nieswietymikolaj 27.11.05, 18:55 Dziękuję tym któży się ze mną w Krakowie nie umawiali bo mnie nie wystawili Nie dziękuje tym którzymieli byc a nie byli bo nie prosiłem o nauke a lekcje dostałem Kraków lubię więc się nie nudziłem szkoda że sam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
t-rex33 Re: Kraków solo 27.11.05, 22:41 Wawa, nieświęty, tylko Wawa. Może nie było dużo osób, ale za to sami debeściacy. Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_kicia Re: Kraków solo 27.11.05, 22:46 to trzeba było wpaść do Chrzanowa ,tu byś sie nie nudził:) Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_kicia Re: Kraków solo 28.11.05, 15:24 powiedzmy ,że tu mieszkam bo urodziłam sie gdzieś indziej Odpowiedz Link Zgłoś