Dodaj do ulubionych

Kupilismy psa

02.09.06, 21:46
Od wczoraj mamy nową członkinię rodziny. Piesek rasy beagle. Wszyscy pukają
sie w czoło, ze jeszcze tylko tego mi potrzeba. Dwójka małych dzieci i pies,
zobaczymy czy maja rację:-)
Obserwuj wątek
    • iwona-mama-majki Re: Kupilismy psa 03.09.06, 08:46
      a ja Wam bardzo gratuluję decyzji :) dzieci i pies to super sprawa, no a beagle
      uwielbiam i jak kiedyś zabraknie naszej suni to prawdopodobnie też zdecydujemy
      się na tę rasę
      • aolka Re: Kupilismy psa 03.09.06, 22:11
        bardzo dobra decyzja, mnóstwo dodatkowych atrakcji no i dzieci sie podobno
        lepiej wychowują..
        p.s. wczoraj naszego psa kopnął koń. nie wiedziałam kogo ratować, paszczura
        który wył w niebogłosy, bo jego pieska boli, czy psa, który skowyczał, bo go
        naprawdę bolało... :))
        podobnych atrakcji nie życzę
        pozdrawiam
        • cz.wrona Re: Kupilismy psa 06.09.06, 16:58
          Bardzo bardzo dobrze. Nasza sunia obecnie jest na urlopie u Babci ;))) z racji
          ze rok szkolny i chcemy poukładać przedszkolne sprawy i dograc to wszuystko.
          Ale jak spytam Sławusia to pokazuje i otwiera drzwi od łązienki i mowi O
          nieeeeeee ;))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka