26.09.05, 10:10
planuję 1 października się upić:) a wy kiedy?
Obserwuj wątek
    • bad_habit Re: imprezki 26.09.05, 10:15
      nutopia napisała:

      > planuję 1 października się upić:) a wy kiedy?
      to poczekaj na mnie...bo ja też!hehe,w każdym bądź razie przed 3 października:P
      • kamilar Re: imprezki 26.09.05, 11:06
        Ja właśnie jestem oijany a jesieni nie lubię, bo jesień to zapowiedź zimy i
        popadam w zimową depresję:)
        • zewsi Re: imprezki 26.09.05, 11:45
          Ja mam tak samo, ale mam na to sposób. Zasypiam na parę miesięcy i budzę się
          wraz z nastaniem wiosny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka