justynella 24.07.06, 10:44 poznac, umowic ze soba dwojke swoich znajomych ? hmm .. niby proste, a jednak siedze, mysle i nie wiem jak .. :/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
t-mon Re: jak to zrobić 24.07.06, 12:05 ale to 2 twoich znajomych płci przeciwnych - i ty chcesz ich umówić ze sobą w celu randkowym mam rozumieć?? Odpowiedz Link Zgłoś
pkulej Re: jak to zrobić 24.07.06, 12:46 > poznac, umowic ze soba dwojke swoich znajomych ? > hmm .. niby proste, a jednak siedze, mysle i nie wiem jak .. :/ Umów się z nimi, np na piwo. Jak zobaczysz, że coś zaiskrzyło to się zmyjesz:) Odpowiedz Link Zgłoś
vai Re: jak to zrobić 24.07.06, 13:35 albo zrób tak: zapytaj twojej znajomej czy bardzo jej sie chce... jak powie że tak to powiedz że możesz temu zaradzić:) potem zapytaj znajomego czy nie ma ochoty wystukać fajną laske... oczywiście zakładam że jako prawdziwy facet powie "jasne!" i sam zapyta "gdzie ta laska ?" ..no i masz problem z głowy:) Odpowiedz Link Zgłoś
vai Re: jak to zrobić 25.07.06, 09:50 no i masz po problemie:) a zrobiłaś już co Ci radziłem? zeszli sie razem?:D Odpowiedz Link Zgłoś
szubrawiec76 Re: jak to zrobić 25.07.06, 09:58 może nie warto kombinować... a po prostu umówić ich w formie "Randki w ciemno".. tzn. każdy wie co jest grane :) Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_kicia Re: jak to zrobić 25.07.06, 10:01 zaproś ich do siebie, albo zwróć się do nich z prośbą,naprzykład z malowaniem :D Odpowiedz Link Zgłoś
vai Re: jak to zrobić 25.07.06, 10:14 albo zaproś ich do siebie i............ trójkacik:p :) Odpowiedz Link Zgłoś
justynella Re: jak to zrobić 25.07.06, 10:48 nie kombinowalam zainteresowala jego Nią, Ją nim .. a reszta zalezy od nich ;p zreszta .. znudziło mnie to ;P Odpowiedz Link Zgłoś
vai Re: jak to zrobić 25.07.06, 13:51 mówie ci że powinnaś ty sie w to wmieszać.. sexy ciuchy załóż ( o ile takowe posiadasz), zaproś ich do siebie i daj czadu:) Odpowiedz Link Zgłoś
justynella Re: jak to zrobić 25.07.06, 14:21 wiem wiem ciepło jest i boli Cie głowa ;P Odpowiedz Link Zgłoś