avalanche 16.11.01, 00:06 ...juz czas ! Apeluje do wszystkich Kobiet z jajnikami i Mezczyzn z ... ( wiadomo z czym ). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czort Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:10 A po kiego czorta rozpedzac? I napisz, kto kogo adoryje, bo nie wiem. czort Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:13 Rozpedzic na cztery wiatry bo zgnile. Ja , Ciebie . Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:16 Ja tam znam jedna Pizdzie. Jest przepiekna, czarna, ma troche pomaranczowego. Czort mi namieszal i napisalam adoryjesz miast adorujesz. To co mnie ty adoryjesz czy adorujesz, hę? Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:22 Surrealistyczne Pizdzie z sympatyczna mordka . Zastanawiam sie , obie mnie interesuja . Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:25 Alez Pizdzia jest calkiem realna (przepraszam wlascicielke za zdrade imienia kotki, ale bardzo mi sie nie spodobalo slowo rozpizdzic). I napewno by ci sie spodobala, ale to nierealne, bys ja zobaczyla(yl). Niech zyja zwierzeta! Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:28 czort napisał(a): > Alez Pizdzia jest calkiem realna (przepraszam wlascicielke za zdrade imienia > kotki, ale bardzo mi sie nie spodobalo slowo rozpizdzic). I napewno by ci sie > spodobala, ale to nierealne, bys ja zobaczyla(yl). > Niech zyja zwierzeta! NIECH ZYJA CZORTY ! Odpowiedz Link Zgłoś
blue_ Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:23 avalanche napisał(a): > ...juz czas ! Apeluje do wszystkich Kobiet z jajnikami i Mezczyzn z ... > ( wiadomo z czym ). Znaczy tam ktoś jest... Halo, halo! Proszę sprecyzowac swoj manifest! Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:27 Tu niepotrzebna jest precyzja jeno wola i zdrowy mlodzienczy duch . Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:29 ooooooo - to ja jestem wlascicielka Pizdzi, corki swetra i wiewiorki, i tylko ja mam dostep do oficjalnego stanowska w sprawie! Pizdzia ma aktualnie w dupie, gdyz spi na wlasnolapnie rozpierdolonym kloszu lampy stojacej w kolorze yellow. Byc moze oficjalne stanowisko zostanie przestawione yutro, jak sie krolewna obudzi. czekajta cierpliwie. Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:32 mina.mina napisał(a): > ooooooo - to ja jestem wlascicielka Pizdzi, corki swetra i wiewiorki, i tylko > ja mam dostep do oficjalnego stanowska w sprawie! Pizdzia ma aktualnie w dupie, > > gdyz spi na wlasnolapnie rozpierdolonym kloszu lampy stojacej w kolorze yellow. > > Byc moze oficjalne stanowisko zostanie przestawione yutro, jak sie krolewna > obudzi. czekajta cierpliwie. Trzymam Pizdzie za ogon ! Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:44 marzenia scietej glowy, jak mawia moja mama... Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:49 To jest kotka-indywidualistka, przynajmniej tak jej z oczu patrzy, i nie da sie za ogon potrzymac!!!! Poglaskac by ja, utulic, mleczkiem napoic, rybka nakarmic. No to do roboty. Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:52 ...widze , widze ... Kazda jest innej " urody ". Czy sie myle? Poglaskac tez potrafie , nawet dwie . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Av... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 00:54 Nie pękaj - One głupieją, bo im poprostu chłooooopa brakuje ! Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:52 ja ci tak w publiczej tajemnicy powiem, ze jak my jom na gumno wzielim, to na poczatku trza ja bylo na smyczy trzymac, bo skakala jak wiewiorka. do dzis jej zreszta zostalo przybieranie wiewiorczej, dwonoznej pozycji w sytuacjach najmniej oczekiwanych. A potem zobaczyl Pizdzie moj byly i orzekl, ze musowo jedem z ancestorow bywszy swetrem. Co i prawda, zmacasz sama. Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.11.01, 00:59 Pekam jak orzeszek! Lubie obserwowc wiewioreczki lupiace orzeszki , a Ty Men ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Av.... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:01 avalanche napisał(a): > Pekam jak orzeszek! Lubie obserwowc wiewioreczki lupiace orzeszki , a Ty Men ? Pieprze rano firmę, zostaję. Miło ogładac jak peka solidarnośc jajników :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Av.... 16.11.01, 01:03 Nazywam to pozycja wyjsciowa , na dwoch lapkach, az milo patrzec . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Av.... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:06 Nie czytałem wszystkich twoich postów - ale chyba tez z Ciebie Men ? Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Av.... 16.11.01, 01:09 To sie dopiero okaze gdy rozrzuce wiecej orzeszkow . Jak przyjda i beda lupac, to znaczy,ze jestem MEN. Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Av.... 16.11.01, 01:07 a jednak wy, chlopy, to glupie jezdescie z wyjatkiem tych siedmiu, co bym ich na gumnie raze chetnie trzymala... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: mina IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:09 mina.mina napisał(a): > a jednak wy, chlopy, to glupie jezdescie z wyjatkiem tych siedmiu, co bym ich > na gumnie raze chetnie trzymala... Wy za to genialne - plan majstersztyk - a sekunde poszedł w p...... Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: mina 16.11.01, 01:13 A macie twarde ....zabki,by sprawdzic jakie to my glupie jestesmy (chlopy)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Av... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:16 hi, hi Bracie, zabawimy sie teraz w dżentelmenów, czy nie .. Nie widzisz, że to juz agonia :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niunia Re:agonia IP: *.opole.dialup.inetia.pl 16.11.01, 01:18 menie trzymaj sie kolesia, razem nie padniecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re:niunia IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:20 Gość portalu: niunia napisał(a): > menie trzymaj sie kolesia, razem nie padniecie Kolesia nie było, też nie padłem Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re:niunia 16.11.01, 01:26 Gość portalu: Men napisał(a): > Gość portalu: niunia napisał(a): > > > menie trzymaj sie kolesia, razem nie padniecie > > Kolesia nie było, też nie padłem Men ? Czy nasz system obronny przewiduje cos podwojnego?One maja jajniki , a my ? Nie zmuszam Cie do odpowiedzi.Zooloia jest silna strona Wiewiorek. > Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re:niunia 16.11.01, 01:27 avalanche napisał(a): > Gość portalu: Men napisał(a): > > > Gość portalu: niunia napisał(a): > > > > > menie trzymaj sie kolesia, razem nie padniecie > > s. to mialo byc do M. > > Kolesia nie było, też nie padłem > > Men ? Czy nasz system obronny przewiduje cos podwojnego?One maja jajniki , a my > ? > Nie zmuszam Cie do odpowiedzi.Zooloia jest silna strona Wiewiorek. > > > Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Av.... 16.11.01, 01:14 Wyscie sa panie na tela glupi co cud. No to dopiero sie wkurwilam !!!!! Wszystko zostanie zapomniane i nic nie bedzie przebaczone!!!! Nigdy nie peknie solidarnosc jajnikow i to jakich jajnikow. A ty Av uwazaj, albo i nie, jak sam chcesz. czort Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Av.... 16.11.01, 01:19 Chryste Panie, zaprawde jedynie tych moich pieciu polskich plus obecny plus KOJAK RATUJOM HONUR MENSKI! Inaczej bym przeszla na zoofilie, jak slowo daje. Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Cz... 16.11.01, 01:20 O,moja Ty cudna Amnezjo !(do siebie pisze). (teraz do Ciebie)...juz Ci przebaczylem te jajnikowe emocje, chociaz slabo znam ten bol. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Av... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:24 To co, juz przebaczamy ..? Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Cz... 16.11.01, 01:26 Pamietaj Av - daj kobiecie maske (nicka na forum), zacznie mowic prawde. Takze poczytaj sobie poczytaj i bedziesz juz wiedzial kto z kim i za co. czort Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Cz... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:28 Ależ Czorciku, mielismy sobie wybaczac, wszak to Ty zaproponowałas, Ja juz to zrobiłem Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Cz... 16.11.01, 01:32 Matko boska elektryczna, toz ja musze dojsc do siebie, bo mi sie krew zagotowala. Ze mna nic na sile, jeno po dobroci mozna. niech ci juz tam bedzie. czort Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Cz... 16.11.01, 01:31 Nigdy nie watpilem w Twoja szczerosc,nawet bez maski. Men, jak sa gotowe zdjac ...(maski)to my bedziemy gotowi przebaczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Av.. IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:32 avalanche napisał(a): > Nigdy nie watpilem w Twoja szczerosc,nawet bez maski. > Men, jak sa gotowe zdjac ...(maski)to my bedziemy gotowi przebaczyc. Cholera, nie mogłes wczesniej powiedziec - ja juz Im wczesniej powybaczałem (prawie wszystkim) Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Av.. 16.11.01, 01:38 a ja chce isc umyc zabki, ale musze w tym celu przejsc przez kuchnie, i nie wiem, czy sie tam nie zaczadze tymi parowkowymi spalinami. no kurna, co mam zrobic? Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: Cos tam 16.11.01, 01:41 Umyj zabki i potem wroc. Minusiu, zdejmujemy maski i bedziemy kadzic im az milo. Z Kadzidla wy som, chlopaki, z Kadzidla(to Kurpie)? Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Av.. 16.11.01, 01:39 Zaocznie tez nam przyznaja dyplomy z "nauk scislych",nie martw sie. Czorta juz prad porazil,a to dopiero przed wlozeniem wtyczki do gniazdka . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Av.. IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:41 NO dobra, dajemy chyba spokój ... Mina sie obudziła igada od rzeczy .. Odpowiedz Link Zgłoś
mina.mina Re: Av.. 16.11.01, 01:45 u mnie sie okna nie otwieraja, bo pochodza sprzed II wojny swiatowej. Ino taki maly wywietrznik w kuchni... dobra, ryzyk- fizyk, ide zabki myc, a wy stancie w mojej obronie na Kobiecie, tam sie niejaki(a) ogier wypowiada w sposob dezawuujacy osobe ma. licze na was. pomozecie? Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: m.m 16.11.01, 01:49 PRECZ Z TOWARZYSTWEM WZAJEMNEJ ADORACJI !!!!!!!!! (chociaz b.lubie) Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: Men 16.11.01, 01:46 Kokieteria Kobieca Kadzila Kochanym Kochankom ........Ksiezyca . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Av... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 01:49 TY , to chyba znowu te dwie łapki ? Odpowiedz Link Zgłoś
czort Kadzenie teraz bedzie 16.11.01, 02:03 A po kadzeniu panowie grzecznie na forum kobieta i wykopac prosze tego walacha. Mili jestescie, grzeczni jestescie, przecudnej urody jestescie, madrzy jestescie, inteligentni jestescie, oczytani jestesci, pisac tez umiecie. wystarczy, czy za malo? jesli za malo, to w jakim kierunku mam kadzic? czort Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: PRAWO 16.11.01, 02:30 Kusisz niczym prawdziwy Czort,chcesz zabrac mi dusze? Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: PRAWO dlaczego? 16.11.01, 02:41 Dlaczego prawo? Nie dusze chce zabrac, lecz rozum, bom troche bezrozumna i by sie przydalo dobawić. Ja tam wole ciut w lewo. czort Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: PRAWO dlaczego? 16.11.01, 02:58 Dlatego,ze jednostki tworza calosc , a nie odwrotnie. Indywidualizm jest Twoim magnetyzmem , PRAWDA? Chcez bysmy wszyscy zgineli w tlumie? Do czorta z ta cala adoracyjno-slodko- mdla demagogia! Silny obroni sie sam, a slabi zgina . Mezczyzni beda mezczyznami, a Kobiety kobietami. Bez maski jestes najciekawsza,pisalas bez? Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: PRAWO dlaczego? 16.11.01, 03:06 Ja zawsze pisze to co mysle, przynajmniej sie staram. Bywa, ze cos sknoce, ale coz, zycie. Jeszcze gdybym musiala klamac, to co innego, ale wxcale nie musze. pa co za cholerny nalog Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: PRAWO dlaczego? 16.11.01, 03:14 czort napisał(a): > Ja zawsze pisze to co mysle, przynajmniej sie staram. Bywa, ze cos sknoce, ale > coz, zycie. Jeszcze gdybym musiala klamac, to co innego, ale wxcale nie musze. > pa > co za cholerny nalog > pa > moj wiekszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mEN Re: No dobra: PAX, POKÓJ, MIR IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 03:11 A przynajmniej rozejm do rana Odpowiedz Link Zgłoś
avalanche Re: No dobra: PAX, POKÓJ, MIR 16.11.01, 03:18 Oby idea tylko nie polegla, co do dzisiejszego wieczoru ,zgadzam sie. Kobieta najkochansza,jak ulegla. Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: No dobra: PAX, POKÓJ, MIR 16.11.01, 11:06 No i zgadza sie, dobrze mowilam:pesymisci twierdza, ze wszystkie kobiety to nierzadnice. Optymisci tak nie twierdza, ale mają nadzieję. Kto tu o uległości mówi, kto? Ja sie nie ulęknę i nie ulegnę, bo ulęgałka będę, nie czort. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: No dobra: PAX, POKÓJ, MIR IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 16.11.01, 11:28 Ależ Corciku, miał być pokój - bynajmniej do wieczora :))) Wy przeciez jesteście takie przeurocze z ta uległością ... Odpowiedz Link Zgłoś
czort Re: No dobra: PAX, POKÓJ, MIR 16.11.01, 11:36 Od przeuroczych wyzywa, a potem zęby zaciśnie i hajda - zmuszać do uległości. A ja na to Vademecum (naprawdę wiem, co piszę Vademecum - to taka środowiskowa anegdotka) czort Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Men Re: Czorcik IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 16.11.01, 11:38 kurde, Czorciku jeszcze rano, bo mi się rozładujesz do wieczora, i co będzie :))) TO JUZ NIE CHCESZ BYC MIŁA KOBIETKĄ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Burak Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! IP: 62.8.156.* 16.01.02, 10:28 avalanche napisał(a): > ...juz czas ! Apeluje do wszystkich Kobiet z jajnikami i Mezczyzn z ... > ( wiadomo z czym ). z czym? B. Odpowiedz Link Zgłoś
lordd Re: Rozpizdzic to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji !!! 16.01.02, 22:49 wlasnie....czas Odpowiedz Link Zgłoś