neita33 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 14:20 jak Ci z nią fajnie to nie rzucaj w żadnym wypadku! Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 14:27 Neita, no co ty! Ten zwiazek nie ma przyszlosci!! Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 14:32 nie mów zawsze są jakieś szanse.... Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 14:36 W sumie ja niestety tez tkwie w czyms takim i za cholere rzucic nie moge, choc na szczescie nie jest jeszcze tak zle:) Zwykle glupie przyzwyczajenie... Nataan, ty sie lepiej sam zastanow a nie nas pytasz :pp Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:02 JAk już znajdziesz sposób,to mi go sprzedaj,proszę:-| Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:03 chcieć :) nie pale 2,5 miesiąca po 12 latach przeszło fajczenia Odpowiedz Link Zgłoś
kurczak1 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:05 Nie pale rok. Chcialam rzucic. Ale dzis to bym... Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:06 też bym ale co będę sobie krzywde robił kiedy tiinni mnie w^%^&%ja Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:06 No ja wiem,że chcieć,ale ja bym chciała taki sposób,ze mimo,ze nie chce,to rzucę..Is it possible?? Odpowiedz Link Zgłoś
azael11 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:07 podobno hipnoza :) jak nie chcesz a chcesz Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 15:10 Eeee hipnoza jest niebezpieczna.Wyjawie jeszcze wszystkie tajne informacje hipnotyzerowi i co będzie?!... Lepiej zapale se;-) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:05 ja rzucilem godzine temu...... nie wyszlo :( Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:25 A ja nie musze fajczyc:) Czasem tylko jak ktos mnie zmusi :ppp A duzo palisz natan>? Jak paka na dzien to jestes stracony. w moich oczach :pppp Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:30 izka82 napisała: > A duzo palisz natan>? Jak paka na dzien to jestes stracony. w moich oczach > :pppp O ja nieszczesny!!! nastepna odchodzi zanim jeszcze przyszla.... :P:P:P Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:35 Ej..powiedz,że paczka to niedużo...powiedz,powiedz,proszę...:-( Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:43 ziunia82 napisała: > Ej..powiedz,że paczka to niedużo...powiedz,powiedz,proszę...:-( Oj Ziuniu, jak dla mnie to przestepstwo, samobojstwo, zabojstwo.....ehh... 10 bym wybaczyla, ale paka to juz choroba :ppp Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 16:48 no i mam pozamiatane....:( ale ziunia tacy jak y musza trzymac sie razem, zeby stawic opor tej antynikotynowej nawalnicy ze strony Izki....:):):):):) patrz taki swietoszek a glowka to ja dwa dni bolala... :P:P:P:P:P Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:05 No trzymajmy sztamę i wspierajmy się wzajemnie!!:-) A jak na pzykład w nocy zabraknie mi fajek i kiosk mi zamkną,to mogę Cię opalić??;-) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:13 ziunia82 napisała: > mogę Cię > opalić??;-) NIE!!!! :P Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:04 Bo pewnie brzydka bedzie....:):) A moje perelki niszczone sa tez przez: -zanieczyszczenie powietrza -sttres -siedzacy tryb pracy -czeste podroze samochodem -bardzo nieregulerne zycie seksualne -zarciee z MCdonalda i innych takich -ciasne spodnie (czasami) -alkohol .... -inne choroby niezalezne od papierosow to co mi tam po kilku fajeczkach....;) a poza tym jakies wady musze miec :P:P:P:P:P:P:P p.s. skromnosc mam po mamie..:):) Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:07 "p.s. skromnosc mam po mamie..:):)" A ja po tacie :pp Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:12 I tej wersji się trzymaj!!:-) P.S. Ja tydzień temu o mały włos nie zginęłam w wypadku,a takich wypadków nie da sie przewidzieć i jak ktoś mi mówi,że za 20 lat będę żałować,że pale,czy piję,czy cokolwiek niezdrowego robię,to śmiać mi się chce i puszczam dymka..:-) Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:13 "No trzymajmy sztamę i wspierajmy się wzajemnie!!:-) A jak na pzykład w nocy zabraknie mi fajek i kiosk mi zamkną,to mogę Cię opalić??;-)" Ziuniu! Zlituj sie, ty i w nocy fajujesz?? To juz katastrofa...:O Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:14 izka82 napisała: > Ziuniu! Zlituj sie, ty i w nocy fajujesz?? To juz katastrofa...:O patrz jak nam broni... :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:16 Ale my się nie damy!!!!! Muszę se zapalić,bom się zdenerwowała..;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:15 No jak spię to nie:-)))Jeszcze aż tak zle nie jest:-) Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:18 ziunia82 27.07.2005 17:15 + odpowiedz No jak spię to nie:-)))Jeszcze aż tak zle nie jest:-) Ufff, juz sie przestraszylam.... A do natana- jak jeszcze mentole palisz to juz z toba koniec.......:O Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:19 izka82 napisała: > A do natana- jak jeszcze mentole palisz to juz z toba koniec.......:O tzw. (napisze brzydko) c h u j o k r o t y to bajka... :):) nie pale mentoli... czerwone laki strajki :) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:18 ziunia82 napisała: > No jak spię to nie:-)))Jeszcze aż tak zle nie jest:-) znaczy, ze jestes w trzecim stadium.....:) Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:20 Znaczy w jakim?? A jakie dwa już przeszłam?? A jake stadium jest czwarte?? Czy powinnam się już bac?? Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:25 ziunia82 napisała: > Znaczy w jakim?? A jakie dwa już przeszłam?? A jake stadium jest czwarte?? Czy > powinnam się już bac?? w czartym bedzeisz z domu wynosic meble, zeby kupic papierosy... :) a to o co pytalas to papierosy mentolowe... :) Odpowiedz Link Zgłoś
ziunia82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:28 Hahahaha...myślałam,ze kolejnym stadium jest palenie herbaty;-) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 17:29 ziunia82 napisała: > Hahahaha...myślałam,ze kolejnym stadium jest palenie herbaty;-) zle myslalas.....:):):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:07 Nataan, a moge tak z ciekawosci.....ile masz latek? :) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:11 izka82 napisała: > Nataan, a moge tak z ciekawosci.....ile masz latek? :) adl mnie stara dupa jestes...:) a uwierzysz jak napisze? :):):) bo wiesz....:) Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:13 nataan napisał: > > adl mnie stara dupa jestes...:) a uwierzysz jak napisze? :):):) > bo wiesz....:) > > No powiedz ;) Ale nie klam! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:14 izka82 napisała: > No powiedz ;) Ale nie klam! ;) @ Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:12 aniawx napisała: > żuje gume, pale faje za fają:) Oj, anka, to sie chociaz tak nie chwal! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:14 Ojej, Nataan, serio?? To sie o pare pomylilam :ppppp Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:16 izka82 napisała: > Ojej, Nataan, serio?? To sie o pare pomylilam :ppppp a w ktora strone? :) Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:18 to zobacz w @ choc z drugiej strony... czemu sie ukrywasz? To przeciez piekny wiek :) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:23 izka82 napisała: > to zobacz w @ > > choc z drugiej strony... czemu sie ukrywasz? To przeciez piekny wiek :) nie ukrywam sie... na innym forum podalem do wiadomosci publicznej... ale Tobie chcialem tak z delikatna nutka zawoalowani czy tez konspiracji... no wiesz, ze ja niby taki Bond jestem....:):):) Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:26 aaaaaa, to rozumiem James:) Ale na serio w szoku lekkim jestem :))) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:28 izka82 napisała: > aaaaaa, to rozumiem James:) Ale na serio w szoku lekkim jestem :))) ze co? ze dziecinny? ze za dorosly? :)::):):) nie rozumiem.... puscic Ci skan mojego dowodu? :P chociaz to i tak nie rozwiaze sprawy... :) Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: " a ja pale faje...." 27.07.05, 18:31 Ale ja nie powiedzialam, ze nie wierze, tylko ze lekki szok przezylam:) Powtarzam- to zdecydowanie komplement, wiec nie marudz :) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan dziekuje zatem... 27.07.05, 18:35 Zawsze milo uslyszec kilka cieplych slow od obcej starszej pani... :) P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P:):P Odpowiedz Link Zgłoś
izka82 Re: dziekuje zatem... 27.07.05, 18:48 Kurcze, mam 23 lata, moze brzmie staro, ale szczerze czuje sie jak 19 nastka :pp Nie to zebym glupia koza byla :p No...nie zawsze :) Odpowiedz Link Zgłoś
nataan skromnosc masz po tacie....:) 27.07.05, 18:52 a to jest najwazniejsze....:):):) Odpowiedz Link Zgłoś