shreczek 23.08.02, 10:24 Bo ja bardzo. Jak ja mogłem żyć bez Ciebie???????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szarywilk Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 10:24 Szrek, czy Ty do mnie mówisz?:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 10:32 A czy mówiłbym do Ciebie "tęskniłeś"??? :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 10:40 mówiłbyś ale mogło Ci sie pomylić:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 10:43 Z Toba To ja moge pogawedzic jak to było z czasów wojny :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.saint 23.08.02, 10:50 Kochanie tęskniła tak bardzo że z tej rozpaczy miałam się juz wieszć na płocie!!!! Buzi Fiona Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_pantera2 Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 10:57 hahah dobrze ze fiona sie zjawila, bo juz myslalam ze panowie ten tego:) hihihihi cmokus:) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 10:59 Cmokuś Panterko!! Z języczkiem :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 11:03 ...a o osiołku to oczywiście wszyscy na tym bagnie zapomnieli... buuuu....niech mnie ktoś przytuli Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:07 Pójdź ośle w me objęcia :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 11:10 to rzeczywiści bajka, bo naprwdę żadna księżniczka głupiego osła by nie przytuliła...chyba z tej radości serce mi zaraz wyskoczy... a uszy to mi stanęły....hihihi Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:15 I nie tylko uszy, hi hi hi!!! Buzi :-))) Znaczy że jestem nienormalna księżniczka?????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 11:17 Księzniczka Norma/lna, tylko rzeczywistość nierealna hmm, a skąd wiedziałaś, że nie tylko??? Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:25 Osołku czesc. Pora przystąpic do ataku, litościa niczego nie osiagniesz. Czas działac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 11:27 tak, tylko.....tylko, że ja...tylko ja jeszcze....ja nigdy jeszcze nikogo.....nie atakowałem..... <stuknął ze wstydu kopytkami> Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:32 Osle ja tez jeszcze nigdy...no wiesz co.... A moja córka to musi byc sasiada...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 11:34 to sąsiad też zielony??? Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:40 Shrek!!!! To Ty masz córkę????? Byłeś mi niewierny!!!!!!!! A ja całe życie tylko na Ciebie czekałam!!!!!! Przyjdzcie jutro na mój pogrzeb, oprawa muzyczna do wglądu w testamencie :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 11:44 Shrek ty wstrętny potworze!!! chcesz zabić Księżniczkę!! nie pozwole skrzywdzić ... <chyba wstąpił we mnie jakiś osioł rogaty> Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:49 Ośle, czy wygłosisz mowę pożegnalną na moim pogrzebie? Shrek....a ja tak Cie kochałam.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 11:52 do pogrzebu nie dojdzie!!! odwołuję !!! macie tą swoją "miłość", do grobu się wpędzacie...Shrek Ty..!! <a ja biedny osiołek też kocham naszą Księżniczkę choć tylko platonicznie bez wzajemności, ale choć prawdziwie> Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:55 Miiiłooość Ci wszyyyystko wyyybaaaczyyyy!!!!! Tylko nie ma komu bo Shrek zniknął. Pewnie znowu mnie gdzieś zdradza na boku. A Tobie kto powiedział, że bez wzajemności? I kurna czemu tylko platnicznie? <jestem dorosła swoje potrzeby mam :-))> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 11:59 bo takiegmu małemu zakompleksionemu osiołkowi nawet by do głowy nie przyszło, że Księzniczka mogłaby go ... ? <a ja jestem straszny osioł, i chyba jedyne co mi się od życia należy to siano> Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:22 No tak. Myśleć trzeba czasem, myśleć!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 12:24 no to przecież myślę, cały czas o jednym..oups..o Jednej Jedynej..;)) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:37 :-)))) ... Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:13 Kochanie przeciez mówiłem ze sasiada. Wybacz mi moja droga, ze zbładziłem kiedys ale wtedy jeszcze Ciebie moja miłości nie znałem. Odpokutuje za swoje grzechy, co mam zrobić??????????? Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:19 Ah, całuj mnie całuj!!!! <tylko na tym nie poprzestawaj> :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:26 Ah Ksiezniczko nie poprzestanę na całowaniu :-))))), chce z Toba robić takie rzeczy jakich swiat nie widział Dlaczego moja miłość nie wierzy w moja wiernosc. Ja zdradzam Cię Kochanie na boku - NIGDY!!!!!!!!!! Jestes tylko Ty i Ty na wieki. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:36 Wierzę Ci Kochanie. Jeśli kochasz mnie tak bardzo jak ja Ciebie to nigdy mnie nie zdradzisz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:44 Romeo i Julia przy nas to marne aktorzyny. Ja nawet spojrzeć na inne nie moge, bo one Tobie niegodne piet całować. Kochajacy po wieki Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:48 Kochanie, inni przy Tobie to szarzyzna i nuda.... TY I TYLKKO TY!!! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 12:53 ksiezniczka_fiona napisała: > Kochanie, inni przy Tobie to szarzyzna i nuda.... > TY I TYLKKO TY!!! > :-))) > Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:59 Ale i tak jesteś śliczny! Poza tym zawsze możesz sobie balejaż zrobić :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 13:00 Osle i co ja mam z Toba zrobić???????? Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:55 Ksieżniczko jak można Ciebie nie kochać??????????. Ja wiem, że masz wielu wielbicieli, ale nie rozumiem tych którzy nimi nie sa. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 13:01 Ale jak tylko jednego ... Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 13:06 Obiecuje Ci że Cie zamęczę następnym razem, z łóżka żywa nie zejdziesz i watpie by nas inni ogladali. No chyba ze podgladali :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:25 A...tak mi się jakoś.....zerknęło....łał :-)))) Buzi Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:05 Szary to tylko mój dobry kolega i prosze nie łaczyc nas ze soba :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:01 Widziałem, że wczoraj osiołek sie zjawił. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:04 Iiiii, tam zjawił się. Z pretensjami, obrażony jakiś. On jakiś dziwny jest. Cały dzien go nie ma, a potem fochy stroi. Ale Ty Kochanie jesteś my love ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:08 Kochanie ja Ciebie też!!!!!!!. Luz to podstawa, nie można sie bezpodstawnie obrażać. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:12 Kotku, zazdrośnicy nie mają u mnie szans, Ty wiesz... Śniłeś mi się..ah, gdybyż to była rzeczywistość!! :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:19 Przez zazdrość sa same problemy. Wiem cos o tym. Też mi sie dzisiaj sniłaś i jak tylko sobie przypomne ten sen wstyd mi wstawać od biurka. Lodu proszę!!!!!!!. Opowiesz mi kiedyś ten sen??????:-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:24 Opowiem Ci na uszko, a potem zrobimy to wszystko co mi się śniło..... Przepraszam muszęiść zmienić majteczki... :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:28 Wiesz, że ja Cie naprawdę lubię. Gdybys tu była to dałbym Ci taaaaakkkkkiiiieeeeegggggooooo buziaka. Z Toba można świat zdobywać Kochanie. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:35 Shrek, żeby być na sto procent poważną i szczerą ja Ciebie też strasznie!!!! Wczoraj byłam uziemiona u Rodziców, i cały czas myślałam "A tydzień temu..." Buziaczków miliony :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 11:55 Ksieżniczko, całe szczescie ze sie poznalismy. Nie bede Ci mówił jak czesto o Tobie mysle bo tego nie da sie zliczyc. a co bedzie po nastepnym razie????. Nie bede tu duzo pisał na ten temat bo w końcu nas czytaja i z tego co zauważyłem mamy spora ogladalnosc :-))))) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:21 Oj, chyba tak :-))) Ale właściwie co nam szkodzi zostac skandalistami forum??? Jak juz się spotkamy moje Kochanie to potem zapodamy tu relację :-)))) Całuję Cie .....wszedzie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Nieee... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 12:26 ...ja się do takigo filmu nie nadaję ;((( ja zbyt wrażliwy jestem i łatwo mnie zranić ... ;(( Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:30 Czy myslisz o bardzo szczegółowym sprawozdaniu????. Chyba nawet to forum tego nie zniesie, to byłby skandal cała gęda. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:41 A niech się uczą!!!! Ale będzie..... Przepraszam, ja znowu po ten....majteczki muszę zmienić. Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:46 Biurko mi sie do góry uniosło jak wypełniłem wyobraznia te ...... Dwie noce, dlaczego tak mało:-(((((( Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:52 Dodaj dwa dni!!!! Przecież nie będziemy się głupotami tylko konkretami zajmować!!! :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 12:58 To niech bedzie tydzień, ale wtedy to już moge nie wrócić do domu. W przyszłym tygodniu musimy pogadać o szczegółach. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 13:05 A po co Ty chcesz do domu wracać???? Zamiast ze mną dzień i noc.... Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 13:07 A nie znudzisz sie mna???????? Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 13:10 Tobą???? Nigdy!!!! Jak można sie znudzic najwspanialszym na świecie Shrekiem???? Przyjeżdzaj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: osiołek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 23.08.02, 13:12 do roboty sie weź Shreku, bagno całe zapuszczone, basniowe stwory wyłapane, kat sie nad nimi pastwi, a tobie tylko amory... Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Ja tak żeby namieszać:)) 23.08.02, 13:29 Zupełnie nie wiem co pisaliście ale Wilk zgłodniał:))))) Księżniczko kiedy obiad?:) Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Ja tak żeby namieszać:)) 23.08.02, 13:45 Podano do stołu Wilczku!! A potem sjesta i księżniczka chce deser.... Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Szrek i Fiona 23.08.02, 13:48 Nie wiem do kogo było to pytanie szreku do mnie czy do osiołka..... Księzniczko na deser będzie małe obłapianko:)) Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Re: Szrek i Fiona 23.08.02, 13:54 Przepraszam, co rozumieć????? Do kogo Ty się zwracasz Szreczku miły? bo klocki zgubiłem.... Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Re: Szrek i Fiona 23.08.02, 14:14 Ty prowadzisz ...a gdzie my właściwie idziemy?:) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Ja tak żeby namieszać:)) 23.08.02, 13:54 Jak ja lubie tego wilka, zawsze mi wchodzi w paradę :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Re: Ja tak żeby namieszać:)) 23.08.02, 13:56 Nie martw się gorale też mnie nie lubią bo im owce wyżeram:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Ja tak żeby namieszać:)) 23.08.02, 14:00 Jak widzisz Szary troche sie zmieniło, ale tak musiało być. Mam nadzieje, że bedziesz wpadał na towarzyski, pogadać ze Shrekiem. Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Re: Ja tak żeby namieszać:)) 23.08.02, 14:05 Tak przychodziłbym ale zawsze Ci to przeszkadza:))) To co ja mam robić?:) Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Re: Szary 23.08.02, 14:18 No to fajnie bo coś mówiłeś o przepadnięciu dla ogółu:))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Szary 23.08.02, 14:23 Przepadłem dla ero. Tak szczerze to mnie przestało bawić. Ze znajomymi dalej chce pisać, ale mnie to ciagłe lizanie i obłapianie juz nie interesuje. Pozatym znalazłem ksieżniczke na tym forum. I tak wiem, że mnie predzej czy póxniej zostawi, ale zawsze jakas nadzieja zostaje. Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Szary 23.08.02, 14:31 I tak kocham moja Ksieżniczkę, nawet jak jej nie ma. Jakos mi przypadła do serca, a co bedzie dalej życie pokaże. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: 195.115.130.* 23.08.02, 13:32 Ja sie własnie Osiołku biore do roboty. Ksieżniczka sama śpi tak nie może być. Ksieżniczko biorę szampana i juz jade do Ciebie. Jak ja mogłem żyć bez Ciebie?????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 13:54 Jak ja mogłam żyć bez Ciebie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 13:56 Kochanie lubisz wieczorne SMS-y???? Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 14:18 Ksiezniczko, gdybym ja mógł przyjechać do Ciebie.............. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 15:08 Przepraszm za dłuższą absencję, obowiązki :-))) Nie nadążam juz za tym co się tu działo więc mam tylko jedno pytanie - czy ktoś mnie tu jeszcze kocha??????? Odpowiedz Link Zgłoś
szarywilk Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 15:12 Szrek kocha, ja tylko zachęcam i mieszam, a osiołek prycha, albo i co innego:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 15:19 Pozostałych bardzo lubię. Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 15:18 Kochanie mozesz wierzyć lub nie . Ja Ciebie kocham. Bede kochał tak długo jak Ty mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 15:33 Shrek - Aj łil olłejs low ju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wilk - a Ty czemu mnie nie kochasz? Buuuu.... A osioł się nawet nie odezwał... Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 15:46 Skarbie jak Ty to pieknie napisałaś " Aj łil olłejs low ju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" Napiszę Ci ładniutkiego SMS-ka wieczorem. Szary chyba tak ze strach przed Shrekiem nie przyznaje sie ze Cię kocha;_))))) ksiezniczka_fiona napisała: > Shrek - Aj łil olłejs low ju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.saint 23.08.02, 15:53 A w łykend na małpeczki wreszcie będe miała czas :-))) Przyślesz mi coś gorącego prawda??? Jak ja Cię kocham Shrek!!!! Buzi Fiona Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 15:58 Fiono Kochanie nie zapomne o Tobie i bede słał listy miłosne przez cały weekend. To ja Cie dopiero kocham Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 15:55 Koniec pracy Fioneczko. Jak ja bym teraz chciał...... Cholera znowu mi sie biurko podnosi :-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.saint 23.08.02, 15:58 A ja juz nie mam majtusiów na zmianę a przydałyby sie kiedy tylko o Tobie pomyślę!!! Buziaki, będę tu cały wieczór, może przyjdzie moje Kochanie???? Fiona Odpowiedz Link Zgłoś
shreczek Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? 23.08.02, 16:03 Najczesciej zagladam około 22:30. Już czekam na wieczorne igraszki..........Jesli masz GG przeslij mi numer. W domu forum mi zle chodzi. To jeszcze raz buziaczki i pamietaj ze po grobowa deske. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksiezniczka_fiona Re: Kochanie, czy tęskniłaś za mną???? IP: *.saint 23.08.02, 16:05 Forever Shrek!!!!! Buziaków miliony!!! Fiona Odpowiedz Link Zgłoś