girl32 29.03.06, 12:02 Teraz jestem szczęśliwa,odprężona.To dopiero była adrenalina. Hahahaha....że tez ja wcześniej tego nie spróbowałam:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:03 coś Ty wymyśliła? Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:05 A nic,takiego.Podniosłam adrenalinkę.Kurcze warto było:) A Ty czemu znów smutna? Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:10 dołek psychiczny pózniej Ci wyjasnie Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:11 Przykro mi:( Raz jest lepiej,raz gorzej.Takie życie. Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:12 gdzie Ci napisać na @ czy na gg?? Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:13 mozesz mi na @ ;-) poslać Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:17 majki wysłałam nie wiem czy to chciałeś ale wysłałam Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:20 kiia masz cos ode mnie na poczcie Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:21 kicia miało być ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 13:05 majki @ dzieki Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:13 @,nie otwieram już gg... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: girl @ 29.03.06, 13:09 I ja odpisałam Gdybyś czegoś potrzebowała daj znać.Zawsze podam pomocną dłoń. Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:03 co zrobiłaś :> może też by mi się przydało ;) sese podziel sie swoją wiedzą ;) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:06 Chyba nie wypada tak wszystkiego głośno mówić.W każdym razie musiałam cos szepnąć,bo bym umarła z nadmiaru wrażeń:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:06 Ale motasz , mow zaraz kobieto co zrobiłas;-) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:07 Mmmmmm....teraz wiem,że żyję....nikt mi tego dnia nie spieprzy....hehehehe... Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:08 oki, nie chcesz powiedziec to nie, ;-( Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:08 Trzeba było przyjśc złotko;) Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:10 pewno ekscytujesz sie zwykłą kąpielą , a my tu czekamy na nie wiadomo co;pppp;- ) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:11 Kąpać to ja się dopiero będę....hehehe... Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:13 Jak nie wiem jak...:) Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:13 łeeee... to nie ładnie...zaczynać i nie konczyc ;) mow maleńka co to było ;) sese Odpowiedz Link Zgłoś
nezja Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:15 pewno była w małpim gaju z małpkami po drzewach sobie pobiegac , wiec sie wsytdzi powiedziec , albo jakis masazyk a potem jakims błotkiem sie obłozyła stad potrzebuje teraz kąpieli;p;-) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:17 Kąpać to ja się TAM będę:)Jak znajdę czas:) Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:24 TAM... tzn. gdzie jedziesz :> hmm... a moze wykupiłas sobie jakas ciekawą wycieczkę w jeszcze ciekawszym towarzystwie :> albo ktoś ci ją wykupił :> :P Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:26 Zatopiony. dostałam prezent na urodziny.Do odbioru w biurze podróży.Z trzech możliwych wybrałam.Strasznie sie bałam.A jadę sama.Muszę odpocząc psychicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:29 hejjjjjjj, a ja?????????;-) sam mam tu zostac? Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:29 Nie potrzebujesz towarzystwa miłej kobitki:)))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:30 A pojedziesz ze mną? Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:31 a dokąd? mam znajomych na Ibizie Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:42 Betti ,podziekuję jak wrócę,ok...?Nie chcę zapeszyć.Tyle złych momentów już miałam... Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:45 NIE DZIEKUJ:)) Ciesze sie z Toba, oby wszystko bylo po Twojej mysli, a po powrocie opowiesz nam jak bylo:)) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:40 Zdążysz jeśli chcesz sie ze mną zabrać:) Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:41 oki to kiedy wylot? Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:39 hmm... a kto był taki kochany ze zrobił Ci taki prezent ?? siostra ?? brat ?? pewnie siostra - jesli ją masz ;0 Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:41 Hmmmm...jak to powiedzieć,no...to nie siostra. Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:42 uhh ;) a kto ?? a kto :> Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:44 Taki ktoś wazny...i zeby to zrozumieć potrzebowałam 10 lat:( Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:45 ulalalaaaaaaaaa ;) tak czy inaczej - miała ta osoba gest ;) Odpowiedz Link Zgłoś
girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:48 To się chyba miłość nazywa:) Odpowiedz Link Zgłoś
bettina75 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:50 Napewno, bo milosc ma rozne imiona....:)) Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:21 ale kurcze powiedz jeszcze co zrobiłaś..bo mnie z ciekawości skręca ;) Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:26 ale sie nam rozpocztowało towarzystwo Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:30 a Ty cos wiesz, dlaczego ta nasza girl taka szczęśliwa Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: kicia 29.03.06, 13:39 asiu wybacz, ale nie mam już sił o sytuacji wie tylko jedna osoba bo na może mi pomóc nie krzycz na majka Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: kicia 29.03.06, 13:41 hej kiciu co jest grane? mozesz mi napisac w @? Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: kicia 29.03.06, 13:43 majki mogłabym, ale Ty w niczym nie pomożesz to jest bardzo skąplikowana sprawa Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: majki goryl pojechał @ 29.03.06, 13:58 nic Ci nie zrobi to miła dziewczyna Ona lubi się droczyć Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: kicia 29.03.06, 13:45 nie mam czego wybaczać, dużo siły życzę :) a na majka nie krzyczę...no w każdym bądź razie tak mi się wydaje, że nie krzyczę Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: kicia-asja 29.03.06, 13:48 dzieki siły sie przydadza tylko nie wiem skąd je wziąść Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: kicia 29.03.06, 13:50 że tu kazda niwiasta w wiekszym lub mniejszym stopniu tu na mnie krzyczy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: kicia 29.03.06, 13:59 asiu nie krzycz na niego tylko dlatego,że to jeden z nie wielu facetó z których została na ft Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:00 ale ja na niego nie krzyczę...tak sie tylko drażnię oj widzę, że bardzo Ci smutno...jeśli tak mnie dzisiaj odbierasz Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: kicia 29.03.06, 14:02 bardzo :( czytaj wyżej co napisałam majkiemu o Tobie Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:07 Ty to mnie znasz ;) Kiciu Kochana..wiem, że nie mogę Ci pomóc...ale gdybyś czego potrzebowała to wal śmiało :) Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: asju majki 29.03.06, 14:08 za wczesnie enter wcisnełam zostawiam was samych ide na spacerek Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:08 własnie asja wyslij mi swą fote bym mógł wiedzieć z kim sie drocze ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:15 daj najpierw swoją, żebym wiedziała czy warto wysyłać ;P Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:18 cieszę się , że Ciebie to bawi :) musze się zabrać za robotę...no Ty zaraz konczysz, ciekawam jaki rodzaj pracy wykonujesz, że tyle możesz siedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:20 hm, bardzo iezko pracuje-umysłowo ;-), (kierownik działu sprzedazy ;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:22 fakt ciężka praca... jak tak dalej będziesz pracowal to wam sprzedaż spadnie... Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:26 to trza bedzie zrobic redukje zatrudnienia ;-p Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 ktoś się obarził? 29.03.06, 14:32 no tak czy siak, musze zabrać się za pracę, pa miłego dnia życzę :) ps. a zdjęcie na pocztę, raz proszę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
majki1976 Re: ktoś się obarził? 29.03.06, 14:37 o włąsnie, zdjątko mi wyslij, podac ci adres? majki1976@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:25 my tu gadu, gadu o pracy...tak sprytnie odeszłeś od najważniejszego tematu ;) Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:33 majki, kiedy Ty sie nauczysz odpowiednio podpisywać pod postami? hę..;) a jak Kicia ma wiedzieć, że to do niej...zrób poprawkę Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:37 a Ty do cholery mi tu nie przytakuj...trzeba było zaprzeczyć ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
asja103 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:42 Ty mi sie tu nie uśmiechaj...czekam Odpowiedz Link Zgłoś
smutna_kicia Re: no to gratuluje :))majki 29.03.06, 13:42 goryla wysłałam z wiadomością na @ Odpowiedz Link Zgłoś