28.07.06, 23:08
elvis
www.s-plan.fslife.co.uk/elvis/elvis.gif
Obserwuj wątek
    • kamilar Re: po krzywemu 28.07.06, 23:11
      spać idę, jeszcze wczorajszego picia nie odespałem
      • nekroskop88 Re: po krzywemu 28.07.06, 23:13
        bez nas piłeś?!
        • nutopia Re: po krzywemu 28.07.06, 23:14
          nekroskop88 napisał:

          > bez nas piłeś?!
          >
          >
          typisch Kamilar! bez nas
          • nekroskop88 Re: po krzywemu 28.07.06, 23:16
            żenuła!
            chodźmy stąd Nutopio, nie dorośli jeszcze do przebywania z nami
            • kamilar Re: po krzywemu 28.07.06, 23:18
              Ano, bez was zem pił i to tak juz z 20 raz w tym miesiacu. Dopowiem tylko, że z
              finału wczorajszego picia nie bylibyście zadowoleni, ja też nie byłem.
              • nekroskop88 Re: po krzywemu 28.07.06, 23:19
                stało się to czego sie najbardziej obawiales?
                • kamilar Re: po krzywemu 28.07.06, 23:20
                  Nie, tylko niektórzy nie powinni pić, bo im sie agresja załącza i tylko sobie
                  problemy robią i innym.
                  • nekroskop88 Re: po krzywemu 28.07.06, 23:20
                    a to takie buty
                    no to dobrze, ze nas nie bylo
                    dobrze dla tych co im sie agresja zalacza, Nutopia by ich zalatwila
                    • kamilar Re: po krzywemu 28.07.06, 23:25
                      Sami się wyłączyli z obiegu i se krzywde zrobili:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka