kanuk 12.04.05, 04:06 to mamy dwie pory roku. Dymka i zadymka. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kanuk Re: Cebulkowo-sniegowo 12.04.05, 09:50 przynajmniej w oczy nie szczypiesz :) KANUKPRZEZSEN :) Odpowiedz Link Zgłoś