effa4 01.05.05, 12:40 no wlasnie przyszedl maj wiec moze by sie z tej okazji zakochac:)) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
caruzzo Re: maj... 01.05.05, 12:55 Pewnie,ze tak ile to roboty....żadna........DDDDDDDd Odpowiedz Link Zgłoś
effa4 Re: maj... 01.05.05, 13:01 Roboty roboty ale za to jakie to przyjemne, dla czegos takiego warto sie napracowac troche:) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: maj... 01.05.05, 13:17 czy aby sie zakochac trzeba czekac na maj bo ja uwazam inaczej aczkolwiek maj to maj pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
effa4 Re: maj... 01.05.05, 13:22 Nie trzeba czekac tak napisalam... kazdy pretekst jest dobry:) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: maj... 01.05.05, 13:28 niedoczytalem sorry ale dokladnie na to sie nie czeka to sie wie i juz to jest chemia ja to wiem i to dobrze nawet bardzo:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
wild.romance Re: maj... 01.05.05, 13:33 No tak, nie tylko maj, ale dlaczego i nie w maju....:) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: maj... 01.05.05, 15:01 dokladnie panie hrabio a jak tam pani hrabina ? Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: maj... 01.05.05, 15:16 albercik7 napisał: > dokladnie panie hrabio a jak tam pani hrabina ? ano, nie ma!;-((( Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: maj... 01.05.05, 15:45 drogi hrabio kaz zaprzegac konie jam twoj sluga Cie zawioze Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: maj... 01.05.05, 16:03 mowisz i masz gdzie i kiedy ?jesli warto to pomoge Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: maj... 01.05.05, 16:12 Oj tak , Albertus - Rycezus Niepospolitus ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: maj... 01.05.05, 16:16 poprostu mnie nie znasz masz problem moge pomoc to pomagam i juz nie analizuje nie mysle pomagam ale jezeli sprawa miedzy wami jest nie teges to moja pomoc jest zbedna panie hrabio Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: maj... 01.05.05, 16:18 Hrabia nie robi nic pochopnie ;-) A Ty Albertus, tylko pochopnie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Hrabio ... 01.05.05, 16:26 .... może ja Cię zawiozę mym białym rumakiem. Szczęściu trzeba pomóc ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabio ... 01.05.05, 16:28 dlaczego każdy hrabiego chce wywieźć w pole;-((( Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: Hrabio ... 01.05.05, 16:28 a to oto chodzi to ja spadam oki juz znikam :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: Hrabio ... 01.05.05, 16:35 mysle ze bajeczka CI pomoze bo widze ze jest chetna jak zawsze zreszta Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabio ... 01.05.05, 16:50 albercik7 napisał: > Ja pytaj nie mnie spadam ide na rower hrabiego rowerem? to już przesada! Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabio ... 01.05.05, 16:46 Gdzie Hrabia mieszka, to zagadka forum. Hrabia światowy, gdzie mnie wiedzieć Panie ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabio ... 01.05.05, 16:49 moja droga, pojawiam się...i znikam, na razie pozostaję w kraju!;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabio ... 01.05.05, 16:58 Za łskę obcowania dziękują Aniołom ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:00 natchnęłaś mnie bajka... najlepszy środek lokomocji to skrzydła anielskie!;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:12 Nie mam takich chdów w anielskich zastępach, by załatwić Hrabiemu anielski transport ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:17 więc będę pielgrzymem!;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:22 Wybranka Hrabiego nie wie co traci nie będąc obok niego ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:25 ma o jedno niebo mniej!:-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:30 więc ślę te nieba skrawki ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:33 Szczęśliwa wybranka, która na nie czeka. z pewnością wypatruje Hrabiego i wiernie co noc czeka ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:36 łapie się za głowę, zagryza paluszki, roni łezkę do swej powierniczki poduszki!;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:38 Płacze w poduszkę pewnie każdej nocy, Znikąd wieści o Hrabim, znikąd pomocy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:40 musi być dzielna, stawiać czoła wyzwaniu... jej miłość jest w tym czekaniu!:-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:44 Dzielna i wyjątkowa jest wybranka Hrabiego, Czeka i tęskni, nie pyta dlaczego ... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:47 taaak, bo trudno przy Hrabim, być przejętym;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:51 Hrabia ma dar tworzenia nieprzeciętnych rzeczy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:54 nie wyobrażam sobie co przynieś może dotyk mistrza;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 17:58 Musisz to sprawdzić Hrabio, dotyk nieuzbrojony może być straszną bronia na niewiasty ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:01 empiryk nie chce zranić tej delikatnej struktury!;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:04 Może Twój dotyk delikatniejszym będzie, Rzecz nie w sile lecz skutkach, jakie wywołać może ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:08 wywołać może burzę nie do opisania!;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:13 Jeśli panna spokojna, burza jest wskazana, Tym bardziej będzie wypatrywać swego Pana ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:17 tylko wiry i piekielne odmęty mogą strawić okręt panny!;-) będę nie kontentny!;-((( Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:19 Burza z Twojej ręki jest oczyszczająca, jak deszcz po suszy, której nie widać końca ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:23 Twa ufność jest porażająca;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:27 Ufność w siłę Hrabiego, lecz ja jej nie doświadczę, Hrabia ma swą wybrankę, więc tylko sobie płaczę ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:31 nie popadaj w rozpacz, bo wyłowię Ciebie z tej całej gęstwiny!;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:39 Wyciągam rękę ku górze lecz nie widze nadziei ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_potocki Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:45 idę do siebie,,,wypocząć...i oczka wzmocnić... żegnam okręcik na morzu!;-) Odpowiedz Link Zgłoś
inna-bajka Re: Hrabia natchnięty... 01.05.05, 18:48 Żegnam Hrabiego, życząc powodzenia w wyprawie dalekiej ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: maj... 01.05.05, 15:08 z tym amorem to lepiej uważać, może źle wycelować i awantura gotowa! :) Odpowiedz Link Zgłoś
effa4 Re: maj... 01.05.05, 17:07 Jako ze to po czesci moj watek postanowilam sie wtracic:) Awantury milosne sa mniaaaaaaaam:) uwielbiam je, dodaja smaku i pikanterii zwiazkowi, czesto sama je specjalnie prowokuje ale ciiii...:) Odpowiedz Link Zgłoś
ewelinal1 Re: maj... 01.05.05, 22:38 effa4 napisała: > a w kim??:) nie doszłam jeszcze do tego...:-) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: maj... 01.05.05, 22:52 zastanawiaj sie dalej i nic z tego nie bedzie wszystkie sie zastanawiacie robicie analizy wykresy i co z tego macie nic tylko to ze facet po pol rocznym przebywaniu w waszym towarzystwie szuka nastepnej i znow robicie analizy i wykresy ludzie milosc to milosc kochanie to nie analiza wykres itd to ma byc od serca duszy . Odpowiedz Link Zgłoś
effa4 Re: maj... 01.05.05, 22:55 Ja tam cenie sobie pelno spontanicznosc takze prosze Cie bardzo, nie uogolniaj Odpowiedz Link Zgłoś
ewelinal1 Re: maj... 02.05.05, 09:56 Albercik........ bede spontaniczna i powiem... pieprzysz... zdecydowanie.. miłego dnia :-) Odpowiedz Link Zgłoś