Dodaj do ulubionych

lenia dziś mam

08.12.05, 09:18
totalne lenistwo mnie dziś dopadło :)
Obserwuj wątek
    • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:19
      Dobrze,ze leń jest rodzaju męskiego.
      • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:20
        u mnie dzisiaj coś znacznie gorszego :(((
        • pistolett Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:21
          Dwa lenie ??
          :-))
          • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:22
            jeszcze gorzej
            • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:25
              Och te trudne dni w zyciu kobiety...
              • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:26
                to nie to
                • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:27
                  ja mowię o jesiennej deresji...spowodowanej...eee niewazne
                  • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:28
                    ...spowodowanej brzydka pogoda, rzecz jasna.....
                    • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:28
                      no właśnie
              • pistolett Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:29
                Tak sobie pomyślałem.
                Faktem jest że nie jestem kobietą , ale zrozumieć potrafię
                • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:30
                  Tez masz depresję?Spowodowaną brzydką pogodą.
                  • pistolett Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:31
                    Dzisiejszego poranka jestem jak orzeł na niebie , nic mnie nie ruszy.
                    Nawet deprecha
                    • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:32
                      To gratuluję bo orły są na wymarciu.A i pod ochroną.
                      • pistolett Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:34
                        Dlatego trzymam sie z dala od wszelkiej pokusy.
                        Ptasiej Grypy...itp. ;-)
                        • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:35
                          Oby tak dalej.Ptaki (te od ptasiej grypy)są niebezpieczne.:)
                          • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:36
                            krotko mowiac:
                            kwa kwa...:)
                      • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:36
                        a i orlice juz w stanie podeszlym....

                        :)
                    • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:34
                      wiara w mozliwosc latania to juz sa stany schizofremiczne....
                      • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:36
                        a mówił, że wszystko z nim ok?:)))
                • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:30
                  do wieczora wyjdę na prostą ;)
                  • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:31
                    Zyczę Ci tego.
                  • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:31
                    mieszkasz na WOLI???
                    • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:33
                      Ja?
                      • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:35
                        no Prosta to na Woli, tak mnie sie wydaje....:)
                        Ale to bylo do zochy...
                        • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:36
                          mieszkam z własnej "woli" na wsi :))))))
                          • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:38
                            ups,
                            to uwazaj bo nie jestes na topie...:)))
                            • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:39
                              wieśniarki są fajne - patrz taka Jagusia - ta to powodzenie miała ;)
                              • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:43
                                ale to nie ona te orzechy tlukla, co???

                                :)
                                • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:43
                                  a żeby tylko orzechy...
                            • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:39
                              Jak najbardziej jest na topie.Zośka popieram.
                              • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:40
                                wy sie kurna nie przyznawac, hehe
                                • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:42
                                  No co? Ja mieszkam w mieście.Ale mam takie marzenia....
                                  • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:44
                                    ty sie jeszcze porzadnie zastanow...

                                    :)
    • nonmolto Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:40
      a ja mam dosc!!!!
      • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:40
        czego?
        • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:41
          wilka zlego...:)
          • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:42
            gdzie on? zara z nim porządek zrobie
            • justynella Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:45
              jaka depresja ? jesienna? przeciez zima juz ;-)
              • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:46
                Gdzie?
                U mnie ciepło i pada.
                • justynella Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:59
                  nie słyszałas o ataku zimy na południu polski ;-)
                  • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:01
                    Słyszałam.Ale u Ciebie chyba nie tak żle bo tam gdzie najgorzej to i prądu nie
                    mają.
            • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:46
              kapturek bedzie rozczarowany.....
              • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:47
                rozczarowany? aaaaa.... seksiku nie będzie - to niech se gajowego poszuka
                • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:50
                  w obecnych czasach, kiedy to kapturki maja poszerzone otworki,
                  to nie wiem czy gajowy ja zechce....:(
                  • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:51
                    dobrze uda zaciśnie to się chłopina nie pozna ;)
                    • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:52
                      ale ja mialam na mysli otworek w nosie..:)))
                      • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:53
                        to znaczy co? będzie się bał, że go obsmara?
                  • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:53
                    Idzie kapturek czerwony lasem patrzy a tu wilk w krzakach siedzi ino mu łeb
                    wystaje.
                    -wilku a czemu ty masz takie wielkie oczy? -pytaj kapturek
                    -K*.... to juz sie w spokoju wysrac nie mozna...
                    • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:55
                      a to wszystko po jagodkach...:)
                      • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:56
                        a bo kto widział wilka wegeterianina.Było tyle jagod żrec?
                        • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:57
                          bo tak to juz jest jak sie w bajki (czytaj bujdy) wierzy>>>:)
                        • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:59
                          a ja chodziłam jak ta głupia i jagód szukałam a wilczysko wszystko zżarło
                          • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:00
                            Tylko nie kupuj tych mrozonych ,jest podejrzenie ,ze to te ktore w krzakach
                            zostawił.
                            • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:01
                              :)))))))) kupię dla gości :)))))))))
                              • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:02
                                dla tych nieproszonych?
                                • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:05
                                  No coś Ty? jagody nieproszonym? dla takich to paluszki i herbata ;)
                                  • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:07
                                    Bez cukru.No chyba ,ze sami przyniosą swój.Hehehehehe....
                                  • onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:07
                                    herbata to tylko popularna, jakby co
                                    • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:09
                                      trawę kurna zbieram i suszę ;)
                                      • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:17
                                        Trawę?Ja tam skrzynki po cytrusach mielę.Od razu jest owocowa.
                                        • zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:20
                                          hehehe dobre :)
                                          • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:22
                                            Spróbuj.Smakuje jak ze sklepu. :))
                                        • justynella Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:22
                                          buahahahahhahahahahhahaha
                                          < ok >
                                          • girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:24
                                            Przepraszam,głupawka mnie dziś ogarneła.Idę się powygłupiać w inne miejsce.
                                            Bawcie sie dobrze.
    • khinga Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:47
      He,he...to tak,jak mnie:-))
      Od samego rana obujam się.
      Pierwszy taki dzień od paru miesięcy:-)
      • nonmolto Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:48
        Zycia , miłości ......
        • bettina75 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:04
          no wiesz!!!!!!!!!!!!!!
          • nonmolto Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:05
            teraz juz nie rozumie???
            • khinga Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:10
              Teraz to ja już nic nie rozumiem:PP
            • bettina75 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:13
              Myslalam, ze masz dosc zycia i milosci...
              Tego, to ja nie moge zrozumiec, Monmolto:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka