wesola_kicia 20.01.06, 13:18 zdrowia szczęścia i Wszystko co bylo Twoim marzeniem co jest i bedzie w przyszlosci, Niech nie uleci z Cichym westchnieniem lecz NIECH SIE SPELNI W CALOSCI Ania Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
snerfus Re: nomi 20.01.06, 14:41 wesola_kicia Ty piszesz że juz sie zegnasz a i tak jestes:D Odpowiedz Link Zgłoś