hedonista.oswiecony
05.01.06, 22:47
mój od lat jest Soprano. Nie wiem jak oni to zrobili, że takie zbiry budzą i
odrazę i sympatię... cholery jedne. Będzie o 23:15 więc zmykam się myć, golić
i obejrzeć. Kiedy indziej napiszę więcej o moich ulubieńcach.
A jakie wy polecacie i za co?
ukłony, HO:)