Dodaj do ulubionych

Efeniet Anna

22.05.06, 16:53
jak donosi dzisiejsze TI, tak
nazywac sie bedzie najmłodsza Wiśni.
Efeniet po grecku znaczy wybrana( tak dla ścisłości)


Obserwuj wątek
    • drzejms-buond Re: Efeniet Anna 22.05.06, 17:03
      łomatko..a to gdzie un ja wybierał??? na targu?
    • dora38 Re: Efeniet Anna 22.05.06, 17:13
      pewnie Eurowizją sie zainspirował
      • olesia.z Re: Efeniet Anna 22.05.06, 19:15
        Troche brzmi jak taniefekt....
      • ja27-09 Re: Efeniet Anna 22.05.06, 19:41
        Ja myślę, że w obecnej sytuacji powinien jednak zrobić odwrót od Gracji, wszak
        owa przyniosła mu niefart. Może jednak coś z laciny....
        Co on na łep upadł?? Dziecko chce skrzywdzić?? Wystarczy, że już starsze mają
        przerąbane.
        • maro76 Re: Efeniet Anna 22.05.06, 19:44
          powinien córke Eurowizja nazwać;))))

          Eurowizja Wiśniewska, ładnie:))))
          • around_the_sun Re: Efeniet Anna 22.05.06, 19:46
            O rany Druhu, pół Muszyny słyszy jak sie ryję ze śmiechu :)
            :-D )))))))))))))))))))))
            • laferme Re: Efeniet Anna 22.05.06, 19:58
              ja dzisiaj moja znajoma zapytalam "zgadnij jak bedzie sie nazywala coreczka
              Wisniewskiego?" na co ona "nie wiem pewnie jakas Ifigenia" prawie z krzesła
              spadłam ledwo wyzipałam "blisko" :)
              toż to takie piekne imie buahahaha
              • drzejms-buond Re: Efeniet Anna 23.05.06, 09:52
                :-D))))))))
                a swoją drogą...
                sprzedać własne dziecko żeby odnieść sukces ( co zresztą mu sie nie udało)
                to dopiero CHOOOOORE!
                • szukajacy_sensacji Re: Efeniet Anna 23.05.06, 09:58
                  Po tym cyrku w szpitalu, kiedy kazał przestać rodzić Mandarynie grożąc skokiem
                  przez okno nic mnie już nie zdziwi.
                  • laferme Re: Efeniet Anna 23.05.06, 18:34
                    coooo?? pierwsze slysze :D
                    • szukajacy_sensacji Re: Efeniet Anna 23.05.06, 19:04
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=26334&w=35886165&v=2&s=0
                      • dora38 Re: Efeniet Anna 23.05.06, 19:07
                        taaaaaaaaaa, to ten sławny wywiad z Kanclerzowa,
                        • drzejms-buond Re: Efeniet Anna 24.05.06, 10:22
                          kolejne dziecko nazwie pewnie..
                          SOPOT albo Mrągowo!!!
                          bo chyba nie ŁÓDSTOK?
                          • nioma Re: Efeniet Anna 24.05.06, 10:52
                            a swoja droga to wiecie co bym wam pani w urzedzie powiedziala jakbyscie tak
                            chcieli nazwac dziecko? takiego imienia nie ma w kalendarzu i bujanko, a jak
                            koles wystepuje w tiwi i zielone wlosy to moze wszystko, nawet tak obesrane
                            imiona wymyslac
                            grrrrrrrrrrrrr
                            idzie dziecko do szkoly: Fabien Wisniewska - litosci - to brzmi jak kiepski
                            kawal. Imiona trzeba dopasowywac do nazwiska
                            Glonojad Tyszkiewiczowa? Nie! Anastazja Gówniczynka? Nie!
                            i tak samo nie Fabienne Wisniewska
                            • drzejms-buond Re: Efeniet Anna 24.05.06, 10:54
                              yyyyyyyyyyy
                              masz nieaktualne dane...
                              teraz mozna nazwać sobie dziecko jak sie chce niezależnie od koloru włosów.
                              Moi znajomi ze Skierniewic (krisznowcy) dali swojej córeczce na imie Radhika..
                              bez problemu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka