dora38 22.05.06, 16:53 jak donosi dzisiejsze TI, tak nazywac sie bedzie najmłodsza Wiśni. Efeniet po grecku znaczy wybrana( tak dla ścisłości) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
drzejms-buond Re: Efeniet Anna 22.05.06, 17:03 łomatko..a to gdzie un ja wybierał??? na targu? Odpowiedz Link Zgłoś
ja27-09 Re: Efeniet Anna 22.05.06, 19:41 Ja myślę, że w obecnej sytuacji powinien jednak zrobić odwrót od Gracji, wszak owa przyniosła mu niefart. Może jednak coś z laciny.... Co on na łep upadł?? Dziecko chce skrzywdzić?? Wystarczy, że już starsze mają przerąbane. Odpowiedz Link Zgłoś
maro76 Re: Efeniet Anna 22.05.06, 19:44 powinien córke Eurowizja nazwać;)))) Eurowizja Wiśniewska, ładnie:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Efeniet Anna 22.05.06, 19:46 O rany Druhu, pół Muszyny słyszy jak sie ryję ze śmiechu :) :-D ))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
laferme Re: Efeniet Anna 22.05.06, 19:58 ja dzisiaj moja znajoma zapytalam "zgadnij jak bedzie sie nazywala coreczka Wisniewskiego?" na co ona "nie wiem pewnie jakas Ifigenia" prawie z krzesła spadłam ledwo wyzipałam "blisko" :) toż to takie piekne imie buahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Efeniet Anna 23.05.06, 09:52 :-D)))))))) a swoją drogą... sprzedać własne dziecko żeby odnieść sukces ( co zresztą mu sie nie udało) to dopiero CHOOOOORE! Odpowiedz Link Zgłoś
szukajacy_sensacji Re: Efeniet Anna 23.05.06, 09:58 Po tym cyrku w szpitalu, kiedy kazał przestać rodzić Mandarynie grożąc skokiem przez okno nic mnie już nie zdziwi. Odpowiedz Link Zgłoś
szukajacy_sensacji Re: Efeniet Anna 23.05.06, 19:04 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=26334&w=35886165&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
dora38 Re: Efeniet Anna 23.05.06, 19:07 taaaaaaaaaa, to ten sławny wywiad z Kanclerzowa, Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Efeniet Anna 24.05.06, 10:22 kolejne dziecko nazwie pewnie.. SOPOT albo Mrągowo!!! bo chyba nie ŁÓDSTOK? Odpowiedz Link Zgłoś
nioma Re: Efeniet Anna 24.05.06, 10:52 a swoja droga to wiecie co bym wam pani w urzedzie powiedziala jakbyscie tak chcieli nazwac dziecko? takiego imienia nie ma w kalendarzu i bujanko, a jak koles wystepuje w tiwi i zielone wlosy to moze wszystko, nawet tak obesrane imiona wymyslac grrrrrrrrrrrrr idzie dziecko do szkoly: Fabien Wisniewska - litosci - to brzmi jak kiepski kawal. Imiona trzeba dopasowywac do nazwiska Glonojad Tyszkiewiczowa? Nie! Anastazja Gówniczynka? Nie! i tak samo nie Fabienne Wisniewska Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Efeniet Anna 24.05.06, 10:54 yyyyyyyyyyy masz nieaktualne dane... teraz mozna nazwać sobie dziecko jak sie chce niezależnie od koloru włosów. Moi znajomi ze Skierniewic (krisznowcy) dali swojej córeczce na imie Radhika.. bez problemu Odpowiedz Link Zgłoś