schwarzerkater
18.10.06, 10:01
Witajcie!
Kochani, musze sie pochwalic. Bylam w niedziele na miedzynarodowych targach
motorowych INTERMOT w Kolonii. Alez sie napatrzylam i naprzymierzalam.....
Bilety mielismy juz dawno kupione na cale piec dni, ale niestety pare dni
przed impreza zatrulam sie grzybami i wyladowalam w szpitalu. W miare dobrze
czulam sie dopiero w sobote, a ze za wszelka cene nie chcialam przegapic tej
imprezy, zdecydowalismy sie w ostatni dzien targow jednak pojechac.
To bylo cos wspanialego. Moglam poprzymierzac sie do wszystkich mozliwych
motocyklow, po czesci "dla zdjecia" :), ale przede wszystkim ulatwilo mi to
podjecie decyzji jaki motor stanie w przyszlosci w garazu.
Zawsze bylam zachwycona scigaczami, choc wiem, ze nigdy bym dla siebie
takiego nie kupila. Mialam okazje siedziec miedzy innymi na wymarzonej CBR
600 RR i przekonac sie, ze pozycja siedzenia jest absolutnie nie do
zaakceptowania ze wzgledu na moje coraz czestsze problemy z kregoslupem.
Na pieknej GOLD WING czulam sie jak mrowka na sloniu, ale uczucie jest
niesamowite.
Zawsze chcialam miec motocykl turystyczny, wygodny, bo mamy zamiar z mezem
robic wypady do Polski i tak zakochalam sie w CBF 600 z pakietem Travel.
Jak tylko na nia wsiadlam, wiedzialam: to jest moj motocykl. Super wygodna,
poreczna, poprostu swietnie dopasowana do mojej sylwetki i wzrostu.
Mysle, ze wczesna wiosna bede mogla wreszcie pochwalic sie prawkiem, wtedy
chcemy kupic dwa motory, ja j.w., a maz choruje od dawna na honde varadero.
Na targach mial mozliwosc przejechania sie na niej na odcinku testowym, co
jeszcze umocnilo jego decyzje.
Od paru dni mam problemy z laczem w domu, ale jak juz bedzie naprawione to
wstawie moze pare zdjec z targow (o ile to nie zabronione).
Mam nadzieje, ze was nie zanudzilam, ale ja nadal jestem pod wrazeniem.
Pozdrowienia.