Dodaj do ulubionych

Kraków solo

27.11.05, 18:55
Dziękuję tym któży się ze mną w Krakowie nie umawiali bo mnie nie wystawili
Nie dziękuje tym którzymieli byc a nie byli bo nie prosiłem o nauke a lekcje
dostałem
Kraków lubię więc się nie nudziłem szkoda że sam
Obserwuj wątek
    • t-rex33 Re: Kraków solo 27.11.05, 22:41
      Wawa, nieświęty, tylko Wawa. Może nie było dużo osób, ale za to sami
      debeściacy.
    • wesola_kicia Re: Kraków solo 27.11.05, 22:46
      to trzeba było wpaść do Chrzanowa ,tu byś sie nie nudził:)
      • bettina75 Re: Kraków solo 28.11.05, 08:01
        Kicia, pochodzisz z Chrzanowa??
        • wesola_kicia Re: Kraków solo 28.11.05, 15:24
          powiedzmy ,że tu mieszkam
          bo urodziłam sie gdzieś indziej
    • pani.mikolajowa Re: Kraków solo 28.11.05, 08:00
      Będzie dobrze))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka