nutopia 26.09.05, 10:10 planuję 1 października się upić:) a wy kiedy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bad_habit Re: imprezki 26.09.05, 10:15 nutopia napisała: > planuję 1 października się upić:) a wy kiedy? to poczekaj na mnie...bo ja też!hehe,w każdym bądź razie przed 3 października:P Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: imprezki 26.09.05, 11:06 Ja właśnie jestem oijany a jesieni nie lubię, bo jesień to zapowiedź zimy i popadam w zimową depresję:) Odpowiedz Link Zgłoś
zewsi Re: imprezki 26.09.05, 11:45 Ja mam tak samo, ale mam na to sposób. Zasypiam na parę miesięcy i budzę się wraz z nastaniem wiosny. Odpowiedz Link Zgłoś