Gość: Male33
IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl
26.03.01, 16:16
Jestem facetem, który się zgubił w swoim życiu. Szukam odtrudki na mój romans,
który się właśnie zakończył. Tragicznie zresztą dla obu stron. Wprawdzie
fizycznie obydwoje żyjemy, ale nasza psychika jest w opłakanym stanie.
Szczerze, to zastanawiałem się nad tym, czy nie poradzić sobie z tym, tak samo
jak postępuje się "the day after". Szczerze do bólu, to pomyslałem o następnym
romansie. Jeśli masz czas, lubisz rozmawiać i chcesz mi poświęcić chwilę - daj
mi znać.
PS.
Albo wyprowadź mnie z błędu co do skuteczności i sensowności kuracji, którą
zamierzam sobie zaaplikować.