wieslawa-siemiankowska 02.11.05, 11:52 No własnie, bywasz jeszcze tutaj ? Co tam u Ciebie ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
invicta1 Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 12:08 rzadko tu zagladam, ale zagladam u mnie po staremu:/ Odpowiedz Link Zgłoś
wieslawa-siemiankowska Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 12:12 A do Czesi masz wstęp ? Bo mnie wywaliła :( Odpowiedz Link Zgłoś
mnietka.kokietka Re: Wiecha, zobacz @/ntx/ 02.11.05, 12:25 kurna, a ja nie dostaje maili no :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: Wiecha, zobacz @/ntx/ 02.11.05, 12:27 ja też nie może jestem persona non grata:) Odpowiedz Link Zgłoś
mnietka.kokietka Re: Wiecha, zobacz @/ntx/ 02.11.05, 12:33 tylko bez łąciny !!!:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: Wiecha, zobacz @/ntx/ 02.11.05, 12:36 jak se pomysle o Cześku, to tylko łacina mi sie ciśnie na usta:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
wieslawa-siemiankowska Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 13:00 A czemu Cię wywaliła ? Podała jakiś powód ? Możesz mi na priva napisać? Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Invicta jesteś tu ??? 02.11.05, 13:40 poproszę o ,hę, hę.. DUP LIKAT listu gdyż jednakowoż też nie wiem... a ciekawym... Odpowiedz Link Zgłoś