schizoo 05.01.06, 15:31 ale lody jak najbardziej;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asja103 Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 15:34 Ty sobie zajrzyj do swojej poczty ;) a lody też moga być, po obiedzie ;) dobra to teraz czeka kto jescze kolacje zaproponuje i mam komplet :)) Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 wwwrrrrr.... 05.01.06, 15:42 lody zaproponował i zniknął...człowiek się moze tylko oblizac ze smakiem Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 15:54 widzę, że tu sie kręci...ale jak zwykle wokół jednego ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 16:07 glodnemu chłop...chleb na myśli :] Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 21:31 Ja to moge zaoferowac dancing z dupcingiem oraz kolacjosniadanie.Spalanie kalorii przyswojonych w trakcie obfitego zerelka jak najbardziej i równiez. A lody...to takie banalne.... Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: ja obiadu nie proponuje, 05.01.06, 21:41 Widocznie masz więcej do zaoferowania niż on :) Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 07:47 neita33 napisała: > Widocznie masz więcej do zaoferowania niż on :) nie każdy tak jak lezio lubi s/m ;) Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 08:47 taaaaa niektórzy lubią siedzieć w szyszkach albo zjechać gołym tyłkiem po nieheblowanej desce :D Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 10:02 schizoo napisał: > nie każdy tak jak lezio lubi s/m ;) Zaskakuje mnie Twoja znajomość leziowych upodobań ;) Odpowiedz Link Zgłoś
schizoo Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 16:13 neita33 napisała: > schizoo napisał: > > > > nie każdy tak jak lezio lubi s/m ;) > > Zaskakuje mnie Twoja znajomość leziowych upodobań ;) droga koleżanko wystarczy czytać co jest pisane wcześniej pan leziox napisał ,że oferuje dancingi,sniadanie....więc,czy to nie jest s/m ja natomiast nie mam dużych wymagań; a ten drugi twój post ,to niby ja to też menk.a ??? no menk.a to by się ucieszyła,od razu mądrzejsza,by się stała;) jeśli natomiast myślisz,ze ja to pederallo ,to wybacz złotko ale jesem przed obiadem;) tak ,czy owak pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 16:16 schizoostomie, nie pragnę na powrót być mężczyzną wzywasz me imię nadaremno:PP Odpowiedz Link Zgłoś
neita33 Re: ja obiadu nie proponuje, 06.01.06, 16:25 schizoo napisał: >to wybacz złotko ale jesem przed > obiadem;) Do tej godziny,bez obiadu...podupadniesz na zdrowiu Odpowiedz Link Zgłoś
menk.a Re: ZBOCZENIEC ! ! ! !!! 06.01.06, 14:36 to ja też jestem tego ten????:o łał ta świadomość jeszcze bardziej rajcuje Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: ZBOCZENIEC ! ! ! 06.01.06, 21:50 Schizol,sama umiejetnosc czytania jeszcze nie oznacza iz posiadlo sie automatycznie zdolnosc logicznego analizowania oraz wyciagania wniosków.A o lodach kazdy potrafi napisac. Odpowiedz Link Zgłoś