girl32
07.11.05, 10:06
Policjant po służbie wraca do domu i pyta swojego syna:
-Jak tam było dziś w szkole,Jasiu?
-Dostałem jedynkę z geografii-przyznaje skruszony chłopiec.
-Jedynkę! Za co?
-Bo nie wiedziałem,gdzie leży Afryka.
-Nie płacz,synku !-pociesza go policjant. -Obok mojego komisariatu codziennie
przechodzi taki jeden Murzyn.jak go spotkam,spróbuję się dowiedzieć,gdzie
jest Afryka.
Nazajutrz Jasio już w progu pyta ojca:
-No i co? Czy już sie dowiedziałes,gdzie leży Afryka?
-To musi być gdzieś niedaleko,synku.Koledzy z komisariatu mówili mi,że ten
Murzyn codziennie dojeżdża do pracy rowerem.
Policjant zatrzymuje do kontroli drogowej samochód.za kierownicą siedzi
strapiona blondynka.
-Ma pani niesprawne hamulce - komunikuje jej stróż prawa.-Niestety,ta usterka
będzie panią kosztować aż 300 złotych.
-Świetnie-cieszy się blondynka.
-Może pan naprawiać od razu,bo w pobliskim warsztacie chcieli za to 1000
złotych.