nutopia 28.07.06, 23:08 elvis www.s-plan.fslife.co.uk/elvis/elvis.gif Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kamilar Re: po krzywemu 28.07.06, 23:11 spać idę, jeszcze wczorajszego picia nie odespałem Odpowiedz Link Zgłoś
nutopia Re: po krzywemu 28.07.06, 23:14 nekroskop88 napisał: > bez nas piłeś?! > > typisch Kamilar! bez nas Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: po krzywemu 28.07.06, 23:16 żenuła! chodźmy stąd Nutopio, nie dorośli jeszcze do przebywania z nami Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: po krzywemu 28.07.06, 23:18 Ano, bez was zem pił i to tak juz z 20 raz w tym miesiacu. Dopowiem tylko, że z finału wczorajszego picia nie bylibyście zadowoleni, ja też nie byłem. Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: po krzywemu 28.07.06, 23:19 stało się to czego sie najbardziej obawiales? Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: po krzywemu 28.07.06, 23:20 Nie, tylko niektórzy nie powinni pić, bo im sie agresja załącza i tylko sobie problemy robią i innym. Odpowiedz Link Zgłoś
nekroskop88 Re: po krzywemu 28.07.06, 23:20 a to takie buty no to dobrze, ze nas nie bylo dobrze dla tych co im sie agresja zalacza, Nutopia by ich zalatwila Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: po krzywemu 28.07.06, 23:25 Sami się wyłączyli z obiegu i se krzywde zrobili:) Odpowiedz Link Zgłoś