Dodaj do ulubionych

ktora mi odda

10.03.05, 21:35
dusze ?
Obserwuj wątek
    • camillie Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:41
      dusza to strasznie duzo... a w jakim celu?
      • diabel_z_piekla_rodem Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:45
        camillie napisała:

        > dusza to strasznie duzo... a w jakim celu?
        >
        w celach rytualnych;
        tzpiotowi dziekuje...twoj czas minal;)
        • camillie Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:46
          jaki to rytuał wymaga pastwienia sie nad niematerialna dusza?
          • diabel_z_piekla_rodem Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:58
            mniej wiesz - dluzej zyjesz;
        • trzpiot_1 Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:47
          Byłam pewna, że skrewisz :P
          • diabel_z_piekla_rodem Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:59
            trzpiot_1 napisała:

            > Byłam pewna, że skrewisz :P

            madralinska;)
    • trzpiot_1 Re: ktora mi odda 10.03.05, 21:41
      A bierz!
      • wietka A co w zamian, Diable? 10.03.05, 21:51
        • diabel_z_piekla_rodem Re: A co w zamian, Diable? 10.03.05, 21:55
          w zamian bedziesz mogla calowac slady po moich stopach;
          • wietka Re: A co w zamian, Diable? 10.03.05, 21:57
            moja dusza zbyt cenna, poczekam na ciekawsze propozycje.
            • diabel_z_piekla_rodem Re: A co w zamian, Diable? 10.03.05, 22:00
              wietka napisała:

              > moja dusza zbyt cenna, poczekam na ciekawsze propozycje.

              wycena byla prawidlowa;
    • Gość: Bronka Re: ja ci dam dusze i cialo, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:10
      tylko pokaz tego fajfuska swego - czys ty diabel czy skrzat ????
      • camillie Re: ja ci dam dusze i cialo, 10.03.05, 22:12
        hahaha, Bronka, widzialas kiedys krasnoludka?
        • Gość: Bronka Re: raz siem narabalam na odpuscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:14
          i jak obudzilam siem na polance to jakis kurdupel zaglondal mi pod kiecke - to
          chiba byl skrzat ???
          • camillie Re: raz siem narabalam na odpuscie 10.03.05, 22:16
            niewątpliwie.... a może jamnik spacerowicza?
            • Gość: Bronka Re: raz siem narabalam na odpuscie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:19
              eee tammm, to nie jamnik, mial za krotkiego ogona i jezora !
      • diabel_z_piekla_rodem Re: ja ci dam dusze i cialo, 10.03.05, 22:14
        jak ci pokaze,to rozpalisz sie bardziej niz ognie piekielne;
        • Gość: Bronka Re: a jak ja ci pokaze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:15
          to sie zesrasz, ze sczescia oczywista !
          • diabel_z_piekla_rodem duzo racji jest w tym co piszesz,bo 10.03.05, 22:16
            mnie wlasnie przycisnelo;
            • Gość: Bronka Re: duzo racji jest w tym co piszesz,bo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.05, 22:20
              takiej erekcyji to u chlopa jeszczem nie widziala.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka