Dodaj do ulubionych

INTERMOT 2006 Köln

18.10.06, 10:01
Witajcie!
Kochani, musze sie pochwalic. Bylam w niedziele na miedzynarodowych targach
motorowych INTERMOT w Kolonii. Alez sie napatrzylam i naprzymierzalam.....
Bilety mielismy juz dawno kupione na cale piec dni, ale niestety pare dni
przed impreza zatrulam sie grzybami i wyladowalam w szpitalu. W miare dobrze
czulam sie dopiero w sobote, a ze za wszelka cene nie chcialam przegapic tej
imprezy, zdecydowalismy sie w ostatni dzien targow jednak pojechac.
To bylo cos wspanialego. Moglam poprzymierzac sie do wszystkich mozliwych
motocyklow, po czesci "dla zdjecia" :), ale przede wszystkim ulatwilo mi to
podjecie decyzji jaki motor stanie w przyszlosci w garazu.
Zawsze bylam zachwycona scigaczami, choc wiem, ze nigdy bym dla siebie
takiego nie kupila. Mialam okazje siedziec miedzy innymi na wymarzonej CBR
600 RR i przekonac sie, ze pozycja siedzenia jest absolutnie nie do
zaakceptowania ze wzgledu na moje coraz czestsze problemy z kregoslupem.
Na pieknej GOLD WING czulam sie jak mrowka na sloniu, ale uczucie jest
niesamowite.
Zawsze chcialam miec motocykl turystyczny, wygodny, bo mamy zamiar z mezem
robic wypady do Polski i tak zakochalam sie w CBF 600 z pakietem Travel.
Jak tylko na nia wsiadlam, wiedzialam: to jest moj motocykl. Super wygodna,
poreczna, poprostu swietnie dopasowana do mojej sylwetki i wzrostu.
Mysle, ze wczesna wiosna bede mogla wreszcie pochwalic sie prawkiem, wtedy
chcemy kupic dwa motory, ja j.w., a maz choruje od dawna na honde varadero.
Na targach mial mozliwosc przejechania sie na niej na odcinku testowym, co
jeszcze umocnilo jego decyzje.
Od paru dni mam problemy z laczem w domu, ale jak juz bedzie naprawione to
wstawie moze pare zdjec z targow (o ile to nie zabronione).
Mam nadzieje, ze was nie zanudzilam, ale ja nadal jestem pod wrazeniem.
Pozdrowienia.

Obserwuj wątek
    • a_virago535 Re: INTERMOT 2006 Köln 18.10.06, 11:03
      Zazdroszczę wrażeń - chociaż jak wchodzę do własnego garażu i widzę własne
      moto, to też mi przyjemnnie ;-))))
    • goha66 Re: INTERMOT 2006 Köln 18.10.06, 11:38
      czekamy na fotorelację (a jak Ci się coś jeszcze "przypomni" z tego co
      widziałaś, macałaś, głaskałaś.... to pisz) :)
      • schwarzerkater Re: INTERMOT 2006 Köln 29.10.06, 20:57
        Hej dziewczyny! Po przerwie melduje sie poslusznie, niestety nasi technicy nie
        pracuja tak sprawnie jakby moglo sie wydawac. Prawie trzy tygodnie bez
        internetu to cala wiecznosc....A w pracy niestety czasu brakuje.
        Chce wstawic pare zdjec z INTERMOTU, ale gdzie ja mam je wstawic???
        Na tym forum nie moge, moze ktos mi pomoze? Bylabym bardzo wdzieczna.
        Pozdrowienia.
        • goha66 Re: INTERMOT 2006 Köln 30.10.06, 06:09
          stuknij na maila do Reggie - ona jest ekspert od fotków :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka