mamaszyma 02.09.06, 21:46 Od wczoraj mamy nową członkinię rodziny. Piesek rasy beagle. Wszyscy pukają sie w czoło, ze jeszcze tylko tego mi potrzeba. Dwójka małych dzieci i pies, zobaczymy czy maja rację:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwona-mama-majki Re: Kupilismy psa 03.09.06, 08:46 a ja Wam bardzo gratuluję decyzji :) dzieci i pies to super sprawa, no a beagle uwielbiam i jak kiedyś zabraknie naszej suni to prawdopodobnie też zdecydujemy się na tę rasę Odpowiedz Link Zgłoś
aolka Re: Kupilismy psa 03.09.06, 22:11 bardzo dobra decyzja, mnóstwo dodatkowych atrakcji no i dzieci sie podobno lepiej wychowują.. p.s. wczoraj naszego psa kopnął koń. nie wiedziałam kogo ratować, paszczura który wył w niebogłosy, bo jego pieska boli, czy psa, który skowyczał, bo go naprawdę bolało... :)) podobnych atrakcji nie życzę pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
cz.wrona Re: Kupilismy psa 06.09.06, 16:58 Bardzo bardzo dobrze. Nasza sunia obecnie jest na urlopie u Babci ;))) z racji ze rok szkolny i chcemy poukładać przedszkolne sprawy i dograc to wszuystko. Ale jak spytam Sławusia to pokazuje i otwiera drzwi od łązienki i mowi O nieeeeeee ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś