Dodaj do ulubionych

Invicta jesteś tu ???

02.11.05, 11:52
No własnie, bywasz jeszcze tutaj ? Co tam u Ciebie ?
Obserwuj wątek
    • invicta1 Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 12:08
      rzadko tu zagladam, ale zagladam
      u mnie po staremu:/
      • wieslawa-siemiankowska Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 12:12
        A do Czesi masz wstęp ? Bo mnie wywaliła :(
        • invicta1 Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 12:17
          taaaa:)
          mnie też:)))
    • dzidzia_bojowa Wiecha, zobacz @/ntx/ 02.11.05, 12:19
      • mnietka.kokietka Re: Wiecha, zobacz @/ntx/ 02.11.05, 12:25
        kurna, a ja nie dostaje maili no :)))))
        • invicta1 Re: Wiecha, zobacz @/ntx/ 02.11.05, 12:27
          ja też nie
          może jestem persona non grata:)
          • mnietka.kokietka Re: Wiecha, zobacz @/ntx/ 02.11.05, 12:33
            tylko bez łąciny !!!:))))))))
            • invicta1 Re: Wiecha, zobacz @/ntx/ 02.11.05, 12:36
              jak se pomysle o Cześku, to tylko łacina mi sie ciśnie na usta:))))
    • wieslawa-siemiankowska Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 13:00
      A czemu Cię wywaliła ? Podała jakiś powód ? Możesz mi na priva napisać?
      • invicta1 Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 13:03
        mogę:)
        masz @ za chwilke
        • invicta1 Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 13:06
          już
          • drzejms-buond Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 13:40
            poproszę o ,hę, hę.. DUP LIKAT listu gdyż jednakowoż też nie wiem...
            a ciekawym...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka