Dodaj do ulubionych

UŚMIECHNIJ SIĘ

07.11.05, 10:06
Policjant po służbie wraca do domu i pyta swojego syna:
-Jak tam było dziś w szkole,Jasiu?
-Dostałem jedynkę z geografii-przyznaje skruszony chłopiec.
-Jedynkę! Za co?
-Bo nie wiedziałem,gdzie leży Afryka.
-Nie płacz,synku !-pociesza go policjant. -Obok mojego komisariatu codziennie
przechodzi taki jeden Murzyn.jak go spotkam,spróbuję się dowiedzieć,gdzie
jest Afryka.
Nazajutrz Jasio już w progu pyta ojca:
-No i co? Czy już sie dowiedziałes,gdzie leży Afryka?
-To musi być gdzieś niedaleko,synku.Koledzy z komisariatu mówili mi,że ten
Murzyn codziennie dojeżdża do pracy rowerem.



Policjant zatrzymuje do kontroli drogowej samochód.za kierownicą siedzi
strapiona blondynka.
-Ma pani niesprawne hamulce - komunikuje jej stróż prawa.-Niestety,ta usterka
będzie panią kosztować aż 300 złotych.
-Świetnie-cieszy się blondynka.
-Może pan naprawiać od razu,bo w pobliskim warsztacie chcieli za to 1000
złotych.
Obserwuj wątek
    • menk.a Re: Lustereczko powiedz przecie 07.11.05, 10:12
      Śnieżka, Herkules i Quasimodo chcieli sprawdzić, czy to, co o nich mówią jest
      prawdą, tzn. czy Śnieżka jest najpiękniejsza, Herkules najsilniejszy, a
      Quasimodo najbrzydszy. Postanowili więc zapytać o to Zwierciadełka.
      Pierwsza od Zwierciadełka wychodzi Śnieżka i się cieszy: "Hurra!! Jestem
      najpiękniejsza!!".
      Potem kolej na Herkulesa: "Hurra! Jestem najsilniejszy!!".
      Na końcu wychodzi Quasimodo: "Ku***wa, kto to jest ta Kaczyńska z Warszawy???"
      • girl32 Re: Lustereczko powiedz przecie 07.11.05, 10:13
        Hahahahahaha...dobre....
        • menk.a Re: Lustereczko powiedz przecie 07.11.05, 10:15
          owszem:)))))
      • ka.ja77 Re: Lustereczko powiedz przecie 07.11.05, 17:51
        Ten jest super - i na dodatek na czasie. 'Polska zeszła na kaczki'
    • girl32 Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 10:25
      Leci bocian nad lasem i widzi biegnącego między drzewami lisa.
      -Co sie stało? Przed kim tak uciekasz?-pyta rudego przyjaciela.
      -A,daj spokój.Słyszałem,że w lesie jest poborca podatkowy i nieżle trzepie
      zwierzęta.No a widzisz,ja mam futro,żona ma futro,dzieci mają futra...
      "O choroba!"-pomyślał bocian i szybko poderwał sie do lotu.Zobaczył go jednak
      siedzący obok drzewa żółw.
      -Hej,boćku!PoczekajDokąd sie tak spieszysz?
      -A wiesz,w lesie jest poborca podatkowy.Boję sie,bo przecież co roku latam za
      granicę,moja żona lata za granicę,dzieci lataja za granicę...
      "A to dopiero!"-pomyślał żółw."Trzeba brać nogi za pas".
      Drepczącego zółwia zobaczył jednak skaczący po gałęziach pawian.
      -Kolego!A dokąd to?
      -Nie słyszałes?Urząd podatkowy dobiera sie do zwierząt.Muszę zwiewać.W końcu
      mam chałupę,moja żona ma chałupę,dzieci mają chałupy....
      -No fakt!-powiedział pawian i też rzucił się do ucieczki.Przebiegł jednak kilka
      kilometrów,zatrzymal się i pomyślał;"A po co ja właściwie uciekam? Ja mam goły
      tyłek,moja żona ma goły tyłek,dzieci mają gołe tyłki..."
      • pistolett Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 10:39
        :)
    • t-800 Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 11:56
      czad.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?37468
      • bebe80 Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 12:42
        heloo a co Was tak na dowcipy wzielo?:)
        • bettina75 Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 12:43
          bo tu jakos, takos to sie ludziska ratuja...
          • bebe80 Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 12:50
            mi to cisnienie cos zaciera usmiech z twarzy
    • moozio Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 14:16
      Jedzie Arab na wielbladzie juz trzeci dzien, obok niego ledwo biegnie zona,
      widac ze juz nie daje rady. W pewnym momenci Arab zatrzymuje sie i mowi do
      zony:
      - Wracaj do domu i przynies flamaster
      Zona patrzy na niego zdumiona, no ale przeciez nie zaprotestuje...
      Minelo 6 dni zona, ledwo rusza nogami, skarajnie wycienczona wraca z
      flamastrem. Podaje go mezowi, na co on:
      -Namaluj mi na plecach szachownice!
      Zona patrzy na niego jak na wariata, ale bez szemrania wykonala polecenie.
      Gdy juz skonczyla maz do niej:
      - A teraz podrap mnie w C4
      • wesolutka72 Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 14:20
        moozio! hahahaha :))))))))
        • moozio Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 14:26
          Uwaga ten jest bardzo mocny:

          Scena w sypialni. Dwóch pedałów uprawia sex. Jeden mówi
          - Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS.
          - Co?! Co ty, dopiero teraz mi to mówisz?!
          - Tylko żartowałem, lubię jak Ci się dupa kurczy!
    • bettina75 Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 14:43
      W przedziale pociagu siedza dwie pary naprzeciwko siebie.
      Jedna para to malzonkowie roku 50-go,
      druga para mlodzi zakochani.
      Po pewnym czasie, chlopak zaczyna calowac dziewczyne,
      w tym samym momencie rozmazona staruszka, odzywa sie do swojego meza:
      nie krepuj sie, ty tez moglbys zaczac calowac...
      Na to zdziwiony dziadek odpowiada: no wiesz, ja przeciez nie znam tej dziewczyny...
    • generallo Ostrożnie z takim dowcipem ;) 07.11.05, 15:55
      gdyż mogą cię posądzić o rasizm :(
      pisząc mogą mam na myśli nowy PIS-owski rząd :(
      • girl32 Re: Ostrożnie z takim dowcipem ;) 07.11.05, 15:56
        Chodzi Ci o ten kawał z Murzynem?
        • generallo Re: Ostrożnie z takim dowcipem ;) 07.11.05, 16:20
          no właśnie o ten ;)
          • girl32 Re: Ostrożnie z takim dowcipem ;) 07.11.05, 16:26
            Przecież napisałam z szacunkiem.Murzyn - z dużej litery.
            Gorzej z tym policjantem.
            • generallo Rany,lepiej sobie pójdę... 07.11.05, 16:50
              zanim mnie któraś laska pobiję ;)
              • girl32 Re: Rany,lepiej sobie pójdę... 07.11.05, 16:53
                Zostań.Ja już idę.I my tu nie bijemy,szczególnie bezbronnych facetów.
              • wesolutka72 Re: Rany,lepiej sobie pójdę... 07.11.05, 16:55
                a cos narozrabiales? :)))
                • girl32 Re: Rany,lepiej sobie pójdę... 07.11.05, 16:57
                  Chyba wyczytał,ze ja kobieta mundurowa i sie przestraszył.
                  • wesolutka72 Re: Rany,lepiej sobie pójdę... 07.11.05, 17:00
                    hehehe pewnie tak :))))
                    Ale moze jeszcze wroci?
                    • girl32 Re: Rany,lepiej sobie pójdę... 07.11.05, 17:02
                      Ja nie gryze prawda Wesolutka?
                      • wesolutka72 Re: Rany,lepiej sobie pójdę... 07.11.05, 17:03
                        Tu nie, ale nie wiem jak to jest w realu :PP :)))))
                        • girl32 Re: Rany,lepiej sobie pójdę... 07.11.05, 17:04
                          Połykam w całości.Jakiem modliszka.
    • onlyania Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 16:28
      dlaczego niemcy nie potrafia sobie poradzic z powodzia???
      - bo nie moga jej rostrzelac........
    • moozio Re: UŚMIECHNIJ SIĘ 07.11.05, 16:42
      Trzy kobiety stoją przed nieba bram. Święty Piotr pyta pierwszą:
      - Jak ty używałaś swojego „organu” kiedy żyłaś?
      - 80% aby uprawiać seks i 20 % żeby sikać
      - Dobrze możesz wejść, a ty? – pyta drugiej
      - 50% dla seksu i 50% aby sikać
      - Dobrze ty też wejdź. a ty?- pyta trzecią kobietę.
      Ta dumnie mówi:
      - Ja 10% dla seksu i 90% aby sikać
      - Ekhm, przykro mi nie mogę cię wpuścić
      - Jak to, dlaczego?
      - Córko, to jest Raj, nie kibel
      -------------------------------
      i jaki z tego morał?
      • generallo ale ona lubiła wypić pifko ;) 07.11.05, 16:51
        i dlatego tyle sikała :DDDDD

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka