justynella 08.12.05, 09:18 totalne lenistwo mnie dziś dopadło :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:20 u mnie dzisiaj coś znacznie gorszego :((( Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:27 ja mowię o jesiennej deresji...spowodowanej...eee niewazne Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:28 ...spowodowanej brzydka pogoda, rzecz jasna..... Odpowiedz Link Zgłoś
pistolett Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:29 Tak sobie pomyślałem. Faktem jest że nie jestem kobietą , ale zrozumieć potrafię Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:30 Tez masz depresję?Spowodowaną brzydką pogodą. Odpowiedz Link Zgłoś
pistolett Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:31 Dzisiejszego poranka jestem jak orzeł na niebie , nic mnie nie ruszy. Nawet deprecha Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:32 To gratuluję bo orły są na wymarciu.A i pod ochroną. Odpowiedz Link Zgłoś
pistolett Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:34 Dlatego trzymam sie z dala od wszelkiej pokusy. Ptasiej Grypy...itp. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:35 Oby tak dalej.Ptaki (te od ptasiej grypy)są niebezpieczne.:) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:36 a i orlice juz w stanie podeszlym.... :) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:34 wiara w mozliwosc latania to juz sa stany schizofremiczne.... Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:35 no Prosta to na Woli, tak mnie sie wydaje....:) Ale to bylo do zochy... Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:36 mieszkam z własnej "woli" na wsi :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:38 ups, to uwazaj bo nie jestes na topie...:))) Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:39 wieśniarki są fajne - patrz taka Jagusia - ta to powodzenie miała ;) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:43 ale to nie ona te orzechy tlukla, co??? :) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:39 Jak najbardziej jest na topie.Zośka popieram. Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:42 No co? Ja mieszkam w mieście.Ale mam takie marzenia.... Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:44 ty sie jeszcze porzadnie zastanow... :) Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:42 gdzie on? zara z nim porządek zrobie Odpowiedz Link Zgłoś
justynella Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:45 jaka depresja ? jesienna? przeciez zima juz ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
justynella Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:59 nie słyszałas o ataku zimy na południu polski ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:01 Słyszałam.Ale u Ciebie chyba nie tak żle bo tam gdzie najgorzej to i prądu nie mają. Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:47 rozczarowany? aaaaa.... seksiku nie będzie - to niech se gajowego poszuka Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:50 w obecnych czasach, kiedy to kapturki maja poszerzone otworki, to nie wiem czy gajowy ja zechce....:( Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:51 dobrze uda zaciśnie to się chłopina nie pozna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:52 ale ja mialam na mysli otworek w nosie..:))) Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:53 to znaczy co? będzie się bał, że go obsmara? Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:53 Idzie kapturek czerwony lasem patrzy a tu wilk w krzakach siedzi ino mu łeb wystaje. -wilku a czemu ty masz takie wielkie oczy? -pytaj kapturek -K*.... to juz sie w spokoju wysrac nie mozna... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:56 a bo kto widział wilka wegeterianina.Było tyle jagod żrec? Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:57 bo tak to juz jest jak sie w bajki (czytaj bujdy) wierzy>>>:) Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:59 a ja chodziłam jak ta głupia i jagód szukałam a wilczysko wszystko zżarło Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:00 Tylko nie kupuj tych mrozonych ,jest podejrzenie ,ze to te ktore w krzakach zostawił. Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:01 :)))))))) kupię dla gości :))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
zosia500 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:05 No coś Ty? jagody nieproszonym? dla takich to paluszki i herbata ;) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:07 Bez cukru.No chyba ,ze sami przyniosą swój.Hehehehehe.... Odpowiedz Link Zgłoś
onlyania Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:07 herbata to tylko popularna, jakby co Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:17 Trawę?Ja tam skrzynki po cytrusach mielę.Od razu jest owocowa. Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:24 Przepraszam,głupawka mnie dziś ogarneła.Idę się powygłupiać w inne miejsce. Bawcie sie dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: lenia dziś mam 08.12.05, 09:47 He,he...to tak,jak mnie:-)) Od samego rana obujam się. Pierwszy taki dzień od paru miesięcy:-) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: lenia dziś mam 08.12.05, 10:13 Myslalam, ze masz dosc zycia i milosci... Tego, to ja nie moge zrozumiec, Monmolto:) Odpowiedz Link Zgłoś