Dodaj do ulubionych

Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-(

23.04.06, 23:00
Obserwuj wątek
    • wesolutka72 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:06
      Ja jestem grzeczna dziewczynka hehehehe
      • nezja Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:07
        A Ty gdzie sie podziewałas?;-)
        • wesolutka72 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:10
          Bylam w klasztorze...ale mnie wyrzucili hehehehe
          • nezja Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:11
            > Bylam w klasztorze...ale mnie wyrzucili hehehehe
            gooopia ...wracaj do nich i przepros;-))))))
            • wesolutka72 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:13
              To ja myslalam ze sie cieszysz ze jestem...a tu prosze jakie slowa...idz i nie
              wracaj :))))

              nezja napisała:
              gooopia ...wracaj do nich i przepros;-))))))
              • girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:21
                Nie bądż goopia:) Nie wracaj.
      • girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:08
        Cześć dziewuszki.Jak to nie ma z kim,a ja? Ja nawet niegrzeczna jestem.Tylko
        nie wiem czy mój komp mi pozwoli porozrabiać,być może znowu mnie wyrzuci:(
        • nezja Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:10
          girl , wróciłas, mow jak było;-)))
          • girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:19
            nezja napisała:

            > girl , wróciłas, mow jak było;-)))
            Odjazdowo.Gorąco polecam,choć jak dla mnie stanowczo za ciepło:)
            • leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:22
              Moga tu sie wypowiadac tylko niegrzeczne dziewczynki czy niegrzeczne chlopcyki
              tez?Bo jak nie to ja moge sie wlasnorecznie usunac znaczy...
              • girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:28
                Chłopcyki tez mogą.
                Tylko chyba dziewczynki uciekły:(
                • leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:30
                  Wiec nie pozostaje nic innego jak samogwalt,dokonany na butelce piwa,skoro
                  dziewcynka co to niby taka rozrabiara jezd,uciekla gdzie pieprz
                  rosnie.Ot,obiecanki cacanki...
                  • girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:33
                    To może przelej piffffko do szkła:) Coby Cię ta butelka nie kusiła:)
    • khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:30
      Ależ nie narzekaj...jak nie ma z kim:))

      Witajcie:))))))))))))
      • girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:33
        Khinga masz @:)
        • leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:38
          Nie zrobimy pewnie dyskoteki bo jutro panny marianny ida sie podniecac praca,ale
          moze w nastepny weekend disco wypali jak nic.Zaczynam chyba zbierac skrzynki
          wypelnione piwem...
          • girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:39
            Mam nadzieję,ze nie mówisz o disco polo:)
            • khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:40
              Ja tam lubię disco polo:))
              Idę na pocztę:)
              • girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:41
                Tylko weż latarkę :)
                • leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:49
                  I nie daj sie pogryzc inteligentnym psom-rottweilerom,pilnujacym pocztowej
                  placówki...
                  • girl32 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:50
                    Chyba już ją pogryzły,bo "wcieło" nam Khingę:(
                    • khinga Jestem:)) 23.04.06, 23:54
                      Girl,teraz Twoja pora:))
                      Idź,psów ni ma:))
                      • girl32 Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:04
                        Psów rzeczywiście nie było,ale nie mówiłaś,ze Zenek pod drzwiami leży:)
                        • khinga Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:07
                          Dobierał się do mnie,więc skasowałam go :P
                          Cham!!
                          • girl32 Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:09
                            To trzeba było tak od razu.A coś mi się jednak wydoawało,ze juz nie żyje:)
                            Pójdź,sprawdź.Ja sie boję.
                            • khinga Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:10
                              Ok...ale chodź ze mną:))
                              • girl32 Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:11
                                Ale potrzymasz mnie za ręke?
                                • khinga Re: Jestem:)) 24.04.06, 00:37
                                  Nie tylko za rękę :PPP

                                  Teraz chodźmy do Ciebie:))
                    • leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:55
                      Tak to jezd jak sie babolek po nocy wlóczy bez jakiegos porzadnego goryla na
                      smyczy...
                      • khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 23.04.06, 23:56
                        Żyję:))
                        Poradziłam sobie sama:))..jak we wszystkim:)
                        • leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 00:09
                          No to pogratulowac radzenia sobie samej we wszystkim.Jeszcze tylko powzdychac do
                          prawdziwej milosci,kogos milego w domu,odlozyc na bok wibrator i isc spac.
                          • khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 00:11
                            Wibratora nie posiadam:))
                            • leziox Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 00:13
                              No cóz,to tylko wspólczuc.Paluszek,paluszkiem,ale co ja ci tam bede tlumaczyl
                              jak ty sama i tak bardziej doswiadczona.Przez zycie naturalnie...
                              • khinga Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 00:39
                                No,ale dziękuję za cenne rady:))
    • girl32 Khinga!!!!!!! 24.04.06, 00:27
      Czy to znowu Zenek Cię napadł? A wydawał się nieżywy:)
      • leziox Re: Khinga!!!!!!! 24.04.06, 00:29
        Cicho byyyc!Zenek nadal spi,pod tymi samymi drzwiami i na tej samej wycieraczce.
        • girl32 Re: Khinga!!!!!!! 24.04.06, 00:31
          Ciiiii...
          • khinga Re: Khinga!!!!!!! 24.04.06, 00:38
            Echhhh....Zenek martwy:)
            Dzwoniłam do zakładu pogrzebowego :P
    • albercik7 Re: Wpadłam porozrabiać , a tu ni ma z Kim;-( 24.04.06, 20:44
      to dawaj malenka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka