Dodaj do ulubionych

jak to zrobić

24.07.06, 10:44
poznac, umowic ze soba dwojke swoich znajomych ?
hmm .. niby proste, a jednak siedze, mysle i nie wiem jak .. :/
Obserwuj wątek
    • t-mon Re: jak to zrobić 24.07.06, 12:05
      ale to 2 twoich znajomych płci przeciwnych - i ty chcesz ich umówić ze sobą w celu randkowym mam rozumieć??
    • pkulej Re: jak to zrobić 24.07.06, 12:46
      > poznac, umowic ze soba dwojke swoich znajomych ?
      > hmm .. niby proste, a jednak siedze, mysle i nie wiem jak .. :/

      Umów się z nimi, np na piwo. Jak zobaczysz, że coś zaiskrzyło to się zmyjesz:)
      • vai Re: jak to zrobić 24.07.06, 13:35
        albo zrób tak:
        zapytaj twojej znajomej czy bardzo jej sie chce...
        jak powie że tak to powiedz że możesz temu zaradzić:)

        potem zapytaj znajomego czy nie ma ochoty wystukać fajną laske...
        oczywiście zakładam że jako prawdziwy facet powie "jasne!" i sam zapyta "gdzie
        ta laska ?"

        ..no i masz problem z głowy:)
        • justynella Re: jak to zrobić 24.07.06, 17:13
          no ba!
          jakie to proste ..
          • vai Re: jak to zrobić 25.07.06, 09:08
            no widzisz dziefczinko:)
            • justynella Re: jak to zrobić 25.07.06, 09:12
              gotowe ;P
              • vai Re: jak to zrobić 25.07.06, 09:50
                no i masz po problemie:)
                a zrobiłaś już co Ci radziłem?
                zeszli sie razem?:D
    • szubrawiec76 Re: jak to zrobić 25.07.06, 09:58
      może nie warto kombinować... a po prostu umówić ich w formie "Randki w ciemno".. tzn. każdy wie co jest grane :)
      • wesola_kicia Re: jak to zrobić 25.07.06, 10:01
        zaproś ich do siebie,
        albo zwróć się do nich z prośbą,naprzykład z malowaniem :D
        • vai Re: jak to zrobić 25.07.06, 10:14
          albo zaproś ich do siebie i............ trójkacik:p :)
          • justynella Re: jak to zrobić 25.07.06, 10:48
            nie kombinowalam
            zainteresowala jego Nią, Ją nim .. a reszta zalezy od nich ;p

            zreszta .. znudziło mnie to ;P
            • vai Re: jak to zrobić 25.07.06, 13:51
              mówie ci że powinnaś ty sie w to wmieszać..
              sexy ciuchy załóż ( o ile takowe posiadasz), zaproś ich do siebie i daj czadu:)
              • justynella Re: jak to zrobić 25.07.06, 14:21
                wiem wiem

                ciepło jest i boli Cie głowa ;P
              • vai Re: jak to zrobić 25.07.06, 14:22
                ależ skąd :) wręcz przeciwnie, zimno mi:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka