Dodaj do ulubionych

Cebulkowo-sniegowo

12.04.05, 04:06
to mamy dwie pory roku. Dymka i zadymka.
Obserwuj wątek
    • oldpiernik Re: Cebulkowo-sniegowo 12.04.05, 08:55
      lato i ...lato
      • viki2lav Re: Cebulkowo-sniegowo 12.04.05, 09:41
        jestem szaloooo...tka!
        • kanuk Re: Cebulkowo-sniegowo 12.04.05, 09:50
          przynajmniej w oczy nie szczypiesz :)
          KANUKPRZEZSEN :)
          • viki2lav Re: Cebulkowo-sniegowo 12.04.05, 09:58
            moze dlatego ze se le()ze
            • oldpiernik Re: Cebulkowo-sniegowo 13.04.05, 11:45
              że se, że la, że wi

              OLD :0)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka