejsc i zapiecie pasow.
Ja ide na zwrotnice, ktos musi tego byznesu pilnowac;))