25.11.05, 15:12
Dzis jest ponoć światowy dzień bez futra. Wczoraj znalazłem taki oto film:

www.strasbourgcurieux.com/fourrure/
OSTRZEŻENIE! Film jest okrutny. Mnie wykręcało we wszystkie strony, ale
obejrzałem do końca. Nie mam słów, by opisać bezsilną wściekłość, jaką we mnie
ten obraz wywołał. Ja nie wiedziałem, że to się "tak" odbywa...
Obserwuj wątek
    • marquis Re: Futra 25.11.05, 15:20
      Oczywiście, chciałem napisac, że to LUDZIE są okrutni a film - drastyczny.
      Wszystko z roztrzęsienia.
      • blue.berry Re: Futra 25.11.05, 15:39
        www.klubgaja.pl/gorace_info/#id454
        • stella25b Re: Futra 25.11.05, 21:05
          Oj, ja takze stalam sie wlasciecielka futra. Kuzynka meza, stara kociara,
          udzielajaca sie we wszystkich mozliwach organizacjach opieki nad kotami, byla
          wlascilka wspnialego futra z rudych lisow. Jednak stwierdzila, ze nie wypada
          jej go nosic ze wzgledu na jej prace harytatywna wiec podarowala mi to futro,
          gdyz swietnie na mnie pasowalo. Rzeczywisciel ezalo Ja, ktora kompletnie nie
          jestem typem kobiety "dama z futrem" mialam problem co z tym fantem zrobic. No
          i nie wymyslilam nic lepszego jak tylko podarowalam futro dalej, mojej mamie.
          Po smierci mojej mamy, futro czeka na nastepna dame.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka