Dodaj do ulubionych

ja obiadu nie proponuje,

05.01.06, 15:31
ale lody jak najbardziej;)
Obserwuj wątek
    • zosia500 Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 15:33
      francuskie?:)
    • asja103 Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 15:34
      Ty sobie zajrzyj do swojej poczty ;)

      a lody też moga być, po obiedzie ;)

      dobra to teraz czeka kto jescze kolacje zaproponuje i mam komplet :))
    • neita33 Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 15:35
      Z automatu
    • asja103 wwwrrrrr.... 05.01.06, 15:42
      lody zaproponował i zniknął...człowiek się moze tylko oblizac ze smakiem
    • menk.a Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 15:51
      kto kręci???? i komu??? :]
      • asja103 Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 15:54
        widzę, że tu sie kręci...ale jak zwykle wokół jednego ;)


        • menk.a Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 16:07
          glodnemu chłop...chleb na myśli :]
          • asja103 Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 16:41
            hm...;)))
            • leziox Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 21:31
              Ja to moge zaoferowac dancing z dupcingiem oraz kolacjosniadanie.Spalanie
              kalorii przyswojonych w trakcie obfitego zerelka jak najbardziej i równiez.
              A lody...to takie banalne....
              • neita33 Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 21:41
                Widocznie masz więcej do zaoferowania niż on :)
                • schizoo Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 07:47
                  neita33 napisała:

                  > Widocznie masz więcej do zaoferowania niż on :)
                  nie każdy tak jak lezio lubi s/m ;)
                  • menk.a Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 08:47
                    taaaaa niektórzy lubią siedzieć w szyszkach albo zjechać gołym tyłkiem po
                    nieheblowanej desce :D
                  • neita33 Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 10:02
                    schizoo napisał:


                    > nie każdy tak jak lezio lubi s/m ;)

                    Zaskakuje mnie Twoja znajomość leziowych upodobań ;)
                    • schizoo Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 16:13
                      neita33 napisała:

                      > schizoo napisał:
                      >
                      >
                      > > nie każdy tak jak lezio lubi s/m ;)
                      >
                      > Zaskakuje mnie Twoja znajomość leziowych upodobań ;)

                      droga koleżanko wystarczy czytać co jest pisane wcześniej pan leziox
                      napisał ,że oferuje dancingi,sniadanie....więc,czy to nie jest s/m
                      ja natomiast nie mam dużych wymagań;
                      a ten drugi twój post ,to niby ja to też menk.a ???
                      no menk.a to by się ucieszyła,od razu mądrzejsza,by się stała;)
                      jeśli natomiast myślisz,ze ja to pederallo ,to wybacz złotko ale jesem przed
                      obiadem;)
                      tak ,czy owak pozdrawiam
                      • menk.a Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 16:16
                        schizoostomie, nie pragnę na powrót być mężczyzną
                        wzywasz me imię nadaremno:PP
                      • neita33 Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 16:25
                        schizoo napisał:


                        >to wybacz złotko ale jesem przed
                        > obiadem;)

                        Do tej godziny,bez obiadu...podupadniesz na zdrowiu

    • generallo ZBOCZENIEC ! ! ! 06.01.06, 14:30
      Tobie to tylko sex na myśli :(
      • menk.a Re: ZBOCZENIEC ! ! ! !!! 06.01.06, 14:36
        to ja też jestem tego ten????:o
        łał ta świadomość jeszcze bardziej rajcuje
      • neita33 Re: ZBOCZENIEC ! ! ! 06.01.06, 14:37
        Schizoo! to też Ty?
        • leziox Re: ZBOCZENIEC ! ! ! 06.01.06, 21:50
          Schizol,sama umiejetnosc czytania jeszcze nie oznacza iz posiadlo sie
          automatycznie zdolnosc logicznego analizowania oraz wyciagania wniosków.A o
          lodach kazdy potrafi napisac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka