najswietsza.panienka 02.04.05, 18:05 klasycznie czy po francusku? Co wolicie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agent33 Re: co jet lepsze 02.04.05, 18:34 Moim skromnym zdaniem - zaczynam po francusku a kończę klasycznie. W nastepnym tygodniu zmiana:))) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agent33 Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:05 niestety dzisiaj nie mogę Ci pokazać :)) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:19 Nie znam Cię i chyba nie o to chodziło ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
agent33 Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:24 Jasne , oczywiście żartowałem , mam nadzieję że Cię nie uraziłem. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 19:32 Następny kumaty, a czym Ty mnie miałeś obrazić ? Chodziło o taki jeden wątek na mój temat, za który pewna osoba ma przechlapane. Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:00 Ufff, bo już myślałm, że mam kolejnego wroga ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:05 Oj Z. ;-) Co Ty chłopie wyprawiasz , szpuncisz jak pijany zając. Odpowiedz Link Zgłoś
niedobry_duszek Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:07 Jestem pierwszy raz...od ostatniego razu.... Odpowiedz Link Zgłoś
niedobry_duszek Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:13 Powaga... od miesiąca dobijam sie do Ciebie na @ - nie odpowiadasz.. Mam temat,ważny co prawda tylko dla mnie,jeśli możesz odezwij się na moją "prawdziwą @" Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: co jet lepsze 02.04.05, 20:14 Sory, ostatnio nie chce mi sie pisać. To napisz na @ o co Ci chodzi, ale konkretnie, bo jakoś nie rozumiem. Ok ? Odpowiedz Link Zgłoś