05.08.05, 20:05
........i to kolejna;)
Obserwuj wątek
    • schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:08
      tapierwsza1 napisała:

      > ........i to kolejna;)

      bo Ty głupa ci.. jesteś.........
      • tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:10
        hiehiehiehie
        • schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:11
          żartowałem;-)
          • tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:11
            hahahhahahahaa
            • schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:13
              uśmiechnij się, to tylko 2,78PLN;-)
              • wredna.suka Re: pomyłka 05.08.05, 20:19
                z VAT ;)
    • tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:15
      ........no i gdzie ja jestem? Jakiś schizoo obok......masakra
      • schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:16
        nie jakiś,tylko Pan Schizoo.....,ale mów mi schizoo to mi wyszczupla łydki.....
        • tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:17
          na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a Ty co masz?
          • wredna.suka Re: pomyłka 05.08.05, 20:20
            ojaaa znów się kłócą...
            • tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:22
              nie kłócą tylko po mordzie leją........
              • wredna.suka Re: pomyłka 05.08.05, 20:24
                łohohoh
                chyab WAS obojga nie trawie ale tym razem jestem po Twojej stronie
                bo ten typek, z deka przegina...
                • tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:25
                  ja wszystkich nie trawię.........
                • schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:26
                  wredna.suka napisała:

                  > łohohoh
                  > chyab WAS obojga nie trawie ale tym razem jestem po Twojej stronie
                  > bo ten typek, z deka przegina...
                  >

                  do kogo to było???
                  do zyty ???
                  • wredna.suka Re: pomyłka 05.08.05, 20:28
                    No przeciez ja z toba nie gadam :/
          • schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:25
            tapierwsza1 napisała:

            > na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a Ty co masz?
            a mi niczego nie brakuje.......;-)
            • tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:26
              to fajny z Ciebie koleś.......hiehieheihie
              • schizoo Re: pomyłka 05.08.05, 20:27
                no masz;-)
                • tapierwsza1 Re: pomyłka 05.08.05, 20:28
                  żartowałam
                  • wredna.suka Re: pomyłka 05.08.05, 20:29

                    <lol>
                • wredna.suka Re: pomyłka 05.08.05, 20:28
                  jak dobrze, ze takie OKAZY żadko się rodzą...
                  • tapierwsza1 schizoo 05.08.05, 20:29
                    powiedz coś o sobie......
                    • schizoo Re: schizoo 05.08.05, 20:30
                      mam na imię Przemek,mam 17 lat, interesują mnie gry komputerowe i hip hop,
                      napiszcie do mnie........
                      • tapierwsza1 Re: schizoo 05.08.05, 20:32
                        a teraz wnieś trochę powagi i napisz co robisz i skąd jesteś
                        • wredna.suka Co do wieku, to się ZGADZAM ;))))) 05.08.05, 20:33


                        • schizoo Re: schizoo 05.08.05, 20:34
                          urodziłem się na ft, mam 2 lata.........
                          • wredna.suka Re: schizoo 05.08.05, 20:36
                            ufff jak dobrze, że moja podejrzenia się sprawdzają.
                          • tapierwsza1 myślałam 05.08.05, 20:36
                            miałam nadzieję, że jednak masz większy iloraz inteligencji. Jednak się
                            myliłam. Albo faktycznie jesteś jeszcze szczeniakiem albo słoma Ci z butów
                            wystaje....
                            • schizoo Re: myślałam 05.08.05, 20:38
                              tapierwsza1 napisała:
                              myślałam....

                              nie używaj słów,których nie rozumiesz.......;-)
                              • wredna.suka Re: myślałam 05.08.05, 20:40
                                stare i nie modne...
                                no chyba że na wioskach,
                                ta jak ta twoja i jej srebrna broszka...
                            • wredna.suka Re: myślałam 05.08.05, 20:38
                              i słoma i szczeniak,
                              nie myśl że jesteś zabawny,
                              dusze towarzystwa już dawno przemineły z wiatrem
                              i nie są już modne...
                              • schizoo Re: myślałam 05.08.05, 20:40
                                wredna.suka napisała:

                                > i słoma i szczeniak,
                                > nie myśl że jesteś zabawny,
                                > dusze towarzystwa już dawno przemineły z wiatrem
                                > i nie są już modne...
                                >

                                daje słowo honoru,ja na słomie jeszcze żadnej nie tego........
                                • wredna.suka Re: myślałam 05.08.05, 20:42
                                  no nie tego bo w buciorach masz...
                                  • schizoo Re: myślałam 05.08.05, 21:00
                                    suczko nie podskakuj,bo się spocisz.......
                                    • tapierwsza1 Re: myślałam 05.08.05, 21:02
                                      Nie jestem suczką, nie spocę się, mam dobrą kondycję, jestem byłym sportowcem,
                                      co do albercika to chociaż ma fantazję, czego Tobie raczej brak
                                      • schizoo Re: myślałam 05.08.05, 21:06
                                        tapierwsza1 napisała:

                                        > Nie jestem suczką, nie spocę się, mam dobrą kondycję, jestem byłym
                                        sportowcem,
                                        > co do albercika to chociaż ma fantazję, czego Tobie raczej brak

                                        nie wiem dlaczego się złościsz,nie mam do Ciebie negatywnych emocji i nie chce
                                        mieć....aaaa i nie popijaj przed kompem;-)
                                        • tapierwsza1 Re: myślałam 05.08.05, 21:08
                                          Nigdy tego nie robię, nie przed kompem i nie sama.....jeśli już to oczyma
                                          wyobraźni dla koloru rozmowy........
                                    • wredna.suka Re: myślałam 05.08.05, 21:03
                                      raCHUJ na to ;)
                                      • schizoo Re: myślałam 05.08.05, 21:06
                                        chociaż nie jestem z Łodzi,to w moim sercu ŁKS :)))
                      • wredna.suka Re: schizoo 05.08.05, 20:32
                        mówiłąm że ...(cenzura)... <lol>
                    • wredna.suka Re: schizoo 05.08.05, 20:31
                      a schizoo "coś..."
                      taki on... <lol> nijaki...
    • tapierwsza1 schizoo 05.08.05, 20:54
      Nigdy więcej nie wchodź ze mną w dyskusję. Nie chcę z Tobą rozmawiać, wymieniać
      poglądów itp. Jesteś dla mnie skończony. Przede wszystkim nie chcę z Tobą
      żartować, nie jesteś na poziomie. Szukaj równych sobie. Pozdrawiam.
      • schizoo Re: schizoo 05.08.05, 20:59
        chciałbym odpowiedzieć poważnie,ale nie potrafię,więc powiem,że albercik jest
        na Twoim poziomie....a poza tym to uśmiechnij się:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka