Dodaj do ulubionych

co jet lepsze

02.04.05, 18:05
klasycznie czy po francusku? Co wolicie ?
Obserwuj wątek
    • agent33 Re: co jet lepsze 02.04.05, 18:34
      Moim skromnym zdaniem - zaczynam po francusku a kończę klasycznie. W nastepnym
      tygodniu zmiana:))) pozdrawiam
      • inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 18:40
        Ja wolę po polsku ;-)
        • beatka5 Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:02
          dokładnioe jak agent :))
          • inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:03
            Nie, nie wiem jak to robi agent.
            • agent33 Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:05
              niestety dzisiaj nie mogę Ci pokazać :))
              • inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:19
                Nie znam Cię i chyba nie o to chodziło ;-)
                • agent33 Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:24
                  Jasne , oczywiście żartowałem , mam nadzieję że Cię nie uraziłem. Pozdrawiam
                  • inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:32
                    Następny kumaty, a czym Ty mnie miałeś obrazić ?
                    Chodziło o taki jeden wątek na mój temat, za który pewna osoba ma przechlapane.
                    • agent33 Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:57
                      aaa > a to inna bajka ;)
                      • inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:00
                        Ufff, bo już myślałm, że mam kolejnego wroga ;-)
                        • niedobry_duszek Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:03
                          Oczywiście,że masz...
                          • inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:05
                            Oj Z. ;-)
                            Co Ty chłopie wyprawiasz , szpuncisz jak pijany zając.
                            • niedobry_duszek Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:07
                              Jestem pierwszy raz...od ostatniego razu....
                              • inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:10
                                Tiaaa, powiedzmy ;-)
                                • niedobry_duszek Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:13
                                  Powaga...
                                  od miesiąca dobijam sie do Ciebie na @ - nie odpowiadasz..
                                  Mam temat,ważny co prawda tylko dla mnie,jeśli możesz odezwij się na moją
                                  "prawdziwą @"
                                  • inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:14
                                    Sory, ostatnio nie chce mi sie pisać.
                                    To napisz na @ o co Ci chodzi, ale konkretnie, bo jakoś nie rozumiem. Ok ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka