20.01.06, 13:18
zdrowia szczęścia i
Wszystko co bylo Twoim marzeniem co jest i bedzie w przyszlosci, Niech nie
uleci z Cichym westchnieniem lecz NIECH SIE SPELNI W CALOSCI
Ania
Obserwuj wątek
    • kfiat126p Re: nomi 20.01.06, 13:28
      czyje dzisiaj święto???
      • asja103 Re: nomi 20.01.06, 14:13
        nonmolta, ma imieniny :)
        • snerfus Re: nomi 20.01.06, 14:41
          wesola_kicia Ty piszesz że juz sie zegnasz a i tak jestes:D
          • asja103 Re: nomi 20.01.06, 14:59
            ja nie jestem ani kicia, ani wesoła

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka