Dodaj do ulubionych

HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam

29.03.06, 12:02
Teraz jestem szczęśliwa,odprężona.To dopiero była adrenalina.
Hahahaha....że tez ja wcześniej tego nie spróbowałam:)
Obserwuj wątek
    • smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:03
      coś Ty wymyśliła?
      • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:05
        A nic,takiego.Podniosłam adrenalinkę.Kurcze warto było:)
        A Ty czemu znów smutna?
        • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:06
          jak to zrobiłaś?
        • smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:10
          dołek psychiczny
          pózniej Ci wyjasnie
          • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:11
            Przykro mi:(
            Raz jest lepiej,raz gorzej.Takie życie.
            • smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:12
              gdzie Ci napisać na @ czy na gg??
              • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:13
                mozesz mi na @ ;-) poslać
                • smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:17
                  majki wysłałam
                  nie wiem czy to chciałeś
                  ale wysłałam
                  • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:20
                    kiia masz cos ode mnie na poczcie
                    • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:21
                      kicia miało być ;-)
                      • smutna_kicia Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 13:05
                        majki @
                        dzieki
              • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:13
                @,nie otwieram już gg...
                • smutna_kicia girl @ 29.03.06, 12:15
                  • girl32 Re: girl @ 29.03.06, 12:23
                    Odpowiedziałam.
                    • smutna_kicia Re: girl @ 29.03.06, 13:06
                      czytałam
                      i też odpisałam
                      • girl32 Re: girl @ 29.03.06, 13:09
                        I ja odpisałam
                        Gdybyś czegoś potrzebowała daj znać.Zawsze podam pomocną dłoń.
                        • majki1976 Re: girl @ 29.03.06, 13:11
                          kicia dzieki
                          • smutna_kicia Re: girl @ 29.03.06, 13:18
                            majki nie ma za co
                            girl odpisałam
                            • girl32 Re: girl @ 29.03.06, 13:21
                              @Kiciu.
                              • smutna_kicia Re: girl i majki @ 29.03.06, 13:28
    • more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:03
      co zrobiłaś :>
      może też by mi się przydało ;)
      sese

      podziel sie swoją wiedzą ;)
      • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:06
        Chyba nie wypada tak wszystkiego głośno mówić.W każdym razie musiałam cos
        szepnąć,bo bym umarła z nadmiaru wrażeń:))))
    • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:04
      ???????
      • nezja Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:06
        Ale motasz , mow zaraz kobieto co zrobiłas;-)
        • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:07
          Mmmmmm....teraz wiem,że żyję....nikt mi tego dnia nie spieprzy....hehehehe...
          • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:08
            oki, nie chcesz powiedziec to nie, ;-(
            • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:09
              :)))
      • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:08
        Trzeba było przyjśc złotko;)
        • nezja Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:10
          pewno ekscytujesz sie zwykłą kąpielą , a my tu czekamy na nie wiadomo co;pppp;-
          )
          • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:11
            Kąpać to ja się dopiero będę....hehehe...
            • nezja Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:12
              guło jedna , MÓW;-)
              • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:13
                Jak nie wiem jak...:)
    • more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:13
      łeeee... to nie ładnie...zaczynać i nie konczyc ;)
      mow maleńka co to było ;)
      sese
      • nezja Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:15
        pewno była w małpim gaju z małpkami po drzewach sobie pobiegac , wiec sie
        wsytdzi powiedziec , albo jakis masazyk a potem jakims błotkiem sie obłozyła
        stad potrzebuje teraz kąpieli;p;-)
        • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:17
          Kąpać to ja się TAM będę:)Jak znajdę czas:)
          • more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:24
            TAM... tzn. gdzie jedziesz :>

            hmm... a moze wykupiłas sobie jakas ciekawą wycieczkę w jeszcze ciekawszym
            towarzystwie :> albo ktoś ci ją wykupił :> :P
            • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:26
              Zatopiony.
              dostałam prezent na urodziny.Do odbioru w biurze podróży.Z trzech możliwych
              wybrałam.Strasznie sie bałam.A jadę sama.Muszę odpocząc psychicznie.
              • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:29
                hejjjjjjj, a ja?????????;-) sam mam tu zostac?
              • khinga Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:29
                Nie potrzebujesz towarzystwa miłej kobitki:))))))))))
                • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:30
                  A pojedziesz ze mną?
                  • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:31
                    a dokąd? mam znajomych na Ibizie
                    • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:36
                      Egipt
                      • bettina75 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:39
                        gratuluje:))))
                        • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:42
                          Betti ,podziekuję jak wrócę,ok...?Nie chcę zapeszyć.Tyle złych momentów już
                          miałam...
                          • bettina75 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:45
                            NIE DZIEKUJ:))
                            Ciesze sie z Toba, oby wszystko bylo po Twojej mysli,
                            a po powrocie opowiesz nam jak bylo:))
                      • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:39
                        oki, kiedy?
                        • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:40
                          Zdążysz jeśli chcesz sie ze mną zabrać:)
                          • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:41
                            oki to kiedy wylot?
                      • more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:39
                        hmm... a kto był taki kochany ze zrobił Ci taki prezent ??

                        siostra ?? brat ??
                        pewnie siostra - jesli ją masz ;0
                        • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:41
                          Hmmmm...jak to powiedzieć,no...to nie siostra.
                          • more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:42
                            uhh ;) a kto ?? a kto :>
                            • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:44
                              Taki ktoś wazny...i zeby to zrozumieć potrzebowałam 10 lat:(
                              • more.words Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:45
                                ulalalaaaaaaaaa ;)

                                tak czy inaczej - miała ta osoba gest ;)
                                • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:48
                                  To się chyba miłość nazywa:)
                                  • bettina75 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 12:50
                                    Napewno, bo milosc ma rozne imiona....:))
                                    • majki1976 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 13:01
                                      o!
                                      • girl32 Re: HA HA HA....zrobiłam to,zrobiłam 29.03.06, 13:03
                                        O!!!
                                        :))))))
    • asja103 no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:21
      ale kurcze powiedz jeszcze co zrobiłaś..bo mnie z ciekawości skręca ;)
      • majki1976 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:26
        ale sie nam rozpocztowało towarzystwo
        • asja103 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:30
          a Ty cos wiesz, dlaczego ta nasza girl taka szczęśliwa
        • majki1976 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:30
          kicia @ dla ciebie
          • smutna_kicia Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:32
            majki dzieki za małpe
            • asja103 kicia 29.03.06, 13:34
              czemu Ty taka smutna?
              • smutna_kicia Re: kicia 29.03.06, 13:39
                asiu wybacz,
                ale nie mam już sił
                o sytuacji wie tylko jedna osoba
                bo na może mi pomóc
                nie krzycz na majka
                • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 13:41
                  hej kiciu co jest grane? mozesz mi napisac w @?
                  • smutna_kicia Re: kicia 29.03.06, 13:43
                    majki mogłabym,
                    ale Ty w niczym nie pomożesz
                    to jest bardzo skąplikowana sprawa
                    • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 13:45
                      kicia ,@ dla ciebie juz jest
                      • smutna_kicia majki goryl pojechał @ 29.03.06, 13:50
                        • majki1976 Re: majki goryl pojechał @ 29.03.06, 13:54
                          @ przyjechała kiciu
                          • majki1976 Re: majki goryl pojechał @ 29.03.06, 13:55
                            zaraz mnie asja opier...
                            • smutna_kicia Re: majki goryl pojechał @ 29.03.06, 13:58
                              nic Ci nie zrobi
                              to miła dziewczyna
                              Ona lubi się droczyć
                            • asja103 a niby za co? ;) 29.03.06, 13:58
                          • smutna_kicia Re: majki goryl pojechał @ 29.03.06, 13:57
                            dojechała i odjechała
                • asja103 Re: kicia 29.03.06, 13:45
                  nie mam czego wybaczać, dużo siły życzę :)

                  a na majka nie krzyczę...no w każdym bądź razie tak mi się wydaje, że nie
                  krzyczę
                  • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 13:46
                    się już do tego tu przyzwyczaiłem ;-)
                    • smutna_kicia Re: kicia-asja 29.03.06, 13:48
                      dzieki
                      siły sie przydadza
                      tylko nie wiem skąd je wziąść
                    • asja103 Re: kicia 29.03.06, 13:48
                      że ja na Ciebie krzyczę?

                      • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 13:50
                        że tu kazda niwiasta w wiekszym lub mniejszym stopniu tu na mnie krzyczy ;-)
                        • asja103 Re: kicia 29.03.06, 13:52
                          widać co Ci sie należy ;)
                          • smutna_kicia Re: kicia 29.03.06, 13:59
                            asiu nie krzycz na niego
                            tylko dlatego,że to jeden z nie wielu facetó
                            z których została na ft
                            • asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:00
                              ale ja na niego nie krzyczę...tak sie tylko drażnię


                              oj widzę, że bardzo Ci smutno...jeśli tak mnie dzisiaj odbierasz
                              • smutna_kicia Re: kicia 29.03.06, 14:02
                                bardzo
                                :(
                                czytaj wyżej co napisałam majkiemu
                                o Tobie
                                • asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:07
                                  Ty to mnie znasz ;)


                                  Kiciu Kochana..wiem, że nie mogę Ci pomóc...ale gdybyś czego potrzebowała to
                                  wal śmiało :)
                                  • smutna_kicia Re: kicia 29.03.06, 14:09
                                    jakby co to odezwe sie
                                    teraz zmykam
                                    • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:11
                                      oki kiciu, trzymaj sie ,
                            • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:01
                              oki, byłem , jestem ,bede ;-)
                              • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:02
                                z asja się lubie droczyć ;-)
                                • asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:06
                                  i bardzo dobrze :)

                                  • smutna_kicia asju majki 29.03.06, 14:07

                                    • smutna_kicia Re: asju majki 29.03.06, 14:08
                                      za wczesnie enter wcisnełam
                                      zostawiam was samych
                                      ide na spacerek
                                  • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:08
                                    własnie asja wyslij mi swą fote bym mógł wiedzieć z kim sie drocze ;-)
                                    • asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:15
                                      daj najpierw swoją, żebym wiedziała czy warto wysyłać ;P
                                      • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:16
                                        ha ha ha
                                        • asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:18
                                          cieszę się , że Ciebie to bawi :)

                                          musze się zabrać za robotę...no Ty zaraz konczysz, ciekawam jaki rodzaj pracy
                                          wykonujesz, że tyle możesz siedzieć
                                          • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:20
                                            hm, bardzo iezko pracuje-umysłowo ;-), (kierownik działu sprzedazy ;-))
                                            • asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:22
                                              fakt ciężka praca...

                                              jak tak dalej będziesz pracowal to wam sprzedaż spadnie...
                                              • majki1976 Re: kicia 29.03.06, 14:26
                                                to trza bedzie zrobic redukje zatrudnienia ;-p
                                                • asja103 ktoś się obarził? 29.03.06, 14:32
                                                  no tak czy siak, musze zabrać się za pracę, pa


                                                  miłego dnia życzę :)

                                                  ps. a zdjęcie na pocztę, raz proszę ;)
                                                  • majki1976 Re: ktoś się obarził? 29.03.06, 14:37
                                                    o włąsnie, zdjątko mi wyslij, podac ci adres? majki1976@gazeta.pl
                                                  • majki1976 Re: ktoś się obarził? 29.03.06, 14:40
                                                    ;-)))))))
                                                  • asja103 Re: ktoś się obarził? 29.03.06, 14:59
                                                    no to poszło na @ ;))
                                            • asja103 Re: kicia 29.03.06, 14:25
                                              my tu gadu, gadu o pracy...tak sprytnie odeszłeś od najważniejszego tematu ;)
          • asja103 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:33
            majki, kiedy Ty sie nauczysz odpowiednio podpisywać pod postami? hę..;)

            a jak Kicia ma wiedzieć, że to do niej...zrób poprawkę
            • asja103 jednak znalazła ;) 29.03.06, 13:33
            • majki1976 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:34
              oj kurcze asja spoko ;-)
              • asja103 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:35
                lubię się czepiać ;))
                • majki1976 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:36
                  wiem, ale oki
                  • asja103 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:37
                    a Ty do cholery mi tu nie przytakuj...trzeba było zaprzeczyć ;))
                    • majki1976 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:39
                      ;-)))))
                      • asja103 Re: no to gratuluje :)) 29.03.06, 13:42
                        Ty mi sie tu nie uśmiechaj...czekam
                      • smutna_kicia Re: no to gratuluje :))majki 29.03.06, 13:42
                        goryla wysłałam z wiadomością na @

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka