Dodaj do ulubionych

Panie Sułku kocham Pana!

28.09.01, 08:28
Ronja! może być?!
Obserwuj wątek
    • Gość: Ronja Re: Panie Sułku kocham Pana! IP: 212.244.252.* 28.09.01, 08:30
      Niepewne: he, he...
    • mario2 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 08:30
      Och Pani Elizo....!
      • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 08:31
        powinieneś napisać: cholera jasna! to co napisaleś to nie w stylu Pana Sułka!
    • Gość: Walter Re: Panie Sułku kocham Pana! IP: 202.161.122.* 28.09.01, 08:30
      anka1 napisał(a):

      > Ronja! może być?!
      czy mae pospac/
      • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 08:33
        jak ci gajowy Marucha nie przeszkodzi...
    • Gość: Wladek Re: Panie Sułku kocham Pana! IP: *.alphalink.com.au 28.09.01, 08:33
      Ja tez kocham Pania.
      • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Panów 28.09.01, 08:39
        Panowie coś z wami nie tak! pan Sułek był zgryźliwy, oburkliwy i chciał tylko motoroweru a wy
        jesteści tacy mili. nie jesteście dziś Sułkami! :))))
        • Gość: Sułek Re: Panie Sułku kocham Pana! IP: 217.8.178.* 28.09.01, 08:56
          Wiem, cichooo.
          • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 09:00
            no! to bawcie się dobrze a ja idę gajowego poszukać!
            • mario2 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 09:26
              Gajowy Maruccha pania Elize zabawia- och te kobiety!
    • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 09:40
      nie zabawia. ma kłopoty po tradycyjnej szczawiowej z łazankami. węgiel mu potrzebny!:)))
      • mario2 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 10:05
        Niech tylko pomysli, ze moglby zostac mezem Pani Elizy- to od razu w portki
        narobi!
        • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 10:35
          gajowi są zazwyczaj zatwardziałymi kawalerami! :)))
          • mario2 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 10:56
            tak i jako zatwardziali kawalerowie na cudzych narzeczonych sie wyzywaja!!
            Ach te kobiety
            • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 11:11
              Mario Mario czego ty chcesz od biednych kobiet. Samanta Ci powtarza od niepamiętnych
              czasów,że Cię kocha. kilka innych aż piszczy na Twój widok a ty dalej biadolisz. może ty
              jesteś kobieta i nas podpuszczasz?:)))
              • mario2 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 11:13
                No wlasnie kobiety tylko gadac i piszczec potrafia! Kto potrafi dzis jeszcze
                kochac?
                • Gość: magnolia Re: Panie Sułku kocham Pana! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 28.09.01, 11:16
                  też kobiety
                  i może mężczyźni też?
                • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 11:16
                  to otwórz oczy i umyj się zimną wodą. może wreszcie zobaczysz!
                  • Gość: Bizon Re: Panie Sułku kocham Pana! IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 15:17
                    Jasne ! A kiedy zobaczy jak Janek Kos kochal swoja Marusie naga, owinieta tylko
                    w sztandar niezwyciezonej Armii Czerwonej z sierpem i mlotem na jej pelnych
                    piersiach i gwiazda wtulajaca sie niesmialo w Najbardziej Tajemne z miejsc, to
                    pani Eliza bedzie mogla sie schowac !
                    • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 15:20
                      Bizon powiedz to Mario na innym wątku. z tego się ewakuował:)))
                      • mario2 Re: Panie Sułku kocham Pana! 28.09.01, 15:25
                        Nie ewakuowal sie- ale milosci nie ma, nie bylo i nie bedzie!!!!!
                        • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Mario 28.09.01, 15:36
                          Ty chyba jesteś ślepy!
                          • mario2 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Mario 28.09.01, 15:39
                            Skoro jestem slepy, to opowiedz mi jak ta milosc wyglada, jakie ma cechy
                            charakteru, jaki ma tembr glosu, tudziez opowiedz jak bije jej serce...
                          • Gość: samanta1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Mario IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 15:39
                            O przepraszam ,nie tylko gadac potrafie ! A w ogole jak to milo wrocic do domu
                            i dowiedziec sie od jakiegos cwoka ze jestem obrzygana sierota!:) Mario ,nie
                            chce Cie martwic ale Ciebie tez to tyczylo!!!:)
                            • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Mario i Samanty 28.09.01, 15:42
                              no to Ci już chyba nie odpowiem Mario:)) najwyżej listownie:)))
                              a tak serio ktoś Wam naubliżał mailowo?
                              • Gość: samanta1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Mario i Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 15:53
                                1.Spoko Ania! Nie przejmuj sie mna ,mozesz spokojnie odpowiadac!:)))
                                2.taki jeden mial trudny dzien i musial sobie ulzyc na forum zarzucajac publike
                                stekiem wyzwisk:)
                                • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Mario i Samanty 28.09.01, 15:55
                                  aha znowu niedopieszczony malkontent! olać dziada!!!!
                                  • Gość: samanta1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Mario i Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 15:57
                                    Anka!Chyba to nie ja mam byc tym niedopieszczonym dziadem???????:)))
                              • Gość: Bizon Re: Panie Sułku kocham Pana! do Mario i Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 15:55
                                A dlaczego tylko do Mario ma byc adresowana historia Janka i Marusi ? A Ty ? A
                                Samanta ? A inni ? Kazdy ma prawo wiedziec jak wyglada prawdziwa milosc !
                                • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Samanty i Bizona 28.09.01, 16:03
                                  Samanta jasne, że nie Ty tylko ten dziad co Cię obraził!
                                  Bizon a skąd mnie to wiedzieć!? tego nikt nie wie!
                                  • Gość: Bizon Re: Panie Sułku kocham Pana! do Samanty i Bizona IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 16:06
                                    To JA mam byc tym niedopieszczonym dziadem ?! Przychodzi sobie czlowiek
                                    pogadac a tu jakies takie obrazaja go nie wiadomo za co ! Ide poskarzyc sie
                                    pani od WF-u.
                                    • Gość: samanta1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Samanty i Bizona IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 16:09
                                      Nie placz Bizon !Ja tez odruchowo pomyslalam ze to nie daj Boze ja jestem tym
                                      dziadem!:)))
                                      • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Samanty i Bizona 28.09.01, 16:13
                                        mowię jeszcze raz DZIAD TO TEN CO WAS OBRAŻA A NIE WY!!! jasne?
                                        • mario2 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Samanty i Bizona 28.09.01, 16:15
                                          Ja nikogo nie obrazam!:o)))
                                          • anka1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Samanty i Bizona i Mario 28.09.01, 16:19
                                            następny:))) KOCHAM WAS, UWIELBIAM ALE ZARAZ ZWARIUJĘ! UCIEKAM NA WEEKEND! do
                                            poniedzialku!!! będę ok. 10.30 albo 11.00. a jak zobaczycie, że ktoś się pode mnie podszywa
                                            to upoważniam do strzelenia go w pysk w moim imieniu! pa! bawcie się dobrze!
                                            • Gość: samanta1 Re: do Anki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 16:32
                                              Przyjemnego wypoczynku!A jak zobacze tego dziada,ktorego sie ciagle czepiasz to
                                              powiem mu ze jest dziadem!:)))
                                              • Gość: Bizon Re: do Anki IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 16:50
                                                Ja tez nikogo nie obrazam, a pani od WF-u juz nadchodzi zla jak burza gradowa
                                                • Gość: samanta1 Re: do Anki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 16:55
                                                  Ojej!Mamy dzisiaj w-f???A ja zapomnialam stroju!!!:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Anki IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 17:05
                                                    Po raz ktory w tym miesiacu, co ???!!! Czy ja mam naprawde wezwac twoich
                                                    rodzicow na rozmowe ? A moze panna wyobraza sobie, ze jak jest dobra z
                                                    polskiego to moze sobie lekcewazyc W-F i PO ?! Ty, Iksinska, uwazaj bo ja kiedy
                                                    jestem dobra, to jestem bardzo dobra, ale kiedy jestem zla, to jestem bardzo
                                                    zla !!! A klopotow z cenzurka tez moge ci narobic i nawet pani Puckowa od
                                                    polskiego tez ci nie pomoze, smarkulo jedna, no !!!
                                                  • mario2 Re: do Anki 28.09.01, 17:51
                                                    O! Widze kolezanka po fachu sie znalazla :o)))

                                                    Samanto, a ja myslalem, ze bedziesz wmawiala mi, ze po raz 3 w tym miesiacu
                                                    niedysponowana jestes! :o)))
                                                  • Gość: Bizon Re: do Anki IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 18:00
                                                    Ja Ci dam kolezanke po fachu ! Nie rozmawiam z nauczycielami od prac recznych !
                                                    Ja jestem powazne cialo pedagogiczne !
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Anki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 18:09
                                                    Alez prose Pani!ja nie chcialam obrazac zadnego ciala ,tylko ze wlasnie umarla
                                                    moja babcia i bylo taaakie zamieszanie w domu ,bo to Pani wie i pogrzeb i stypa
                                                    i gdzies sie ten moj stroj zapodzial .Ale ja obiecuje ze to przedostatni raz
                                                    juz! A wczoraj to nawet biegi trenowalam ,o!Co prawda do sklepu ale zawsze!
                                                  • mario2 Re: do Anki 28.09.01, 18:09
                                                    Jasne- powazne "cialo"- niczego po WF - mace nie mozna sie spodziewac!
                                                    A moze razem w progi Katowickiej AWF (moja Alma Mater), bylo nam dane
                                                    uczeszczac?
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Anki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 18:14
                                                    Wypilam tylko kieliszeczek jajcoweczki(w celach leczniczych oczywiscie!) i juz
                                                    mam problemy z czytaniem.Mario,co to jest "mace"?
                                                  • mario2 Re: do Anki 28.09.01, 18:20
                                                    ja tez po syropku- w celach leczniczych !! - zladlo mi sie "n" - :o))
                                                    Mialo byc WF-ma"n"ce
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Anki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 18:22
                                                    Aaaaaaaaaaa!A dlaczego wydawalo mi sie ze to bizon a nie bizonowa?
                                                  • mario2 Re: do Anki 28.09.01, 18:36
                                                    Sa,m nie wiem- nie macalem!! :o)))
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Anki IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 18:55
                                                    To ja juz teraz wszystko rozumiem!!! Ty dopiero jak pomacasz to wiesz z kim
                                                    masz do czynienia? Dlatego tak podle mnie traktujesz bo nie wiesz co
                                                    tracisz!:)))Ps.jakim syropkiem sie leczysz jesli wolno spytac?Moze
                                                    skuteczniejszy jak moj?:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 19:14
                                                    Nooooooo, kochani, nie wiecie na co narazacie sie posadzajac Bizona, ze jest
                                                    Bizonowa ! A szczatki tych, ktorym przyszla ochota pomacac Bizona bez
                                                    pozwolenia, spoczywaja od dawna miedzy Powazkami a Père Lachaise. A zeby nie
                                                    bylo mi smutno, bo Wy raczycie sie jakimis krajowymi pyszotami z procentami, ja
                                                    pije Wasze zdrowie rownie znakomitym "Lagavulin" (scotish Islay's single malt)
                                                    i powiem Wam, ze TO JEST TO !
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 19:23
                                                    Bizonku drogi! To ON (mario) ,mowil ze jestes bizonkowa!!!Mozesz go stratowac z
                                                    czystym sumieniem!!Hi,hi!! A my sie nie raczymy jeno leczymy!!:))
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 19:40
                                                    Samantko moja wirtualna i niezwykla, Mario nie stratuje bo Twoja psiapsiolka
                                                    Anka1 umarlaby ze zgryzoty. Przeciez Woland przepadl jak w wychodku i pozostaje
                                                    jej tylko Mario do pogryzania, poza tym na stare lata stalem sie Bardzo
                                                    Lagodnym Bizonem, Ktory Pozwala Drapac Sie Za Uchem. Co do "leczenia" to ja
                                                    przeciez nie zapomnialem jak lubia "leczyc sie" moi krajanie. Ja zreszta tez
                                                    lubie "poleczyc sie" tak kiedy doskwiera tesknota za Krajem. No to sie, kurwa,
                                                    leczmy i abysmy zdrowi byli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 20:11
                                                    Gość portalu: Bizon napisał(a):

                                                    > Samantko moja wirtualna i niezwykla, Mario nie stratuje bo Twoja psiapsiolka
                                                    > Anka1 umarlaby ze zgryzoty. Przeciez Woland przepadl jak w wychodku i pozostaje
                                                    >
                                                    > jej tylko Mario do pogryzania, poza tym na stare lata stalem sie Bardzo
                                                    > Lagodnym Bizonem, Ktory Pozwala Drapac Sie Za Uchem. Co do "leczenia" to ja
                                                    > przeciez nie zapomnialem jak lubia "leczyc sie" moi krajanie. Ja zreszta tez
                                                    > lubie "poleczyc sie" tak kiedy doskwiera tesknota za Krajem. No to sie, kurwa,
                                                    > leczmy i abysmy zdrowi byli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                                    ***W takim razie nie bede taka larwa i niechaj Mario zyje sobie do podgryzania.Co
                                                    ja tam bede Ance zalowac! A Ty Bizonie cos krecisz okrutnie.Raz straszysz swoja
                                                    sila a za chwile ogonek podwijasz pod siebie! Musi Ty jestes juz taki wiecej
                                                    sklerotyczny Bizonek .;)Ja tam za krajem tesknic nie musze bo mam Ci go pod
                                                    dostatkiem ,wirusa jedynie morduje procentami .:)

                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 21:23
                                                    Mila moja, ja nic nie krece, bo jestem Lagodym Bizonem ale biada temu,kto
                                                    bedzie probowal glaskac mnie pod wlos ! Oh la la ! (jak mowia tutaj)Lepiej zeby
                                                    taki ktos zastanowil sie 2 razy... Jak tam Twoje wirusy-wisusy ? Powiedz,
                                                    prosze czym Ty je leczysz, bo chetnie poznalbym szczegoly Twojej kuracji. Mysle
                                                    sobie poza tym, po dobrej kolacji, najedzony i napity, ze cos siada ten nasz
                                                    watek i cale to forum, pojawiaja sie jakies lebki po czym szybko znikaja, cos
                                                    tam wymamrocza, wystukaja jakas glupote pelna bledow ortograficznych oraz
                                                    interpunkcyjnych i frrrrrrrrrrrrr... juz ich nie ma. Zrobcie cos, zeby bylo nas
                                                    troche wiecej, nie chce mi sie biegac po watkach i szukac jakichs fajnych
                                                    klientow. Nie chce przez to powiedziec, ze Twoja obecnosc jest mi niemila,
                                                    wrecz przeciwnie, swietnie mi sie z Toba (i z innymi stalymi goscmi)
                                                    konwersuje, ale odnosze wrazenie, ze na Twa odpowiedz przyjdzie mi czekac
                                                    dluuuuuuuuuuuuuuuuuugo. Ale bede cierpliwy, czekam na Ciebie, Mario, Trapszo i
                                                    te zalatana po watkach Anne1 i na innych, ktorych nie bola opuszki od stukania
                                                    na klawiaturze. O cholera, alem sie rozpisal! Lece teraz pisac mail do mojej
                                                    kumpeli Mrowy z W-wy i zaraz wracam. No to sie ma !
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 21:48

                                                    **Drogi Lagodny Bizonie ! Majac na uwadze ze kierunki moglyby mi sie pomerdac nie
                                                    bede Cie glaskala.Tlumu tu nie zastaniesz ,bowiem ludziska opuscili miejsca pracy
                                                    i przyjemnia sie w domkach .W wolne dni zagladaja tu nieliczni .Wedlug postow
                                                    Mario mozesz zegarek sobie wyregulowac ,bedzie tu po 23-ej(chyba ze sie myle):)
                                                    Swoj cholerny,upirdliwy kaszelek lecze wlasnorecznie sporzadzona jajcoweczka
                                                    tzn.kogel-mogel ze spirytusem .Leczy zarowno me cialo jak i dusze .:)


                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 23:14
                                                    Samanto tajemnicza i drukowana,
                                                    ha, spirytus! Ostala mi sie jeno butelczyna z moich ostatnich polskich
                                                    peregrynacji. Ach, coz to za wierny przyjaciel, ktory leczy choroby zarowno
                                                    ciala jak i duszy ! Czy mam rozumiec, ze wiekszosc naszych interlokutorow
                                                    nadaje z pracy ? A Ty, Samanto, czy jestes w domowych pieleszach czy tez moze
                                                    pozostajesz wiernie na posterunku jako zwrotnicowa na stacji rozrzadowej
                                                    Swinoujscie-Gorna ? Pozdrawiam Cie, gdziekolwiek bys nie byla ! Olewam z gory
                                                    tych "innych", Twoja obecnosc na laczach jest dla mnie jak niespodziewany
                                                    promyk slonca rozswietlajacy noc nad Sekwana. Kurde, ale ladne zdanie mi
                                                    wyszlo ! Moze to inspiracja grupy 2+1 walacej swoje stare hity w
                                                    radio "Pogoda"? W kazdym razie kuruj sie, dziecko, jajami na spirytusie, jestem
                                                    dziwnie spokojny o przyszlosc Twojego gardla przy takiej recepturze. Ja
                                                    poslucham jeszcze radia z Kraju ( a moze Ty polecisz mi niezla muzycznie
                                                    lokalna stacje z Twoich stron ?), walne piwera z single malt i pojde, jak tu
                                                    sie mowi, "dodo", bo jutro rano dyzur mnie czeka i odpowiedzialnosc wielka za
                                                    przyszlosc swiata ( ladnie podbijam sobie bebenek, co?). No to sie ma. P.S.
                                                    Blagam tylko o jedno- nie okaz sie jakims brzuchatym facetem ! badz Samanta !
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 23:32
                                                    O Lagodny i lekki w slowie Bizonie! :)Nie jestem zwrotnicowa .Najladniejsze
                                                    okreslenie jakie mnie spotkalo na forum ,splywajace z klawiatury wroga
                                                    to "zakala" .Dzisiaj wyczytalam ze jestem ...(cholera jak to bylo???)"zarzygana
                                                    morda",czy jakos tak.:))To taki zbiorowy epitecik dla tych ,ktorzy czesto racza
                                                    sie wypowiadac .(no moze zbyt czesto!:) Ten "Promyk slonca
                                                    ..itd" niezmiernie zgrabnie Ci wyszedl.:)Stukam z domowej klawiatury i slucham
                                                    sobie Radia "Z" .Nie jestem brzuchatym facetem ,zapewniam .:))Jesli przyszlosc
                                                    swiata,a tym samym moja zalezy od twojej kondycji to faktycznie idz "dodo":)
                                                    Dobranoc,pchly na noc,karaluchy do poduchy a szczypawki do zabawki.:))))
                                                    Ps.Milego dyzuru!:)



                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 28.09.01, 23:50
                                                    Nieeeeeeeee! To Ty, Samanto? Popatrz jakie to dobre Mzimu, ten internet ! Ty
                                                    tam, przy swojej zwrotnicy z 95 % -wymi jajami, ja tu z czym tam obdarzy mnie
                                                    lodowka i jakos spac nie moge, bo wuj Kazka obudzil mnie i powiedzial, ze
                                                    blakasz sie po watkach jak, nie przymierzajac, twoja psiapsiolka Anna1. No to
                                                    swietnie ! Zjadlbym, cholera, dobrej, polskiej kielbasy skoro tak sprawy sie
                                                    maja. A jak Twoja gardziel ?
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.09.01, 23:53

                                                    Gardziel chrypi niestety!A Ty co?Bizon-konowal?:) Zeby sie dalo tak kablem puscic
                                                    to podrzucilabym Ci petko kielbachy!



                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 29.09.01, 00:05
                                                    W Warszawie, na ul. Gorskiego jest sklep "Dyplomatka" ( bo kiedys byl to sklep
                                                    miesny dostepny dla dyplomatow i dla czerwonej burzuazji) mozna nabyc droga
                                                    kupna kielbase-marzenie. Nazywa sie ona "wiejska", jest wedzona, z czosnkiem i
                                                    taka pyszna, ze staje mi kiedy o niej mysle. Za taka kielbase chyba dalbym sie
                                                    pochlastac. Niech zyje polska kielbasa i Olisadebe ! Sciskam Cie, Samanto i
                                                    zycze wyzdrowienia w cieniu zamku Ksiazat pomorskich. Twoj przyjaciel- Bizon
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.01, 00:08
                                                    Dzieki za zyczenia przyjacielu Bizonie i nie mysl o kielbasie bo nerwicy
                                                    seksualnej sie nabawisz!:)))
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 29.09.01, 00:20
                                                    Och, Samanto moja Kielbasiana, jedyna nerwica, ktora mi grozi to nerwica faceta
                                                    marzacego o tym, by byc suwnicowym w zakladach wedliniarskich w Sokolce lub w
                                                    Pabianicach. Sciskam- przyjaciel B.
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 29.09.01, 00:31
                                                    To glupio odpowiadac sobie samemu, ale, Samanto spirytusowo-jajeczna, nie
                                                    powiedzialas "dobranoc". Chyba w zwiazku z tym zaloze nowy watek. No to sie ma.
                                                  • mario2 Re: do Samanty 29.09.01, 08:37
                                                    Wiesz bizonku- szkoda ze Slazakiem nie jestes! Ja na wygnaniu od 12 lat sobie
                                                    sam kielbase wyrybiam- i smakuje ona wszystkim Niemcom w okolicy :o)))
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Bizona IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.01, 09:15
                                                    Witaj Bizonie bezsenny .Tak zajely Cie wizje kielbasiane ze zapomniales o
                                                    moim"dobranoc".Mowilam je wczesniej a pozniej tylko juz reka pomachalam .Moze
                                                    nie zauwazyles zajety ocieraniem slinki z ust(czy co to tam Ci sie dzialo:)))
                                                    Milego dyzurowania i nad swiatem czuwania!:))
                                                  • mario2 Re: do Bizona 29.09.01, 10:14
                                                    Samanto- ami dzien dobry nie powiesz?
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Bizona IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.01, 10:28
                                                    Dzien dobry Mario.:)teraz Twoja kolej a wlasciwie to powinno byc odwrotnie!:))
                                                    Zagladales do swoich rozterek duchowych?Masz nowe oferty.:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.abo.wanadoo.fr 29.09.01, 22:06
                                                    Witajcie,moi mili po dlugiej chwili. Jezu, ale mialem dzien ! Jeszcze zreszta
                                                    sie nie skonczyl; do zobaczenia wiec za godzine (jesli jeszcze tam bedziecie,
                                                    spiochy). SAM robisz kielbase, Mario ? Samanto Pomorska, jak tam Twoje gardlo ?
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.01, 22:25
                                                    Witaj Bizonie Troskliwy! Dziekuje gardlo ma sie lepiej .:)cos ciezko nogi
                                                    ciagniesz za soba ,az tak zmeczylo Cie czuwanie nad switem?
                                                    Oczywiscie za Mario sam robi kielbaske.To pryszcz w porownaniu ze wszystkimi
                                                    walorami jakie posiada: jest prawdziwym mezczyzna, przystojny do obledu ,
                                                    muzycznie utalentowany ,inteligentny,dowcipny,wysportowany,wspaniale
                                                    gotuje ...mam wymieniac dalej? Co to dla niego kielbaske zmontowac!:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.abo.wanadoo.fr 29.09.01, 23:37
                                                    Ciesze sie, ze gardlo i zwrotnica maja sie dobrze ale nie rozumiem tej
                                                    propagandy pod adresem Mario. Owszem, nie przecze choc nie znam go na tyle
                                                    dobrze, ten facet moze miec pare zalet,ala ja, do cholery tez nie jestem od
                                                    macochy. Ja, moja mila, robie na przyklad taki bigos, ze mozg sie lasuje a pod
                                                    prysznicem spiewam tak pieknie, ze mydlo samo sie mydli i woda przestaje
                                                    uciekac do dziurki...
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.09.01, 23:50
                                                    ***To nie propaganda Bizonku ale chwilami irytuje mnie to chwalipiectwo
                                                    Mario .Uwielbiam drania ale jest taki wspanialy ze az nieprawdziwy!:)
                                                    Kurcze ,a moze jego faktycznie nie ma ?????
                                                    Mowisz ze mozg sie lasuje po Twoim bigosiku??? To ilu juz nim zalatwiles w ten
                                                    sposob?:))Czyzbys byl skuteczniejszy jak wsciekle krowy?:)
                                                    Czy jak spiewasz to gabka sama Cie myje? Jesli tak to ja poprosze kasete z twoimi
                                                    nagraniami.:)





                                                  • Gość: Kazon Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 00:13
                                                    A moze Bizek ? a moze wuj Kazona i Bizka ? Ja tez mysle, ze Mario nie ma i ze
                                                    jest on wytworem mieszania sie elektronicznych sygnalow na laczach a wszystko
                                                    dlatego, iz Annuszka kupila juz olej slonecznikowy. Kochanie ! Po moim bigosie
                                                    ludzie chodza na uszach i mowia, ze teraz moga juz umrzec. Moj bigos ma byc
                                                    wystawiony w Musée d'Orsay na wystawie sztuki wspolczesnej a proboszcz parafii
                                                    swietego Tyma ma mi wreczyc niebawem zloty medal ! Tak, tak, moja mila, to nie
                                                    przelewki, w dodatku, jesli ladnie mnie poprosisz, to przesle Ci limeryk Na
                                                    Twoja czesc. No to siemanko
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.01, 00:25
                                                    Mily Bizonie! Coz to za szal ze zmiana tozsamosci??? Skoro sam proboszcz zachwyca
                                                    sie bigosem (swoja droga glupio musi wygladac z sutanna na glowie!) Musz Ci
                                                    uwierzyc!Troche sie boje prosic o ten limeryk .Czy po jego przeczytaniu groza
                                                    jakies przykre nastepstwa w stylu smiechowaty skret kiszek albo pekowatosc powlok
                                                    brzusznych? Ryzyk -fizyk..ciekawosc silniejsza!Prosze!(ladnie oczywiscie)

                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 00:35
                                                    Pewna Samanta ze Szczeci-
                                                    na lowila sledzie do sieci.
                                                    A kiedy juz je zlapala,
                                                    to ze smakiem zjadala
                                                    i nic nie zostawalo dla dzieci
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty i Mario ( 1 i 2 ) IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.01, 00:48
                                                    Zyl sobie bizon kiedys taki
                                                    co wraz z domkami zjadal slimaki!:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 01:05
                                                    Taaaaaaaak, dziekuje za wierszyk, przepisany zreszta z postumentu pomnika
                                                    Ksiecia Jozefa przed palacem czegos tam na Krakowskim Przedmiesciu w W-wie.
                                                    Sprobuj jednak, SamantozdorzeczaOdry, napisac limeryk. To bardzo proste: rymy A-
                                                    A-B-B-A, slowa przerywane, tekst zupelnie popieprzony ( im bardziej popieprzony
                                                    tym lepiej ) np.
                                                    Pewien pan Staszek z Krety
                                                    byl dziwnym facetem niestety.
                                                    bowiem jako gosc stary
                                                    nosil w kieszeniach swej mary-
                                                    narki bardzo stare bilety
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.01, 01:09
                                                    Bizon !Ciebie do kabaretu oddac!Zsikam sie ze smiechu za chwile !Dobra ,bedzie
                                                    limeryk!!:)
                                                    Zamiast po pracy walnac sie "dodo"
                                                    Na Forum leci bizio z ochta
                                                    Przy klawiaturze skrzetnie sie zwija
                                                    i biednych ludzi smiechem zabija.

                                                    I jak ,teraz moze byc???:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 01:19
                                                    Nieeeeeee, kurde ! Limeryk ma rymy AABBA, musi byc wiec 5 (slownie piec)
                                                    linijek. Doceniam jednak Twoj wysilek i, zanim sie rozlacze bo wstaje o 6-tej
                                                    (kolejny, cholera, dyzur), dam Ci przyklad limeryku o moim zmarlym kocie Korku:
                                                    Pewien pan z Nowego Jorku
                                                    zwykl kupowac kota w worku.
                                                    I gdy otwieral ow worek,
                                                    wyskakiwal zen Korek,
                                                    W nienajlepszym zazwyczj humorku.
                                                    Dobranoc, Samanto i do zobaczenia dzis po poludniu. Caluski B.
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.01, 01:33
                                                    Jak mi teraz powiesz ze zla ilosc sylab albo cos tam..to zamorduje!:)

                                                    Choc nie zna imienia ni pyska
                                                    Wymysla jej nowe nazwiska
                                                    Poucza jak skladac ma rymy
                                                    Dreczac mozg biednej dziewczyny
                                                    A sztuka i tak nic nie zyska!

                                                    Dobranoc nawiedzony Bizonie!:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 14:50
                                                    Witaj, SamantozZiemOdzyskanych ! Nooooooooo, juz lepiej ! Twoj limeryk zaczyna
                                                    miec rece i nogi i coraz mniej przypomina jakas poetycka amebe. Jedynym
                                                    zarzutem, ktory mozna mu postawic to zbyt gleboka tresc- typowy limeryk zaczyna
                                                    sie od : " pewien pan, pewien facet, pewna pani, Samanta etc." i tresc ma
                                                    zupelnie pokopana i zupelnie absurdalna. Ale nie czepiam sie, tylko wyjasniam
                                                    jak rowniez sciskam, padam do nozek itd itp
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.01, 20:16
                                                    Bizonie!Twoja pochwala to jak ochlap rzucony psu! Nie mam teraz zadnej
                                                    motywacji do doskonalenia warsztatu! Zabiles we mnie poczatkujacego poete!;)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 20:39
                                                    To jest pojscie na latwizne, to jest ucieczka po linii najmniejszego oporu, to
                                                    jest Borodino, Samanto ! Wez sie w garsc i nie poddawaj sie, czyzby syreny
                                                    portowe Szczecina mialy zagluszyc Twoj rodzacy sie talent ? Nigdy w to nie
                                                    uwierze !
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.01, 20:43
                                                    Gość portalu: Bizon napisał(a):

                                                    > To jest pojscie na latwizne, to jest ucieczka po linii najmniejszego oporu, to
                                                    > jest Borodino, Samanto ! Wez sie w garsc i nie poddawaj sie, czyzby syreny
                                                    > portowe Szczecina mialy zagluszyc Twoj rodzacy sie talent ? Nigdy w to nie
                                                    > uwierze !

                                                    **Syreny portowe w porownaniu z Twoja krytyka to male gowienko! Zniecheciles
                                                    mnie!:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 21:03
                                                    A propos gowienek, wylaczam sie na czas jakis, bo Paris Saint-Germain gra
                                                    wlasnie przeciwko Bordeaux. Biegne wiec przed telewizor i bede prasowal koszule
                                                    ogladajac mecz. Do zobaczenia NIEDLUGO
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: 213.76.59.* 30.09.01, 21:06
                                                    Ariwederci!:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 23:00
                                                    To chyba nie bardzo po wlosku co napisalas, ale sens pojalem. PS-G uwalil mecz
                                                    i jestem w nastroju raczej minorowym. Czy moglabys wprawic mnie w lepszy
                                                    nastroj slowkiem milym np. piszac mi o schaboszczaku z mloda kapusta pod
                                                    pienisty kufel "Zywca" ?
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.01, 23:13
                                                    Nic z tego !Musisz sie zadowolic moim towarzystwem i to na b. krotko bo musze
                                                    isc "lulu",rano trzeba wstac!:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 23:21
                                                    Twoje towarzystwo jest mi mile niezmiernie, pisalem byl (czas zaprzeszly) juz
                                                    Ci o tym, ale zamiast mojej greckiej salatki, ktora nie byla zreszta taka zla,
                                                    zjadlbym byl chetnie dzisiaj schaboszczaka takiego, jakiego serwuja "U Barssa"
                                                    na Starowce w W-wie
                                                  • Gość: samanta1 Re: do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.01, 23:26
                                                    Bizonie Marzycielu!Skoro polskie zarlo tak Ci podchodzi to czemu sobie nie
                                                    upichcisz???:)
                                                  • Gość: Bizon Re: do Samanty IP: *.abo.wanadoo.fr 30.09.01, 23:33
                                                    Bo schaboszczak najlepiej smakuje TAM, jedyna rzecz, ktora smakuje mi TU to moj
                                                    bigos niewskazany w wiekszych ilosciach dla bizonow z powodu kalorii.A moze
                                                    bysmy zostali na jednym watku ? Zreszta jak chcesz ... Tomko26, pan Sulek to
                                                    jeden z moich pseudonimow, nie wiedziales ?
                                                  • samanta1 Re: do Samanty 01.10.01, 15:31
                                                    Bizonie czyzbys mial roztrojenie jazni? problem z identyfikacja? :)
                                      • Gość: tomko26 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Samanty IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 30.09.01, 23:23
                                        Samanta, akto to jest ten Pan Sułek, że tyle kobiet nim się interesuje (nie
                                        chce mi sie czytac wszystkich wpisów, więc liczę, że udzielisz mi odpowiedzi)
                                        • Gość: samanta1 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Samanty IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 30.09.01, 23:28
                                          Nooo...wiesz...Byla kiedys taka audycja radiowa z Panem Sulkiem i Pania Eliza w
                                          roli glownej.Nie pamietasz?" Panie Sulku,kocham Pana! Ciiicho,wiem!"
                                          Kojarzysz? :)
                                          • Gość: tomko26 Re: Panie Sułku kocham Pana! do Samanty IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 30.09.01, 23:32
                                            Kurna chata - głupi jestem - i nie pamiętam, ale za to mam kumpla Sulka.
                                            Pozdrawiam i dzieki za wyjaśnienia. Dobrej nocki.
                                            • Gość: samanta1 Re: Panie Sułku kocham Pana! Tomko IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.10.01, 20:52
                                              Ty sie lepiej Tomko odezwij bo Jazon zamartwia sie o Ciebie!!:)Nie widziales
                                              gdzies przebiegajacego Bizona? Czyzby znowu swiat zbawial na dyzurze ???:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka