01.12.05, 11:56
Jakie macie plany na sylwestra???
Obserwuj wątek
    • hedonista.oswiecony Re: sylwester 06.12.05, 21:44
      ja na razie nie mam... najchętniej to bym potańczył... ;)
    • hedonista.oswiecony najnowsze wieści 11.12.05, 16:12
      wczoraj podczas spotkania w Paprotce/Klubokawiarni padłe temat. Być może coś
      będzie organizowane w taki sposób, że Cheyenne sprawdzi co gdzie jest (w
      klubach) i się ludzie umówią, gdzie idą. W zeszłym roku było w Balsamie. Będę
      informował jakby co.
      kłaniam się,
      HO
      • martuha Re: najnowsze wieści 12.12.05, 07:56
        nie mam jeszcze sprecyzowanych planow, ale moze cos sie wyklaruje.
        • menk.a Re: najnowsze wieści 21.12.05, 17:18
          ja jestem zainteresowana tańczącym Sylwestrem:))))))))
          • hedonista.oswiecony tańczący Sylwester 22.12.05, 07:59
            Od Cheyenne otrzymałem info, że się do On-Off wybierają... ale jakoś jeden
            dzień było na decyzję czy jakoś tak. Może są jeszcze wolne miejsca, trzeba
            będzie poszukać.

            Pytanie kto jeszcze zainteresowany?

            pozdrówka
            • skrzydlate Re: tańczący Sylwester 23.12.05, 19:07
              ja chce niespodziankę
              • ta.znajoma Re: tańczący Sylwester 24.12.05, 16:35
                ja tez :)

                i moze byc ze skrzydlatem ;)
                • hedonista.oswiecony niespodzianka? jasne :) 24.12.05, 23:42
                  a byłyście grzeczne?
                  • a_cynamonka Re: niespodzianka? jasne :) 25.12.05, 00:38
                    hedonista.oswiecony napisał:

                    > a byłyście grzeczne?

                    Nie wiem, czy one były grzeczne, ale chyba musimy Ci powiedzieć, co tańczy
                    Jagunia44... na pewno TEGO nie umiesz.
                    • a_cynamonka Re: niespodzianka? jasne :) 25.12.05, 00:42
                      a_cynamonka napisała:

                      > hedonista.oswiecony napisał:
                      >
                      > > a byłyście grzeczne?
                      >
                      > Nie wiem, czy one były grzeczne, ale chyba musimy Ci powiedzieć, co tańczy
                      > Jagunia44... na pewno TEGO nie umiesz.

                      UPs, sorki, powtórzyłam się z postem, hm... a nawet nic nie piłam przecież.
                      Możesz to ciachnąć?
                      • hedonista.oswiecony co do wycinania ... ;) 25.12.05, 12:21
                        wycinał będę tylko niegrzeczne teksty... hedonista oświecony nie jest pedentem
                        i bałaganik nie przeszkadza mu za bardzo ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka