northumberland
11.05.05, 01:40
lazila mi po jedzeniu. po co jej zrec skoro zyje zaledwie kilka dni. z glodu
padnie? skrocilem jej meki pantoflem. odreagowalem stres.
trzask filcu o sciane obudzil mnie z letargu.
juz lepiej.
a teraz ide spac.
przekimac te nieprzekimane godziny kiedy mysla i mowa zaniedbywalem swoj
wlasny spokoj.
dobranoc.