mirabelll 01.12.05, 11:56 Jakie macie plany na sylwestra??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hedonista.oswiecony Re: sylwester 06.12.05, 21:44 ja na razie nie mam... najchętniej to bym potańczył... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony najnowsze wieści 11.12.05, 16:12 wczoraj podczas spotkania w Paprotce/Klubokawiarni padłe temat. Być może coś będzie organizowane w taki sposób, że Cheyenne sprawdzi co gdzie jest (w klubach) i się ludzie umówią, gdzie idą. W zeszłym roku było w Balsamie. Będę informował jakby co. kłaniam się, HO Odpowiedz Link Zgłoś
martuha Re: najnowsze wieści 12.12.05, 07:56 nie mam jeszcze sprecyzowanych planow, ale moze cos sie wyklaruje. Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: najnowsze wieści 21.12.05, 17:18 ja jestem zainteresowana tańczącym Sylwestrem:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony tańczący Sylwester 22.12.05, 07:59 Od Cheyenne otrzymałem info, że się do On-Off wybierają... ale jakoś jeden dzień było na decyzję czy jakoś tak. Może są jeszcze wolne miejsca, trzeba będzie poszukać. Pytanie kto jeszcze zainteresowany? pozdrówka Odpowiedz Link Zgłoś
ta.znajoma Re: tańczący Sylwester 24.12.05, 16:35 ja tez :) i moze byc ze skrzydlatem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony niespodzianka? jasne :) 24.12.05, 23:42 a byłyście grzeczne? Odpowiedz Link Zgłoś
a_cynamonka Re: niespodzianka? jasne :) 25.12.05, 00:38 hedonista.oswiecony napisał: > a byłyście grzeczne? Nie wiem, czy one były grzeczne, ale chyba musimy Ci powiedzieć, co tańczy Jagunia44... na pewno TEGO nie umiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
a_cynamonka Re: niespodzianka? jasne :) 25.12.05, 00:42 a_cynamonka napisała: > hedonista.oswiecony napisał: > > > a byłyście grzeczne? > > Nie wiem, czy one były grzeczne, ale chyba musimy Ci powiedzieć, co tańczy > Jagunia44... na pewno TEGO nie umiesz. UPs, sorki, powtórzyłam się z postem, hm... a nawet nic nie piłam przecież. Możesz to ciachnąć? Odpowiedz Link Zgłoś
hedonista.oswiecony co do wycinania ... ;) 25.12.05, 12:21 wycinał będę tylko niegrzeczne teksty... hedonista oświecony nie jest pedentem i bałaganik nie przeszkadza mu za bardzo ;) Odpowiedz Link Zgłoś